Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

miodrag


isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

perlx

Plazmo na IZH i mislim. Do duse maestrov je specijalno doradjen, oni u fabrici nemaju pojma. ;D

Plazma Keks


srbac



    Ducati je zver nema sta ...ima odlican obrtni moment ....tj ubrzanja za srednjim obrtajima kad je najpotrebnije ....ima harzimu ,dizajn ,razlicit je od drugih .Jednom recju vrh...i ja bi ga prvi kupio ....ali samo pod jednim uslovom da mi neko drugi placa odrzavanje ...samo u tom slucaju.Ali posto od toga nema nista ja cu jos dugo voziti japanske motore ...menjati ulje i filtere i bolece me uvo za ekskluzivu zvanu Ducati.

DUCATI nije skup za odrzavanje, kao i ostali , cene podjednake.
[/quote]

Gašpar

Citat: perlx poslato 19 Avgust, 2011, 00:53
Plazmo na IZH i mislim. Do duse maestrov je specijalno doradjen, oni u fabrici nemaju pojma. ;D


Ako mislis na "onog" maestra, on ne vozi IZH nego CZ  :D

perlx


Plazma Keks

ma svi koji voze te stare krseve imaju pomalo od svega! :)
ja recimo imam delove sa MZ-a

pit

Citat: srbac poslato 22 Avgust, 2011, 12:13


     Ducati je zver nema sta ...ima odlican obrtni moment ....tj ubrzanja za srednjim obrtajima kad je najpotrebnije ....ima harzimu ,dizajn ,razlicit je od drugih .Jednom recju vrh...i ja bi ga prvi kupio ....ali samo pod jednim uslovom da mi neko drugi placa odrzavanje ...samo u tom slucaju.Ali posto od toga nema nista ja cu jos dugo voziti japanske motore ...menjati ulje i filtere i bolece me uvo za ekskluzivu zvanu Ducati.

DUCATI nije skup za odrzavanje, kao i ostali , cene podjednake.
[/quote]

                         Da ali imas jedno 500-1500 evra dodatne troskove godisnje koje nemas kod japanca....recimo polugeneralne radis jednom godisnje...klipnjaca puca ko dobar dan.Naravno ovo se desava prilkom muske voznje ....i kako se otprilike voze japanci....ko ga solira po gradu od kafica do kafica njemu ce i odrzavanje biri redje....

srbac

Ja sam u motorima preko 35 godina, vozio sve i svasta.... jos nisam upoznao nekog ko je otvarao Ducati.... pozdrav

pit

Citat: srbac poslato 22 Avgust, 2011, 18:46
Ja sam u motorima preko 35 godina, vozio sve i svasta.... jos nisam upoznao nekog ko je otvarao Ducati.... pozdrav

               Ako si toliko dugo kao sto kazes onda mora da znas Sasu Pozarevca iz Nisa ....e on ima par komada i stalno nesto cacka oko njih .takodje i Krsta ima jednog Monstera i sad mu je bas radio generalku i taman ga sklopio i izaso na probnu voznju kad djubre zakuca....ponovo otvaranje ponovo kupovina 5 puta skupljih delova ,sklopio ga ....sad ide ...dokle ce ni on sam ne zna.
              E sad to su skroz ok likovi koji znaju mehaniku i non stop nesto cackaju oko Ducatija ....a laik koji ga kupi moz ga vozi NOVOG par godina i onda je nagrabusio.

Plazma Keks

bas zato sto i cackaju, motor se pokvari? kako se kaze, djavo im ne da mira ili cackaju mecku? :)

pit

Citat: Plazma Keks poslato 22 Avgust, 2011, 23:00
bas zato sto i cackaju, motor se pokvari? kako se kaze, djavo im ne da mira ili cackaju mecku? :)

             Plazma druze slobodno ga kupi ....ja sta sam imao da ti kazem rekao sam.Pa nas obavesti kako si se proveo sa nj.v.Ducatijem.

Plazma Keks


Charuga


Plazma Keks

hm. interesantno izgleda. prilicno. ali suvse je ostar za mene. ali je lep izgled

boka92

knjiga u sake,kljuc u ruke pa na drum...


Gavrolini

dukati moze samo na poklon,nikad ne bih dao ni dinara za tu sklopociju

Charuga

Miljane...mislim da je to pravi motor za coveka tvoje konstitucije..... a i hvale ga na testovima.....