Glavni meni

Koji motor planirate sledeci da kupite a koji biste voleli da imate?

Započeo UFF, 22 Oktobar, 2010, 18:28

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


monsterbnt

Ako bi mogo da biram bilo koji motor na svetu ne bi razmisljo ni sekund vec ni uzeo ovo   



Ne znam zasto al bimota tesi mi je uvek bila perverzan motor
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

ja planiram da kupim sebi ovaj. za jedno 2-3godine, zavisi od toga sa koliko cu para raspolagati. sada moze da se kupi za manje od 3000e, tako da nisam ni nerealan sto se tice zelje, a i to je motor koji obozavam jos kao klinac

goranvojska

Citat: Plazma Keks poslato 18 Avgust, 2011, 22:30
ja planiram da kupim sebi ovaj. za jedno 2-3godine, zavisi od toga sa koliko cu para raspolagati. sada moze da se kupi za manje od 3000e, tako da nisam ni nerealan sto se tice zelje, a i to je motor koji obozavam jos kao klinac
jebali te italijani samo ce zaradis cir ko pljeskavicu od 15 od nerviranja.samo japan devojka sa sela i auto iz nemacke.

Plazma Keks

hm, onda i nije neki problem, jer se sa ovim krsem koji vozim stalno nerviram.
-ne prebaci u brzinu ili ispadne iz brzine
-svecice
-nekad se odjednom ugasi i nece da upali, i onda ga posle 15 min jednom zakurblas i upali kao da se nista nije desilo
-menjac ima 4 brzine
-kada ga sporije vozim, vibrira, ali posle 80kmh previse vibrira, bole te ruke posle nedelju dana ako moras duze da vozis
-gas primas samo na velikoj turazi, na niskim i srednjim obrtajima je mrtvo puvalo
-nikad nema snage, sem ako ga isturiras

vozim japanski auto, 2003 i nijednom se nije pokvario, do jaja, ali ja volim italijanske motore, jbg. ja nikome ne govorim sto ima japanski motor, njegov ukus, njegova stvar, ali jamahe nmg da svarim:) hahah

goranvojska

ma zezam se bre vozimo sta mozemo a posle sta volimo.ako to toliko volis teraj samo i opusteno.

aca035

Nadam se nekom supermotou dvoumim se izmedju xtx-a ktma ili huse :-) trebalo je ove godine al nazalost mora jos malo da se priceka :-(

Plazma Keks

nisam te bas tako razumeo, jbg, kad izjavim ducati, samo slusam sranja od drugih, pa sam odmah bio u stavu da branim svoju izjavu.

pit

Citat: Plazmapiquote author
vozim japanski auto, 2003 i nijednom se nije pokvario, do jaja, ali ja volim italijanske motore, jbg. ja nikome ne govorim sto ima japanski motor, njegov ukus, njegova stvar, ali jamahe nmg da svarim:) hahah

            Slobodno ga kupi a ja cu da ti dam par telefona ljudi koji ga voze i vole....i naravno non stop ga popravljaju i sredjuju ...jer to je jednostavno takva masina .Inace njih dvojica su odlicni mehanicari za motore sa 30 -gosinjim iskustvom i uvek pored Ducatija imaju ponekog japanca s kojim idu na dalje voznje.

goranvojska


goranvojska


pit

Citat: Plazma Keks poslato 18 Avgust, 2011, 23:29
nisam te bas tako razumeo, jbg, kad izjavim ducati, samo slusam sranja od drugih, pa sam odmah bio u stavu da branim svoju izjavu.

    Ducati je zver nema sta ...ima odlican obrtni moment ....tj ubrzanja za srednjim obrtajima kad je najpotrebnije ....ima harzimu ,dizajn ,razlicit je od drugih .Jednom recju vrh...i ja bi ga prvi kupio ....ali samo pod jednim uslovom da mi neko drugi placa odrzavanje ...samo u tom slucaju.Ali posto od toga nema nista ja cu jos dugo voziti japanske motore ...menjati ulje i filtere i bolece me uvo za ekskluzivu zvanu Ducati.

goranvojska


miodrag

sto se tice motora, trenutno vizim klr 650 tengai a u ozbiljnom planu imam daq kupim nesto iz bmw enduro programa :) recimo f 800 gs

Plazma Keks

ma opusteno, vazno je da na 80 ili 100kmh nece vibrirati ko zenski dildo sa vibratorem. opusteno, i ja sam mehanicar, cale mi je mehanicar(skolovan u nemackoj i bio glavni majstor radionice u VW, to je bilo bas davno), sada popravljam viljuskare sa njim, tako da mi ni jedan motocikl nece valjda predstavljati problem

perlx

Plazmo da nije kod tebe mozda maestrova makina ? ;D

P.S. Trenutno zadovoljan dvotockasem :)

daca.ZZR6


daca.ZZR6



Plazma Keks

Citat: perlx poslato 18 Avgust, 2011, 23:56
Plazmo da nije kod tebe mozda maestrova makina ? ;D

P.S. Trenutno zadovoljan dvotockasem :)

ne verujem, kod mene su samo viljuskari u dvoristu, jedan pezo 404 i mazda b2500, iz raketa 5 i moj bicikajl