Glavni meni

zna li neko ko je pao danas na avali?

Započeo balcan girl, 02 April, 2011, 22:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Panta Zemunac

Igrom sluèaja, volim Citroene, aktivan sam na forumu CFS, hidraulièar sam i ako nas ima i ljubitelja A serije!!

Jagodina ima svoj lokalni klub CKJ i '09 su organizovali skup u Sisevcu a ðir kroz samu Jagodinu je snimala i loc. TV.....©ta reæi osim da sve Citro Jagodince lièno poznajem.
Nije mi problem doæi do generalija vozaèa C1, koji je izazvao nedaæu na¹em drugaru...samo se pitam a ¹ta bi vi sa tim podacima...jeste li spremni da zaglavite mardelj zbog liæne osvete, jeste li spremni ostaviti porodicu i kriviæno odgovarati za presudu po kratkom postupku bez suda? Razmislite...ako ¾elite iæi do kraja, ja sam tu da pomognem! Nemem veza u Jagodini osim Citro kluba koji je dovoljan da se sazna sve o C1 koji je na Avali mogao osakatiti na¹eg drugara...e sad ako ste voljni idemo, ako ne, da prepustimo stvar pravosuðu...vi odluæite!!

ЯЭВОЛУТИОН

ИДЕЈА
Бокилиц је из Свилјнца, а то су јагодинске табле....а често иде у Београд....коинциденција....случајност....мислите о томе
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Bokiliæ ne vozi C1, a ¹to je bitnije-nije pizda! ;)

Panta Zemunac

Boki je bajker, nije jajara!!
Ne bi to Boki ni za zilion evrova uradio!!

balcan girl

sutra stize ime i prezime vlasnika citroena ali po nekim informacija taj auto je prodat u bg...videcemo jos strpite se do sutra :D ceka se jos informacija da li je stigla depesa iz beogradskog supa ovde da se nadje vlasnik ovog auta ...tako cemo da saznamo kome ja auto prodat..bar da lik zna koga da odere za odstetu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Vlajko

Ako sam dobro pratio.. osoblje kafane zna vozaca?!  [ludak_sa_puskom]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Silvana

Citat: balcan girl poslato 03 April, 2011, 13:32
auto je iz jagodine a vozac ce lako da se nadje ako nije vlasnik auta vozio. Informacije kasnije popodne stizu :) a silvana ni ja ne pijem ako vozim, ali ostaviti nekog na putu povredjenog je najgora stvar na svetu po meni. Da je bar izasao iz auta da vidi da li je ziv drugacija bi prica bila

Nisam ja branila vozaèa sitroena, naprotiv! Samo uop¹tavam, povodom svih na¹ih muka sa vozaèima automobila i na¹eg liènog nemara, jer svega ima.
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

u pravu si i mi gresimo mislim ljudski je gresiti samo sto nas nase greske suvise skupo kostaju
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Silvana

Prvo Bunar, sad Dule. Jedan na¹ poznanik pre dve nedelje na kinezu – noga æe se mo¾da spasti – krivac vozaè automobila... Tako je poèela godina... Svaka akcija je dobrodo¹la, bilo to sejanje izdrobljenih sveæica po vetrobranima raznih budala koje nas ne vide, bio to animirani film tipa ''koristi retrovizor''. Nisam ba¹ sigurna da bih mogla da bacim ne¹to na vetrobran vozilu u brzini, ali eto zakljuèujem...
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

balcan girl

ja kao suvozac jedino sutiram retrovizor :D sta ce mu kad ionako ne gleda u njega ..jednom sam samo kao vozac i nikad vise al sam stajala na semaforu :D stoka ima dugacak jezik samo sto nije skontao da ja imam jos duze noge ...evo i danas me stoka isekla iz sporedne ulice na jebenih dva metra ..znaci stao i video me i kad sam prisla tako blizu onda je tek krenuo govedo jedno!!!
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

sasafilipovic


cxoe

vulkaneizeri od prekoputa takodje znaju ko su vozac i suvozac... kad je siso da pita sta je bilo visoki sedi lik koji se vrzmao tu mu je reko ma pusti u kurac  *ZIKA sa *MIKOM oborio motorciklist i pobego...

*zika i *mika su fiktivna imena posto sam zaboravio koja su prava... tako da molim ne lincovati prvog ziku i miku na koga naidjete...
vec 2 dana me zove izvesni inspektor i preslusava... kaze da se zna ciji je auto i da rade na tome ali treba da predaju slucaj nzn ja ni kome... pa ce me taj opet zvati i tako do sutra...
no konstantno pita da li je neko video kako izgleda vozac... ako je neko video vozaca i hoce da se mesa posto sam ja bio kod vozaca i motora neka mi pusti PP pa da vidimo sta je ciniti...

balcan girl

ja cu sutra dobiti jos informacija pa cu proslediti :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

s obzirom da cekam informacije od gospode u plavom to zna da potraje :D jbg nedelja :D ne rade svi nedeljom :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

isterivac

Ja sponzorisem palice ako zatrebaju i prikljucujem se akciji lincovanja, al samo kao suvozac :(
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

ЯЭВОЛУТИОН

Да су неке две плавуше ја бих учествовао у кажњавању..овако треба неко да ми храни дете....тек почела сезона а већ сам букиран...чекам позив на суђење...па не бих да изазивам правду...знате правда је слепа али мене некако увек нађе, и неправедно оптужи
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

hahahah revolution sedi mirno na dupe i uzivaj :D ne treba nikakv linc :D lincovace se sam kad ga lupe po dzepu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!