Glavni meni

zna li neko ko je pao danas na avali?

Započeo balcan girl, 02 April, 2011, 22:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

@balcan Girl:
jebote, taj plac je bio skoro dzabe, pre ufff, 10ak godina...

balcan girl

e sad je cena skocila do neba jbg tamo nam sad palma ima kucu tj. vikendicu :D sa sve zidom i kamerama onako u full-u ...sad tamo vise nista nije dzabe a da nema vise vodjenja pasa kroz potok, ni rolera ni bicikla nicega vise nema :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

s.i.m.a

kljuc smo probali da mu izvucemo nikola (lc4 sm) i ja al nazalost nismo uspeli jer je lik dao po gasu... inace i vozac kola je izgledao cirke... ima li neko neki info o momku sto je pao, izgledao je kao da nema nekih tezih povreda?

edit: nikola je sa ktm-om...

bila lepa voznja  [cheers]

sasafilipovic

Citat: balcan girl poslato 03 April, 2011, 01:29
...sad tamo vise nista nije dzabe a da nema vise vodjenja pasa kroz potok, ni rolera ni bicikla nicega vise nema :(

Nema ni narkomana u mraku,  nema ni pikavaca, papiriæa, kesa, go***a... ali je zato sve osvetljeno, toalet radi (zamisli), èistaèi èiste na svakih 10minuta...

Irena preteruje¹...

MILJAN

A ¹ta ako taj nije vozio svoj auto a vi nalupate pogre¹nog èoveka na osnovu podataka o vlasni¹tvu?    [rofl]
Ovaj Bane, kakav je, neæe ni pita gde je bio i i ¹ta je radio....  :P :P :P I èovek nagrabusi a pozajmio auto ortaku....  [prebicute]

Citat: sasafilipovic poslato 03 April, 2011, 01:35
Citat: balcan girl poslato 03 April, 2011, 01:29
...sad tamo vise nista nije dzabe a da nema vise vodjenja pasa kroz potok, ni rolera ni bicikla nicega vise nema :(

Nema ni narkomana u mraku,  nema ni pikavaca, papiriæa, kesa, go***a... ali je zato sve osvetljeno, toalet radi (zamisli), èistaèi èiste na svakih 10minuta...

Irena preteruje¹...
Ih ¹to ne shvata¹....Sigurno ima lepa seæanja na taj reon i neka de¹avanja....   :D  Sada svuda svetlo... pihhh....    :P
Cave ab homine unius libri

balcan girl

pa kad pozajmljuje auto pogresnim ljudima i treba da dobije batine a sale jeste to sve tako al seti se kako je nekad bilo extra kad se popnes biciklom pa se spustis nizbrdo :D a sad se to ne sme :(
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Gašpar

Citat: MILJAN poslato 03 April, 2011, 01:36
A ¹ta ako taj nije vozio svoj auto a vi nalupate pogre¹nog èoveka na osnovu podataka o vlasni¹tvu?    [rofl]
Ovaj Bane, kakav je, neæe ni pita gde je bio i i ¹ta je radio....  :P :P :P I èovek nagrabusi a pozajmio auto ortaku....  [prebicute]


Sledeci put neka gleda kome pozajmljuje auto  ;D ;D ;D

balcan girl

pa nesto me lazic podsetio sa tim smesnim cigarama hahahahahahah
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Tom logikom ko jebe i vlasnika polupane ninje kad svakom pozajmljuje motor?

balcan girl

ja sam rekla da idemo na kafu i sokic pa cemo da se ispricamo :D i ko je vozio i ko je vlasnik i sve tako redom :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dzigi Boy

Citat: balcan girl poslato 03 April, 2011, 01:43
ja sam rekla da idemo na kafu i sokic pa cemo da se ispricamo :D i ko je vozio i ko je vlasnik i sve tako redom :D
NARAVNO!!! [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [bejzbolka] [glavazid] [glavazid]


Niksloter


YoYa

Citat: Niksloter poslato 03 April, 2011, 02:16
Kada se ide u Jagodinu?

pozzz sloteruu..
Prvo da ga balkangirl nadje,ona ga sredii, [bejzbolka] [zena],pa kad se oporavi,onda se stampaju majce,lincujmo jagodinca,,,pa onda svi od redaa,, [prebicute]
Mislim da ce proci vremee,,Zbog majci :)

Gile_ExtremeBoy

Lakse je lincovati svakog vozaca plavih Citroena, proslo je vreme belih golfova, sigurnije je to da se iskoreni dok se ne prosiri..  [zena]
....:::: MK Kraljevi Slobode - Svilajnac ::::...

Silvana

Ma da uop¹timo na plava vozila  ;D

Svaki put kad sednem na motor upitam se je li opet pun mesec za vozaèe ili ¹ta. Ipak, jasno je da je èesto uzrok svega alkohol, ovako ili onako. Otkad vozim nikako ne pijem, osim ako znam da ni sutra neæu voziti, motor ili kola, svejedno. Jedino jo¹ ¹to ja znam kakva je budala s ove strane upravljaèa, ali nikako ne mogu znati kakva je s one  :( . Neki su ludi i bez kapi alkohola.  ;D ;D ;D
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

ljilja-pei

Za¹to mislite da je "èovek" iz Jagodine? Zbog tablica??? :)
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.

balcan girl

auto je iz jagodine a vozac ce lako da se nadje ako nije vlasnik auta vozio. Informacije kasnije popodne stizu :) a silvana ni ja ne pijem ako vozim, ali ostaviti nekog na putu povredjenog je najgora stvar na svetu po meni. Da je bar izasao iz auta da vidi da li je ziv drugacija bi prica bila
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska

to je jagodinski broj tj opstine jagodina,svilajnac 100 cuprija 150 itd.znaci da je covek iz jagodinske opstine ,mozda samo neko selo okolo a ima ih 52.u supu znaju odakle i ko je a irena to moze polako i konspirativno da  sazna(znamo da moze)pa posle expedicija.zulum buljuk. [zena] [obesiose]a nikako [pomazi_me] [unistenje] [unistenjeposle kod mene na pivo.

balcan girl

hahaha al cika gorane nikako preko mosta popadace u moravu :) a da sinoc vas trazio pesterac iz mk resave javite mu se :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

vozac citroena nije iz jagodine vec lokalac tamo u bg znaci linc je u bg :D detalji kasnijeeeee sad odoh da se provozam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!