Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo


UFF


Andjelo

Citat: UFF poslato 14 Oktobar, 2017, 02:10
kako? sta?
daj detalje
pa ovaj postupak otvaranja DPFFiltera se radi kada ne moze da se odradi regeneracija DPF filtera

Gavrolini

ANdjelo da li si ikad sredjivao top od 2t motora? Konkretno imam kdx250 i top je poprilicno izgoreo unutra ali ni spolja nije neka sreca...jel moze tu sta da se uradi?


Andjelo

Jesam nije problem,sve je na isti kalup odradjeno

Glava Dole

Na 2t motoru ono od cilindra pa do topa nikako ne treba dirati bez proracuna ili nekog nacrta jer svaki milimetar utice na perfomanse motora a sam top je najmanji problem, kod njega vazi sve isto kao i za cetvrotaktni, samo prigusuje zvuk :) Rupicasta cevka, okolo kamena vuna i to je to :)

Gavrolini

Milose hvala na nepotrebnim informacijama koje sam znao otprilike kad si se ti rodio. Pitao sam coveka sta me interesovalo i dobio odgovor.

Glava Dole

Ti jesi al ne vrti se svet samo oko tebe, smatram da je ipak kolko-tolko korisna informacija. Kad se toliko beskorisnih servira svakodnevno ovde ne vidim da ista smeta da se ponovo i po nesto sto nekom nekad mozda moze da bude od koristi.

Gavrolini

I ta tematika se vrtela brdo puta po forumu...sve u svemu nisi doprineo nista.

Glava Dole


Lazic

A koliko mo¾e da razvije kdx250? ;D

BANE BROTHERHOOD

mozeee na zadnjaka taj kwak.... [yahoo] [yahoo] [yahoo]a ako mu sjebes auspuh onda nista bez tecne kompresije [thumb_up] [hello]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gavrolini

Mozda moze...ne znam nemam muda da probam. Da ne bih skebao zato cu i poslati nekom ko se tim bavi. Jer ne bi bilo prvi puta da ja nesto sjajno zamislim ali finalni proizvod lici 1% na tu zamisao. Evo vec treci put pravim nosac za kawu na auto i ako i sad ne bude kako treba i to ce da neki krsten bravar napravi.

Hohštapler

Vi ih okreæete one padnu? Kolaè u tiganju?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

[rofl] [rofl] [rofl]



Pih klepetalo je prete¹ko da se kaèi na kola...

mali_zmaj

Mislim da je Laziæ sad oficijelni test vozaè,usko vezan za cvaje!! Progla¹en na MM ¾urci,od èlanova komisije Motoklasik,Uff i Laziæev mali!  ;)
jin-jang

Gavrolini

Ako je ono testiranje kako je on vozio onda mu evo moj motor nek se voza koliko hoce. Svejedno je da li je upaljen ili ga gura. Brzina je ista.

Glava Dole

#657
PRVI PUT JE SEO NA MOTOR KOJI NIJE NJEGOV, DRUGI JE TIP A UZ TO I KOSTA, ALOOO !!!  [djavo]

Ja recimo nisam smeo cak ni to, bubreg mi je jos uvek drag :) A kamoli da ga stiskam, a znate vec kako je kad se prvi put sedne na nesto totalno drugacije u prvim kilometrima... tako da... tisina tamo :P

Gavrolini

Hej mali mali mnogo si mali da bi pisao velikim slovima...ja to smatram kao deranje. Za deranje moze da ti samo padne berba usiju.  Ja Lazicu kao i on meni mogu da kazem bukvalno sta god hocu. Da se poseremo jedan drugom na glavu. Nasa stvar koju ti balavac ne mozes skapirati. Tu si od juce i zato ako ne kapiras neke stvari bolje se ne mesaj.

Glava Dole

Nerviraju me jednostavno price tipa "ja sam najbolji - ti nemas pojma" :)

P.S. jesam doprineo forumu :P