Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bogdan


Andjelo


ЯЭВОЛУТИОН

nego jel radi kod nas neko vibro poliranje .....imam neke delove od motora nenermalnih oblika ...lasican metod bi trajao vecno...
nasao sam elektro ali zahteva poprilicnu predpipremu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Oktobar, 2020, 19:23
nego jel radi kod nas neko vibro poliranje .....imam neke delove od motora nenermalnih oblika ...lasican metod bi trajao vecno...
nasao sam elektro ali zahteva poprilicnu predpipremu....
dal mislis na ...hochglanzverdichten

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

ali me zanima i dva prehodna stepena.....dakle da iz finog peskarenja izadje na glanc....radi mi to nemci, ali trenutno imamo problem :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

Mislis li na sandstrahlen polieren

bucko

#987
Nesto se lozim da Smartove felne sa zimskim gumama ofarbam u crno
Gledao sam neke klipove kako nanose foliju u spreju ali mi farbanje deluje ozbiljnije
Tockovi mi stoje jos uvek ne montirani jer nije vreme a voleo bih da do pocetka sezone budu ofarbane i da se eventualno nesto sredi ako su ogrebane a mislim da jesu jer zena tera bez pardona
Da li to radis i kako da resimo Bgd-BC distancu
Bolje da mi radi manijak nego neko ko nije

Beli je u pitanju


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bucko poslato 18 Oktobar, 2020, 10:50
Nesto se lozim da Smartove felne sa zimskim gumama ofarbam u crno
Gledao sam neke klipove kako nanose foliju u spreju ali mi farbanje deluje ozbiljnije
Tockovi mi stoje jos uvek ne montirani jer nije vreme a voleo bih da do pocetka sezone budu ofarbane i da se eventualno nesto sredi ako su ogrebane a mislim da jesu jer zena tera bez pardona
Da li to radis i kako da resimo Bgd-BC distancu
Bolje da mi radi manijak nego neko ko nije

Beli je u pitanju



prednje su ti vec skoro crne.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

Moze nije problem , da budu iste kao na crnom .....ili drugacije

bucko

#990
@ Revo    Ahahahahah
Vidim sad i ja ,ko zna kad je to slikano
Letnje su sad na drugim felnama

@Andjelo      Mislio  sam da budu potpuno crne
           Javljaj na pp kako da se organizujemo,sve se nadam da bi uskoro isao u pescaru na voznju pa mogu da ponesem ili da posaljem nekako

Andjelo

Citat: bucko poslato 18 Oktobar, 2020, 16:47
@ Revo    Ahahahahah
Vidim sad i ja ,ko zna kad je to slikano
Letnje su sad na drugim felnama

@Andjelo      Mislio  sam da budu potpuno crne
            Javljaj na pp kako da se organizujemo,sve se nadam da bi uskoro isao u pescaru na voznju pa mogu da ponesem ili da posaljem nekako
Vazi...

Andjelo


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Taraba

Ti prvi verujem da vise cenis zdranje od voznje :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Andjelo

Tacnu imamo e sad jos samo furunu za nju da opravim iza radionice i onda sam kompletan


Andjelo


bucko

Posto mi je propao odlazak u pescaru resio sam da felne sredim ovde u Bgd
Nadam se da ce biti prilika
Pozz

Andjelo

Ma nikakav problem , ima dana

Andjelo