Glavni meni

Никола Којо

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 04 April, 2011, 10:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Vidim da ste ovde pobrkali neke lonèiæe....(zipa na æ i è..nema gre¹ke, popravljam se, hebo me logoped!)

Sredinom '90tih god. negde od '95 pa nadalje....nekoliko na¹ih klinaca/glumaca se dosetilo, da u to vreme bezakonja u svakom pogledu i na svakom mestu, na foru 'ja tebi, ti nama itd', onako burazerski, ulete u produkcijski posao sa ''no name'' filmovima, koji su ovde progla¹avani kao ¾e¹æi trileri i art ostvarenja. Uzimali su na foru novac od ministarstva sa dogovorom, sa nekim 'mister 10%', pravili ne¹to jeftino i bez veze, dobro reklamirali, sami u njemu glumili i dobro uvaljivali...
Malo su se oparili, dovoljno da tako nastave i u sledeèoj dekadi, tako da smo stekli utisak da æe nam jo¹ malo i iz fri¾idera izlaziti!

Samo bacite pogled ko producira ta njesra i videæete njihove firme....Hebi ga, dru¾ina Pere Kvr¾ice je zavladala, ne mo¾e¹ se od njih otkaèiti.
Nisu samo oni u pitanju, ima jo¹, nazovi ''faca'', koji se ne skidaju sa malih ekrana, pogotovo u serija¹kim sraækama!!

K_A_W_A

Meni je Nikola, ok, do duse, malo je i preforsiran, ali njegov glumacki rad i talenat ne moze niko da ospori. Vise mi idu na Q oni koji nemaju veze sa glumom, a guraju se u sve i svasta. Tipa, bio takozvani "voditelj" na nekoj tv i sad je on glumac. Ili novopeceni pevaci. Muka mi je od takvih osoba. ranije se znalo ko moze da peva, ko moze da bude voditelj i ko moze da glumi. Danas, npr. za voditeljku, treba samo da imas dobre noge, dupe i sise i eto te vec u vrhu novinarstva. Strasno!

Dragan_kineziolog

Drug Crni sam i ja gledao u kinu i nije bas neki. Ima par zanimljivih scena, htjeli su nesto na foru Kamena mudrosti da urade scene poput one sa popom itd. ali im nije bas uspjelo.
Nikola Kojo je glumcina, ali se trpa svagdje ko vegeta ;D
A onaj Anti-Srbin Sergej, on mi ide na zivce, al pravo. Pogotovo poslije onoga kad je nosio majicu od Divjaka... A i prije toga, nema ni jednog anti-srpskog filma da on ne glumi. A za Divjaka kao ne zna on ko je to. Srbin iz Mostara da ne zna ko je Divjak, a onaj Bjelogrlic jos izjavljuje, sta vec izjavljuje. Tu su se stvarno srozali ko ljudi. Kad su vec tako zajebani likovi, sto nisu kasnije dosli u Pale da odrze premijeru... Radila guzica 100 stiskova u sekundi.
LM, Kojo je legenda ;D
Mi nismo andjeli 2 kamene face
E pa klinci uz ovo je cika Niki harao :D
Tezak je zivot nas nindzi

DebeliZmaj

#23
lol :))) ``hocete da ostanem malo da ... pospremim ... `` :0) ...
iskusno :)... covek prodaje filmove ... i to je bitno .. nek snimaju sve nek prasti
;)...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell