Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

auspuh je radjen za ovu masineriju


Hattrick

Bagerista Dzo opet sprema masineriju  :)

Andjelo


ЯЭВОЛУТИОН

na triZ yamahi auspuh ima i spark arrester...uredjaj koji sprevava da auspuh izbacuje varnice, sto je za voznju po livasi gdeima suvog rastinja jako pozeljno...da ne zapilis savanu...preriju....pescaru...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Fabricki izduvi, izvadjen katalizator iz Y racve i povecan precnik perforirane cevi u topovima  [clapp]
uzivo je  :drka: kako se dobro cuje


! No longer available

Andjelo

odavno nije se nista radilo ,tj. radio sam par izduva  za bager i ulta sramota me bilo da postavim ,  evo  jedna prerada fabrickih grana na TDM 900 ..................namucio sam se ceo dan






Andjelo


Andjelo


Andjelo

nesto od juce  snimljeno mobilnim ali uzivo mnogo bolje ! No longer available

Andjelo

zimsko snizenje  .......prerade orginal auspuha u protocni  za motocikle  od 2003 god. koji su vecinom prohromski 

cena 40  evra  u dinarima  za dva komada jos  popust

jevta

Koliko parica izaðe izrada cevi od topa do prikljuèka na grane za FZS 1000 ili po¹to ceo auspuh mo¾e i PP

Andjelo

cev izadje 20-30 evra u dinarima  od prohroma 

jevta

Javim se kad bude aktuelno da mo¾e da se doðe

Andjelo

evo jedne prerade Remusa  u protocni ,namucio sam  se dok sam ga rastavio da bi ga vratio  u fabricko stanje












Andjelo

slike su trebale ici obrnutim redom .......

Andjelo

Jos jedan od FZ6 u protocni




ЯЭВОЛУТИОН

ima neki auspuh od super tenere...izgoreo iznutra....treba nam tisa varijanta...stariji covek....jel hoces da radis...da saljem....i koja je cena....hvala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

pa sto ne kupi od tenere originalni za smesne pare od nekog ko hoce da ga baci jer je zamenio za protocni?

ЯЭВОЛУТИОН

ne postoji da nije truo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

taj sto vam je za bacanje od ST ...
ponudite meni ... trebace mi za uzorak kad budem
pravio tisi :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell