Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

Evo od jutros 8.30 do popodne 19.30 odradjene 2 cevke prelazne umesto katalizatora i 3 cevke za 3 razlicita topa Akrapovic

Na ovom motoru 0km

Andjelo

Jedna montaza od danas na Vtx 1300


Andjelo

Evo jos jedne malo zahtevnije montaze na K9 600  od bmw S1000r top




El Jefe

Прави термин је пичке и кромпираче.
Друштво за заштиту од животиња

dzudi

Za yamahu fazer fz6s 2005god,jel moze da se napravi auspuh ili da se fabricki otvori, koliko kosta?

DebeliZmaj

Citat: El Jefe poslato 24 Jun, 2020, 22:25
Прави термин је пичке и кромпираче.

cemu takav recnik ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigsheki

Andjelo izvini za cimanje radi auspuha,izradili me iz poljske za branike one,2800 na sajtu a kada sam rekao da cu da dodjem onda su digli na 5500.prevaranti.jbg

Andjelo

Citat: dzudi poslato 27 Jun, 2020, 10:50
Za yamahu fazer fz6s 2005god,jel moze da se napravi auspuh ili da se fabricki otvori, koliko kosta?
moze 6.000din ako ostaju izlazne cevi ,ako prosirujem 7.000din  sve ostaje orginal samo se prepravlja u protocni

Andjelo

Citat: bigsheki poslato 27 Jun, 2020, 19:55
Andjelo izvini za cimanje radi auspuha,izradili me iz poljske za branike one,2800 na sajtu a kada sam rekao da cu da dodjem onda su digli na 5500.prevaranti.jbg
nikakav problem, rekao sam ti ....mog prijatelja oladili za 200 evra pre par godina

El Jefe

Citat: DebeliZmaj poslato 27 Jun, 2020, 19:51
Citat: El Jefe poslato 24 Jun, 2020, 22:25
Прави термин је пичке и кромпираче.

cemu takav recnik ?
Колега не правите се грбав. Тако се у народу каже када на Сузуки намонтираш БМВ ауспух
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Seljana - moze i tako ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Andjelo

Evo stigla i masinerija danas


Andjelo

Posto imam ove zahtevne musterije iz Becsa ,moram da im udovoljim .Kazu nema nigde da se kupi pult za rostilj i kuvanje pa da napravim ako moze jedan .Kostur zavrsen samo tockici i da se ceo opsije u prohrom i da ima deo za ostavu i vratanca 


Andjelo

Evo spremili smo Miciku  za drift u Leskovac.Zamenjeni amortizeri sa malo boljim  nego sto su bili




UFF

cega joj je otac vlasnik kad se cera zanima driftovanjem?
nesto sumnjam da pre podne radi za platu od koje posle podne kupuje gume za cepanje amortizere i gorivo

Gašpar

Poljoprivredom, jedna od najjaèih porodica u Vr¹cu i Beloj Crkvi.

UFF

ok znaci micy ore na njivi pre podne i cupa korov, malo u gumenim cizmama prosipa balegu da nadjubri, posle se istusira, nasminka i pravac u bmw na drift :)

El Jefe

Веровато суптилна сеоска  девојчица, зато пише на ветробрану Јебемтиженомајку
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

mozda ima dobru dusu/.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11