Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Jel zna neko momka...mislim ANdjelo nick....jel ovako prica ili samo kuca....ako prica ovako onda razumem...nevreme u glavi i nije lako kontrolisati se....u suprotnom...jebote citam po tri puta da rastumacim srpski jezik...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: revolution poslato 20 Jul, 2012, 10:30
Jel zna neko momka...mislim ANdjelo nick....jel ovako prica ili samo kuca....ako prica ovako onda razumem...nevreme u glavi i nije lako kontrolisati se....u suprotnom...jebote citam po tri puta da rastumacim srpski jezik...
pa kad si dodjos...

Andjelo


Andjelo


despic

A sta mislis da ja dodjem sa opremom i snimim zvuk kako treba a ti meni da uradis auspuhe  ;)
klasican divljak

Andjelo

Citat: despic poslato 22 Avgust, 2012, 10:42
A sta mislis da ja dodjem sa opremom i snimim zvuk kako treba a ti meni da uradis auspuhe  ;)
moze  dogovoricemo se .....................usluga za uslugu

Andjelo


Nixazzar

A sta bi preporucio za ovaj 125 4T



Kod mene je neko petljao nesto, vadio komore, vracao, ko zna na sta to lici sada unutra, dere se on, ali nije to, koliko bi bila ili prepravka mog ili neki drugi lonac koji predlazes?

Andjelo


Andjelo

a sutra je  Gaspar na redu za montiranje

Andjelo

evo napokon pre pola sata zavrsena jos jedna montaza  yamaha FZ6 fazer

Gašpar


dr32

E mozda jes malo glupo pitanje za manijake,al ima li ko u Srb da pravi auspuhe koji mogu da prodju tehnicki u EU, da imaju sertifikate i ostale pi... ma...ine...?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Andjelo

Citat: dr32 poslato 30 April, 2013, 20:40
E mozda jes malo glupo pitanje za manijake,al ima li ko u Srb da pravi auspuhe koji mogu da prodju tehnicki u EU, da imaju sertifikate i ostale pi... ma...ine...?
nema .........

dr32

4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Kanarinac

Ima u radnji akrpap,yoshka i drugari

perlx

Lako je tebi da pricas kad furas 7 godina srece  [srednjiprst]

Kanarinac


mali_zmaj

andjelo ajd mi reci dali bi se ovako nesto moglo napravit i koliko dodje tvoje obitavali¹te od Bg-a,ako ne prièa¹ o cjenama javno mo¾e i na pp,i kad bi se radilo koliko bi vremenski trajalo? zvuk mi je nebitan,k75 je isto u pitanju!?
jin-jang

Andjelo

od Beograda 100km   na granici sa Rumunijom  cene topova su od55do 70 evra u dinarima  sa montazom zavisi od duzine  55 evra duzina 250mm 70 evra 400mm