Glavni meni

Nije bitan avanturisticki duh ...

Započeo velimlje, 02 April, 2011, 16:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b


Panta Zemunac

Najzad malo objektivnosti!

Deluje mi GS malo nezgrapan ali nisam ga jahao i ne mogu komentarisati...no, ovde se lepo vidi da ''boj ne bije svetlo....''
Ne postoji dobar ili lo¹ bajk veæ svakome po ¾elji i potrebi...pa sad...

velimlje

Evo da ne kaze neko da nesto skrivam :D

Ja nikad nisam naucio na zadnji , volim da vidim , al me ne intersuje 

Smatram za sebe da sam ''prosecan'' sofer , znam dokle mogu , ali za razliku od nekih , ne kritikujem druge

Uzmite u obzir da smo puuuuno natovareni , prelaz Collada de Toses , Spanija

Sigurno znam da nisam pao , verujte mi na rec :D

Toses 1.MPG

Toses 2.MPG
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Ovoliko natovareni :D

P.S tu je i zena , ona slika ..

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit

 Bmw uglavnom voze pacenici kojima je to prvi motor i od tih 5000 klipoba 90%je u podsmeljivom tonu ...smesni padovi u off -roudu ,Eto tu ima sigurno i par klipova ljudi koji znaju da voze mada ces realno vrlo malo sresti u stvarnosti dobrih vozaca kojice da gube vreme sa GS ...jednostavno koj ce k....motor koji nije za nista sem za opustenu voznju autoputem jer ako ga malo stisenes desava se ovo
 

http://farm4.static.flickr.com/3527/3260868116_cf1df4775f_o.jpg

velimlje

Citat: pit poslato 02 April, 2011, 16:47
Bmw uglavnom voze pacenici kojima je to prvi motor i od tih 5000 klipoba 90%je u podsmeljivom tonu ...smesni padovi u off -roudu ,Eto tu ima sigurno i par klipova ljudi koji znaju da voze mada ces realno vrlo malo sresti u stvarnosti dobrih vozaca kojice da gube vreme sa GS ...jednostavno koj ce k....motor koji nije za nista sem za opustenu voznju autoputem jer ako ga malo stisenes desava se ovo
   


Pite , lepo da ti kazem neke stvari , pred svima

Izvinio sam ti se nekoliko puta , jednom i na ovom forumu , za neka nasa prepucavanja u proslosti . Mada se ja ne secam da sam tebe ikad opsovao , a ti mene jesi , ne jednom

To sto me neko opsuje na forumu mi nista u zivoru ne predstavlja , tako da , slobodno nastavi , time pokazujes tvoju kulturu



Ali sam se nadao da tim mojim ''izvinjenjem'' , mada u sustini nije bilo ni potrebno , probam da nadem zajednicki jezik sa tobom

Ocigledno je to nemoguce



Ti si ocigledno dobar vozac , ja nisam

Ti ocigledno sve znas , ja jos ucim , zivot je skola

Ti znas cak i to da je 90 posto klipova u podsmehlivom tonu , mora da si mnogo vremena proveo gledajuci sve

Molim te , zadnji put , zaobidi me , ja ionako nemam pojma o pojmu , ja sam matori penzioner koji nema veze sa motorima itd. itd.



Molim te to iz jednog jedinog , vrlo prostog razloga , jer ja ostajem pacenik da vozim BMW ....



I sto od tebe nista nauciti ne mogu , a nepotrebno se nerviras oko BMW-a , lose je to po tvoje zdravlje

Otvori temu o TDM-u i uzivaj , necu ni da je otvorim , obecajem :D


You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit



     Ko si bre da ti menii odredjujes sta cu da pisem.Pa ti pisem da povracs kad vidis Goldwinga i uopste ne prestajes da pljujes po Hondi i ostalim japancima ...kja samo pisem ono sto je evidentno na osnovu iskustav ljudi koje poznajem ,kao i ono sto se moze procitati na forumu.
        Mene je licno Pablo opomenu na onom forumu da ne pisem nakaradno o bmw jer time vredjam osecanja ljudi koji ga voze.
        Meni je to smesno bilo do bola ali ozgleda da stvarno ima takvih ljudi koji se poistovecujeu sa motorom...ti si najosecajniji od svih jer da nisi bolelo bi te uho sta ja pIsem
          vELIMLJE PROSTO JE AKO TI SE NE SVIDJA STA JA PISEM LEPO ME ZAOBIDJI NE MORAS DA OTVARAS NOVU TEMU DA DOKAZUJES NEKE GLUPOSTI .

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit


  pa naravno da su zajebancija jer samo nenormalan covek moze da se pali kada vidi toliku mrcinu bilo gde van asfalta a kad je prikazu u ''akciji'' kakp forsira pustinju to je tek da se iskidas od smeha .
         Da li je moguce da ima jos neko osim tebe ko veruje da GS moze da se potera bilo gde osim asfalta a da ne padne.Ok profi vozaci na kllipovimakoje si pustio su odradili posao u reklamne svrhe perfektno ali kad taj NEIZBALANSIRANI motor das obicnom coveku i on jadnik krene po pesku i kamenjaru desava se ono sto sam ja putio u mojim klipovima i to je poenta teme koju sam ja postavio.Ti nazalost Velimlje spadas sigurno u asflatnu grupu i ne znam sto se zalazes da odbranis te jadnike .

velimlje

Citat: pit poslato 02 April, 2011, 17:07


    Ko si bre da ti menii odredjujes sta cu da pisem.Pa ti pisem da povracs kad vidis Goldwinga i uopste ne prestajes da pljujes po Hondi i ostalim japancima ...kja samo pisem ono sto je evidentno na osnovu iskustav ljudi koje poznajem ,kao i ono sto se moze procitati na forumu.
       Mene je licno Pablo opomenu na onom forumu da ne pisem nakaradno o bmw jer time vredjam osecanja ljudi koji ga voze.
       Meni je to smesno bilo do bola ali ozgleda da stvarno ima takvih ljudi koji se poistovecujeu sa motorom...ti si najosecajniji od svih jer da nisi bolelo bi te uho sta ja pIsem
         vELIMLJE PROSTO JE AKO TI SE NE SVIDJA STA JA PISEM LEPO ME ZAOBIDJI NE MORAS DA OTVARAS NOVU TEMU DA DOKAZUJES NEKE GLUPOSTI .

Ja ti nista ne odredujem , ko sam ja pa da to radim :D ?

Jeste , rekao si za to povracanje sto puta , vrapci vec prepricavaju tu pricu , i njima si dosadan

Da napisem ponovo , da znaju svi sta sam rekao , a ti ponovo da se nerviras

Kad god vidim Hondu Goldwing , obidem motor i divim se toj grdosiji , ali mi dode na POVRACANJE kad pomislim da bi to trebao i da vozim



Kad sam ja nesto lose rekao za bilo koji motor ?


Ko je Pablo ? jel to onaj sto treba da se lincuje ? I ti njega slusas ?  :D :D :D

Ja da se poistovecujem sa motorom ?   kako ti kazes ...  mora da je tako , ti sve znas :D :D :D

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Citat: pit poslato 02 April, 2011, 17:13

  pa naravno da su zajebancija jer samo nenormalan covek moze da se pali kada vidi toliku mrcinu bilo gde van asfalta a kad je prikazu u ''akciji'' kakp forsira pustinju to je tek da se iskidas od smeha .
         Da li je moguce da ima jos neko osim tebe ko veruje da GS moze da se potera bilo gde osim asfalta a da ne padne.Ok profi vozaci na kllipovimakoje si pustio su odradili posao u reklamne svrhe perfektno ali kad taj NEIZBALANSIRANI motor das obicnom coveku i on jadnik krene po pesku i kamenjaru desava se ono sto sam ja putio u mojim klipovima i to je poenta teme koju sam ja postavio.Ti nazalost Velimlje spadas sigurno u asflatnu grupu i ne znam sto se zalazes da odbranis te jadnike .

Jeste , tu si u pravu , ja sam  ''asfalt''  pacenik na BMW-u

Naci cu par klipova , samo asfalt , a da nije ''podsmehljivo :D :D :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit




             Ma koga bre zanima ta kangrba da gleda ima toliko boljih motora o dnjega i za gledanje i za voznju...Mani me svapskih kanti pun mi ih je kufer.

velimlje

Evo kako se ta gomila metala dize , vrlo lako , dizao sam ga i ja , potrebna je tehnika :D

How to lift a BMW GS1200 Adventure!
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Citat: pit poslato 02 April, 2011, 17:21



             Ma koga bre zanima ta kangrba da gleda ima toliko boljih motora o dnjega i za gledanje i za voznju...Mani me svapskih kanti pun mi ih je kufer.

Znam pouzdano da tebe ne zanima

Ali nisam ni otvorio temu za tebe , ili ?
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit

      Ti si bre bolestan covek ....bolujes od ljubavi prema bmw ..gomili gvozda smesno  [yahoo] >:(

velimlje

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

velimlje

Citat: pit poslato 02 April, 2011, 17:24
      Ti si bre bolestan covek ....bolujes od ljubavi prema bmw ..gomili gvozda smesno  [yahoo] >:(

Ja sam mislio da si ti to davno zaklucio , nisam znao da ti je to novost ???

Nazvao si me vec svime i svacim , bio sam siguran da si to vec zakljucio , mora da gresim ...

Znaci matori , pa jos bolesan .... sta da se radi , zaista neznam :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

pit

       HA HAHA reklame za budale nista drugo ...nije valjda da si se primio na ovo e Velimlje Velimlje...

velimlje

Nego , gde ti je onaj prevod od sestrica , svega ti , to me bas interesuje

:D :D :D :D :D :D :D :D
You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b