Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

Munja System  je danas isprobala novi model izduvnog topa ali se slabo cuje na ovoj Yamahi  a evo i mere topa plast fi110mm duzina 250mm ulazna cev  fi50mm izduvna cev fi80mm  a evo i snimka pa procenite sami YAMAHA big rohre exhaust By Munja System

Andjelo

a isproban je jos jedan top koji je odavno radjen po porudzbini ali nije cenjeni gospodin hteo da kupi  samo konusna cev   YAMAHA exhaust By Munja System

Andjelo

a od nedelje spreman vec dugo ocekivani top za moj motor  kao na ovom drugom snimku ali bez prigusivaca i kontra zaseceni  puta 2 komada  pa cemo da cujemo kakva je pesma za ulicu i usi

Andjelo

ako nekom treba neki savet za izradu topa svojerucno voljan sam da ga posavetujem u izradi

rboban

Radis i prerade i popravke postojecih druze?
Ride It Like You Stole It

Andjelo

i prerade i popravke a uskoro se nadam da cu poceti cim masina za savijanje cevi bude gotova i kompletne izduvne sisteme od prohroma po zelji i meri za automobile,tj. izduvne grane 4 u2 pa 1 ili 4 u2 pa 2sve zavisi sta musterija hoce sa svim loncima i zavrsnim topovima   komplet izduvni sistem ili zavrsni topovi za sve vrste automobila

Gašpar

Ja samo da pohvalim majsotra. Covek je umetnik  [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se]

SSZGO

#7
Citat: angel poslato 01 April, 2011, 20:18
a isproban je jos jedan top koji je odavno radjen po porudzbini ali nije cenjeni gospodin hteo da kupi  samo konusna cev   YAMAHA exhaust By Munja System

e ovo je genijalno

kad stanes odmah jedes rostilj od suvozaca...


:)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Gavrolini

bez ljutnje ali zvuk bar na snimku zvuci uzasno...kao one kantace iz 80ih.

UFF

Neznam za zvuk - to se mora cuti uzivo ali meni se ne svidja kako izgledaju...
Jbg sve zavisi koja je cena

Andjelo

Citat: UFF poslato 02 April, 2011, 11:44
Neznam za zvuk - to se mora cuti uzivo ali meni se ne svidja kako izgledaju...
Jbg sve zavisi koja je cena
za zainteresovane  .................... cene se krecu od 5000-8000 dinara ili od 50 do 75 evra sa montazaom u zavisnosti duzine topa  i obima ovih dva komada  sa klipa je zvuk  jos bolji  uzivo  zx6r by Munja System Home made   Honda CBR 600 F3 home made exhaust by Munja System    za ovaj drugi su se interesovali par Amerikanaca kako bi mogli da dodju do njih

MICA F

Citat: angel poslato 02 April, 2011, 16:50
Citat: UFF poslato 02 April, 2011, 11:44
Neznam za zvuk - to se mora cuti uzivo ali meni se ne svidja kako izgledaju...
Jbg sve zavisi koja je cena
za zainteresovane  .................... cene se krecu od 5000-8000 dinara ili od 50 do 75 evra sa montazaom u zavisnosti duzine topa  i obima ovih dva komada  sa klipa je zvuk  jos bolji  uzivo  zx6r by Munja System Home made   Honda CBR 600 F3 home made exhaust by Munja System    za ovaj drugi su se interesovali par Amerikanaca kako bi mogli da dodju do njih

extra se cuje svaka cast !!!!

MICA F


Andjelo

0638060818  Andjelko   i mail         [email protected]

Andjelo

jedno obavestenje motomanijaci  u izradi je top  MANIJAK  bice slike i clip ako ga zavrsim sutra ...........................

MICA F

ajde zavrsavaj da cujemo ))

Andjelo


Gašpar

Idi bre Mujo al je grdno  ;D Al se zato cujeeeee  :o :o :o [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Andjelo

Citat: Gaspar poslato 19 April, 2011, 22:20
Idi bre Mujo al je grdno  ;D Al se zato cujeeeee  :o :o :o [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
al zato otkida za usi

Andjelo

evo jedne prerade REMUS zadnjeg izduva od auta  ................radi se prerada u protocni sa predkomorom ..................a evo i nekih slika kako je pocela prerada  a bice jos slika sa detaljima  kako se odvijao experiment