Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane


Andjelo

Evo i jedne izrade cevi za cbr 600 f4


Andjelo

Evo i jedan dupli na zx6r





Lazic


rade126

Andjelo da li moze da se odradi da bude protocan auspuh od yamahe majesty 250 1996god.i da na njega mi stavis neki lep zavrsetak ukrasni. Ako sam se dobro izrazio... Naravno zanima me i cena? Kolega zivi tu u Beloj Crkvi pa bi ti on to doneo... Hvala

rade126




Stim da moj auspuh nema ni bocni ni krajnji ukras kao ovaj pa bi da mi odradis ovaj ukras na izduvu po tvom izboru neki lepi ne ovakav ko sto je fabricki... A ovaj bocni me nezanima...

rade126

Al ako budes imao neku ideju za bocni ili da se ofarba auspuh a skinu nosaci meni svejedno moze :-)

Andjelo


sasa ns 1

Citat: Ivicat poslato 02 Jul, 2019, 20:05
Dok sam bio mladji, vario sam i go.
takodje.Kad vari¹ u papuèama je sve ok dok te ne pogodi.Dok si na merdevinama kako tako.
ALI ZATO MO®E© VARITI GO ALI NESME© U SANDALAMA PA JO© NA MERDEVINAMA.kad ti upadne pod taban nema napolje.

Hurricane


Andjelo

Motor uvezen iz Svajcarske  , na satu 102.000km  kao nov ......iz Vrsca idu i felne da se farbaju u staro zlato mat

El Jefe

Немам речи за овакав идиотлук од ауспуха.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

A jes stvarno ruzan auspuh, definitivno ne ide na ovakav motor, eventualno za neku jurilicu ili streetfighter
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

На шпорет бро, на шпорет
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ja ne bi ugradio to ni na sporet....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Bolje greje. Veæa povr¹ina sulundra, pa se toplota ne ¹alje u od¾ak. Ru¾no, ali korisno.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hurricane

#797
jebo ¹tedi¹u, ja jo¹ svaki put kad otvorim temu otvorim i sliku uveæano da ga ¹iljim na tormo..

jebo vas auspuh, vidi rep, poluoklop, siluetu, kakav spoj klasike i novog

da stavite onaj najgadniji bojler u istoriji motora ¹to ga Yamana turala na r6 r1 i ostalo, ne bih ga primetio

samo fale staro zlato felne sa poliranom ivicom, neki predrk od opreme, nokat na malom prstu da pustim i da me sahranite sa njime kad ostarim i otegnem papke..


p.s. esam li vam prièao da sam u staroj kancelariji imao na zidu ovaj poster? promenile se tri firme, gletovali kreèili, menjali rasporede stolova, ali juèe opet bio tamo, stoji i dalje na zidu

prelepota vaistinu

UFF

Citat: Hurricane poslato 01 Decembar, 2019, 07:47
samo fale staro zlato felne sa poliranom ivicom, neki predrk od opreme, nokat na malom prstu da pustim i da me sahranite sa njime kad ostarim i otegnem papke..

[rofl]

Hurricane

..i naravno, merca 124 300d automatic sa 90 konja

lakat i nogu kroz prozor

full mental jackpot