Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

to bas pomaze da cujes saobracaj oko sebe i predvidis opasnost

feelgod

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2017, 01:53
to bas pomaze da cujes saobracaj oko sebe i predvidis opasnost
Ako nisi nosio i nemas iskustva sa time onda je glupo da komentarises.
Sve se cuje kako valja samo visoke frekvencije od suma vetra i buke auspuha se odseku.
Ali svako radi kako mu prija, moj savet je ovo a njemu kako je volja.

UFF

bas super, kupis najbucniji auspuh sto postoji da te svi cuju a onda stavis sranja sebi u usi  [clapp] [thumb_up]

ako ces vec da trujes ostale sa svojom bukom budi musko pa je ti prvi istrpi


inace vrati fabricki izduv/db killer

feelgod

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2017, 02:06
bas super, kupis najbucniji auspuh sto postoji da te svi cuju a onda stavis sranja sebi u usi  [clapp] [thumb_up]

ako ces vec da trujes ostale sa svojom bukom budi musko pa je ti prvi istrpi


inace vrati fabricki izduv/db killer
To je i moje misljenje, meni je na izgled do jaja ali ne volim previse buke.
Neka on resava problem kako mu volja, nase je da kenjamo :).

Svakako ja osim Akrapa ne mislim da ostala govna treba stavljati umesto fabrike. Mozda gresim aliiii........

Hurricane

..ma motor mora da grmi i zbog liènog zadovoljstva i zbog drugih..

e sad ne èuje se ni svaki motor lepo da bi sa protokom zvuèao dovoljno dobro..

ali zato kad proðe neko ludilo do gsxra, cbrrra ili zxa..

ja da se pitam, lonce bi i ukinuo, osim onih malih gp lula..

a vi kako hoæete, mada slo¾iæu se da su èepiæi za u¹i mama mara, nego nikad se ne setim da ih ponesem sa sobom

a i ogluveo sam veæ

Hohštapler

edit:
bri¹em post, ovo je Anðelova tema.

Dobri su i drugi, ne samo akrap. Akrap je preskup za uliènu upotrebu ako mene pitate.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andjelo

Evo i jedna izrada 2 kom  za Hondu CB 450 sreddjeni su ulazi u srednji lonac i izlazi




ЯЭВОЛУТИОН

Citat: sale_75 poslato 01 Jul, 2017, 00:41
Da li neko zna gde mogu da odem i da mi naprave ovakav kompletan izduv






Andjelo moze...ali ti je lakse da nadjes polovan marving ili neki drugi auspuh od preko.....pogledaj po netu stavljaju i grane od gsxr1100 uljare 4u1....manje posla je prepraviti nego napraviti...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

Evo odradjene i grane po zahtevu musterije ,jos samo cekamo da majstor donese sediste i posao zavrsen




Andjelo

Burici su u pozadinu , spremila se komina od vinogradarske breskve 

Andjelo

I tako kad imas nekog ko ce da spremi kominu umesto tebe to je lepo...... sa 150 kg zamisljeno  spremilo se 500kg ,jos samo da vidimo kakva ce rakija ispasti




milomir22

Krkni joj secer, ne stedi, bice kisela bez istog.

Po mom misljenju, sljiva ranka je broj 1. za rakiju, broj 2. je dobro zrela kajsija ko hoce sugarfree, ovo ostalo (dunja, breskva, jabuka,...) moze ali mora da se doda cuker.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

K0le

Neæe biti kisela bez ¹eæera, kisela rakija se dobije kad komina prevri, tj kad zavr¹i sa alkoholnim vrenjem i poène da prelazi u kiselinu. Tj kad se poèinje s peèenjem po principu 'majmun u ogledalu'..
©eæer (aditiv) bi trebao da se dodaje uvek, u nekim malim kolièinama (do 4%) jer uveliko pospe¹uje vrenje pa se dobije i kvalitetnija rakija. To ¹to mnogi preteruju sa ¹eæerom da bi dobili puno vi¹e rakije je veæ druga stvar.. Rakija od vinogradarke je jaaako lepa, samo se mora pratiti vrenje , ¹iromer (saharimetar) i nema brige  [thumb_up]
Imam ceo voænjak te vinogradarke, sad je sezona, ko hoæe da je proba dobrodo¹ao je  :)

Andjelo


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andjelo

Citat: Ho¹tapler poslato 26 Septembar, 2017, 08:18
Volim ove teme o auspuhima! :)
pa jel' vidi¹ da i na ovoj ma¹ineriji ima izduv .....samo ¹to ne izlazi dim

Lazic

Koju parèad koje ¾ivotinje si nareðao?

Andjelo

Me¹ano pileæi batak i malo od svinjskog vrata

Lazic

Uèinilo mi se da ima vi¹e ¾ivotinja... Kakva je moèa? ;D

Andjelo

Nije auspuh al je isto  .......poceo sam da radim i detaljno ciscenje PDF filtera, evo koje slike