Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Ocigledno previse tolrentni kad si ti ispao takav retard. Nisam ja rekao da su oni losi ljudi vec da si ti njihov problem. I daj balavac smanji kurcenje vise. Stvarno preterujes. Kao sto rekoh tu tucu preko tastature idi tamo sa svojim vrsnjacima.

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Glava Dole

Zato tvoji izgleda bili nisu pa bi samo da se svadjas, ostavilo trag u razvoju jbg... cist si primer postovanja svih oko sebe, nema sta, priznajem...

ЯЭВОЛУТИОН

@ cecen dodjin aka milos96 koji nema dozvolu za motor jer je pametan....

ja pokusavam da smirim situaciju a ti dolivas zejtin na vatru....roditelej ti je pomenuo u pozitivnom kontekstu...ima neko ko bi trebao da se bavi tobom....moga je da pomene neku drzavnu instituciju kako se ponasas....i bio bi u pravu....smiri se i autobanuj se na par dana...ne moras bas svaki dan da prosipas mudrost na forumu...nisi lazic.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

#684
Jbt do jaja... jos smo u + a kuva se  [watching]

Garina kazna za malog... da mu krivo pocupa obrve  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic


Gavrolini

Cupanja ce biti...sad da li obrva ili usiju otom potom

mali_zmaj

Ima ignore dugmic..,lijekic za sve!!  Provjereno rjesava stres,i lijeci kurje oci!!   ;)
jin-jang

megaidiot

andjelo ne moz radi auspuhe od bullshita na temi [rofl]

Lazic

Jok bre, ni¹ta ¹to neæe sprati malo piva... ;D

Hattrick

Kako je krenuo bullshit pocece banere da placa  [rofl]

Andjelo

Evo prosle nedelje bilo pecenje Loze od cistog Hamburga


Andjelo

Prepek je krenuo da alkoholmetar nije mogao da izmeri prvih 15 litara

Andjelo

A kad je Rakija -dan mora nesto i da se spremi za jelo pa sam resio da napravim pileci paprikas od pilecih bataka sa domacom slaninicom i na kraju zakuvane njoke od domacih jaja i belog brasna

Andjelo


Andjelo

E sad je na probi jedan eksperiment  ,u nekih 8-9 litara rakije od ovogodisnje loze na 42% alkohola ubacio sam   oko 3-4 kg sveze dunje oljustene i iseckane da vidim dal ce rakija da poprimi aromu od dunje


Andjelo

I sad treba da se ceka najmanje 21 dan da vidimo kakav ce rezultat biti

Lazic

A mi alkosi d'umremo do tad... :D

Andjelo

Ima zaliha Kajsije i Vinogradarske breskve i koja litra Loze od prosle godine

Lazic