Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

Citat: zozon poslato 24 Jul, 2020, 11:58
   Da se i ja ukljucim u temu, odakle je kajsija?

od Notara Vlade Sinzara iz  Crvene Crkve

DebeliZmaj

stani stani ... vladimir sinzar ? iz sVrsca ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andjelo

Da radi kao notar u Vrscu a bio je javni tuzilac i sudija inace iz Bele Crkve

DebeliZmaj

da da ... znam o kome se radi
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andjelo


Andjelo

Krenulo......kazan odlicno radi


Andjelo

Zavrsen i prepek .....i mogu da kazem da sam prezadovoljan i sto se tice materijala tj. komine  a i kazana

Andjelo

A dok se pece rakiia mora nesto i da se pojede



UFF

mora samo ako se ne pije  [rofl]

Glava Dole

De da se pije bez podloge... jos ako se za'vate ona prva curenja od kojih trepavice otpadaju... bez nekog mesista ispod padas ko kruska :D Mlad i neiskusan ovaj UFF :)

Andjelo

Isti slucaj ,pre jedno 8 godina pecem prvi put rakiju ....i tu jedan prijatelj iz Beograda da vidi kako se pece.U toku je bio prepek i ja odvojim metil  pa da izmerim sa koliko je krenulo nekih 90 stepeni i moj komsija sune u casicu i da ovom da proba ,ovaj potego malo vise i da mi umre tu pored kazana ,poceo da grca ne moze da dodje do vazduha .....

Andjelo

Citat: UFF poslato 30 Jul, 2020, 00:13
mora samo ako se ne pije  [rofl]
ja dok varim ,farbam i kada je oko kazana ne pijem

stilgar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Jul, 2020, 15:45
Citat: DebeliZmaj poslato 06 Jul, 2020, 14:42
da kazemo da je prosecna plata u srbiji 500e ( valjda ... )
|za godinu dana prime ljudi 6000e ...

6000e po kursu 118 =  708.000 din

708.000 / 25 din = 28.320 kilograma ...

dakle da bi zaradio na visnji kao da radis za platu moras da oberes 28tona i nesto sitno :)
a pritom i jos iznad toga da bi pokrio troskove branja, gajbica, klasiranja, trasnporta do otkupa kako vec :)

prihvatam da mi je losa matematika ako dokaze neko da nije tacna ;0

ja imam burazera koji se bavi poljoprivredom.....radi se mnogo ali nije bas takva matematika.....gaji  malo  industrijsku papriku, malo kukuruz (njime hrani svinje) malo secernu repu, malo pasulj, malo industrijski luk....gaji svinje, koze, kokoske.....u basti sargarepica, kupus, salata, paradajz, persun, mirodjija....troskovi hrane minimalac
svi beze od poljoprivrede da ne bi radili.....zarade ima i tamo....ali nemoze da se ne radi....cerka zavrsila ptt srednju i odmah u beograd na zaposlenje....kupili joj stan u visnjici...za kesh...,usput uisala fakultet da joj plata bude veca....kad se sve sabere radice za 50000...njen rodjeni burazer je ostao i radi zemlju....zivece na selu i zaradjivace vise nego ona ...ali ce i raditi kao crnac....
sad, da ne pricamo o tome kako se na fakultetu druzi samo sa devojkama iz unutrasnjosti jer su beogradjanke uobrazene i da ce se zabavljati samo se momcima iz unutrasnjosti  je su beogradjeni...ah da uobrazeni....
a sve druge nedelje ce se uputiti u rodno selo po domacu hranu.....ona iz sela moze ali selo iz nje nikada.
burazer joj je jako jednostavan lik.....polako podize gazdinstvo i stvara porodicu....nasao je neku koja je vredna kao on i nece im biti losije nego da su u beogradu...a sestru ce verovatno dozivotno pomagati...
Reve, sestra ima pravo na pola imanja po oèevoj smrti, brat ga koristi ko da je sve njegovo, seka dodje jednom meseèno po jaja sir neku koku il ¹ta radja. Verujem da su oboje zadovoljni takvom podelom. Pravi si beograd¾anin 😂

Andjelo

Evo i jedne montaze na Tmax 530 ostale grane prereducirali i montirali Akrapovic ne znam od kod modela

Musterija prezadovoljna........

UFF


El Jefe

Од неког курца што је ко и овај
Друштво за заштиту од животиња

Andjelo

Evo jos jedne montaze od prosle nedelje Yamaha Trejser 900 




Andjelo


Andjelo


Andjelo

Krenula Viljamovka odlican smek