Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 [2]
Štampaj
Autor Tema: Никола Којо  (Pročitano 1485 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Panta Zemunac
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +67 (3%)
Zahvalnice: 14

Odgovor #20 - 05 April, 2011, 14:47 Ocena: 0
Ignoriši

Vidim da ste ovde pobrkali neke lončiće....(zipa na ć i č..nema greške, popravljam se, hebo me logoped!)

Sredinom '90tih god. negde od '95 pa nadalje....nekoliko naših klinaca/glumaca se dosetilo, da u to vreme bezakonja u svakom pogledu i na svakom mestu, na foru 'ja tebi, ti nama itd', onako burazerski, ulete u produkcijski posao sa ''no name'' filmovima, koji su ovde proglašavani kao žešći trileri i art ostvarenja. Uzimali su na foru novac od ministarstva sa dogovorom, sa nekim 'mister 10%', pravili nešto jeftino i bez veze, dobro reklamirali, sami u njemu glumili i dobro uvaljivali...
Malo su se oparili, dovoljno da tako nastave i u sledečoj dekadi, tako da smo stekli utisak da će nam još malo i iz frižidera izlaziti!

Samo bacite pogled ko producira ta njesra i videćete njihove firme....Hebi ga, družina Pere Kvržice je zavladala, ne možeš se od njih otkačiti.
Nisu samo oni u pitanju, ima još, nazovi ''faca'', koji se ne skidaju sa malih ekrana, pogotovo u serijaškim sraćkama!!
K_A_W_A
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
YAMAHA FAZER 8 - Race Blue - 2014
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +1213 (80%)
Zahvalnice: 325

Odgovor #21 - 05 April, 2011, 14:52 Ocena: 0
Ignoriši

Meni je Nikola, ok, do duse, malo je i preforsiran, ali njegov glumacki rad i talenat ne moze niko da ospori. Vise mi idu na Q oni koji nemaju veze sa glumom, a guraju se u sve i svasta. Tipa, bio takozvani "voditelj" na nekoj tv i sad je on glumac. Ili novopeceni pevaci. Muka mi je od takvih osoba. ranije se znalo ko moze da peva, ko moze da bude voditelj i ko moze da glumi. Danas, npr. za voditeljku, treba samo da imas dobre noge, dupe i sise i eto te vec u vrhu novinarstva. Strasno!
Dragan_kineziolog
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Prod'o
 Facebook: Poseti
Kvalitet: +136 (25%)
Zahvalnice: 5

Odgovor #22 - 05 April, 2011, 14:56 Ocena: +2
Ignoriši

Drug Crni sam i ja gledao u kinu i nije bas neki. Ima par zanimljivih scena, htjeli su nesto na foru Kamena mudrosti da urade scene poput one sa popom itd. ali im nije bas uspjelo.
Nikola Kojo je glumcina, ali se trpa svagdje ko vegeta Grin
A onaj Anti-Srbin Sergej, on mi ide na zivce, al pravo. Pogotovo poslije onoga kad je nosio majicu od Divjaka... A i prije toga, nema ni jednog anti-srpskog filma da on ne glumi. A za Divjaka kao ne zna on ko je to. Srbin iz Mostara da ne zna ko je Divjak, a onaj Bjelogrlic jos izjavljuje, sta vec izjavljuje. Tu su se stvarno srozali ko ljudi. Kad su vec tako zajebani likovi, sto nisu kasnije dosli u Pale da odrze premijeru... Radila guzica 100 stiskova u sekundi.
LM, Kojo je legenda Grin

E pa klinci uz ovo je cika Niki harao Cheesy

Tezak je zivot nas nindzi
DebeliZmaj
Grill Majstor
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
yamaha xj600s 1995 4br diversion tamno zeleni gmizavac
neko malo osiguranjce ?

Kvalitet: -568 (5%)
Zahvalnice: 85

Odgovor #23 - 05 April, 2011, 17:35 Ocena: 0
Ignoriši

lol Smiley)) ``hocete da ostanem malo da ... pospremim ... `` :0) ...
iskusno Smiley... covek prodaje filmove ... i to je bitno .. nek snimaju sve nek prasti
namigujem...
« Poslednja izmena: 05 April, 2011, 17:41 DebeliZmaj »

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell
Stranice: 1 [2]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Opšte teme  |  Ostale teme  |  Tema: Никола Којо