Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Ако смем да приметим у питању су два различита типа агрегата. Један је дво цилиндраш, други са једним цилиндром.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

protok gasova je protok gasova.....generalno ima neke itne razlike...slike je samo kao primer....evo sad cu da nadjem za paralel twin
https://static.webshopapp.com/shops/038604/files/149621318/image.jpg?_ga=2.189709739.1416277718.1547158062-799855924.1547158062
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

jos kad bi umeo i link/fotku da okacis

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

ne nego ovako, zato i treba svako da radi samo ono u cemu je dobar, zovi perixa da ti pokaze :D

http://i.postimg.cc/sXqdJh30/2019-01-11-11-31-06-Window.jpg

ЯЭВОЛУТИОН

ovo tvoje je slika a ono e link ka sajtu....al eto vidim da si dokon
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

Evo i jedne montaze na RSV 4  i izrada cevi od spoja do topa


viper

Mnogo je lep¹i sa tim, nego sa onim fabrièkim sulundarom 😁

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

Fabricki je katastrofa, prosto neverovatno, ceo motor je extra ali auspuh totalno smece od dizajna
I feel the need..... the need for speed !!!

Andjelo

Evo jos jedne felne bez dela  .....






Andjelo


Andjelo

Sve neke montaze kineskih topova , evo i jedna izrada za cx500 cafe racer




Andjelo

Sutra treba da zavrsim  a u radionici ladno ......


Andjelo

Evo i jedan par cevi za izradu ....topovi fmf koji su bili na R1






Andjelo

Nezgode na radnom mestu.......vario pre neki dan aluminijumske stolice i jedna sa tezge padne mi na ruku


mali_zmaj

Uh..,a ja mijenjao rukohvate klincu na bicikli ,i nabio zuljeve, sa unutrasnje strane palaca,nisu htjeli na fino,pa je radio skalpel na kraju!!  Kad pogledam ovo,bolje da se pokrijem po glavi i sutim!! Jebes zuljeve,to je nista!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

jel prasece ili jagnjece.....pecenje....to zavisi od zvuka koji ispustas.....ako skicis prasetina a ako mekeces jagnjetina....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

I posle kaze vari u kratkim rukavima :P
duge nogavice i dugi rukavi uvek, zasucem rukave dok je na zemlji, cim predje i visinu spustam nazad

Ivicat

Dok sam bio mladji, vario sam i go.

Boban_m

Ja isto varim go ponekad ;D