Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Meni desni lonac zinuo na 2-3 mesta + unutra sve dezintegrisano. Trebalo bi to da prikrpimo, izgubiæu sluh i dobiæu prijavu od kom¹iluka  :D
I da vidimo neku zamenu za srednji.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hohštapler

...da se ne la¾emo, Makinjov auspuF jeste glasniji, ali je i dalje tih za moj ukus.
Ne ka¾em da je prerada lo¹a, daleko bilo, ali ja lièno da je moj bi voleo da je glasniji.
Mada kakav je bio sad je zlatan.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

I ja bi voleo ali sada je kasno :D

UFF

a mozda da se ovaj put provozas do andjela da ti samo prosece te rupe na kraju i stavi veci precnik?

Andjelo

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 06 Maj, 2015, 09:52
...da se ne la¾emo, Makinjov auspuF jeste glasniji, ali je i dalje tih za moj ukus.
Ne ka¾em da je prerada lo¹a, daleko bilo, ali ja lièno da je moj bi voleo da je glasniji.
Mada kakav je bio sad je zlatan.
jedina stvar  je  sto nekad musterija ne zna koliko bi  zeleo  jak   zvuk  , a da ne bude prebucan  za  neku duzu voznju  i onda ne smem  da  odradim po mome jer na kraju musterija nece biti zadovoljna  , imao sam par musterije koje kazu samo da se  cuje  kao  Dragan  Pavlicevic  iz Beograda   sa CBR 1000RR kome sam radio prosle godine i covek prezadovoljan..........................................................

Andjelo

i na UFF-ov  od MT  03 da nije bilo majstor Juge, ja nebi ni stavljao  vecu cev na izduvu od  orginalnog , jer je mala duzina topa  i bice prebucan   

makinjo

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2015, 17:37
a mozda da se ovaj put provozas do andjela da ti samo prosece te rupe na kraju i stavi veci precnik?

Dok odem kod njega put i rad majstora sa ovim sto sam vec radio ce me izaci skoro kao da mi je Andjelo radio dva druga topa.
Nisam pametan
Lep mi je zvuk samo sam skontao da je to nedovoljno jbg.... :(

Popsy

Hm... imam i ja u planu da radim sa auspuhom, stim ¹to bi ja naravno sve kontra od otalih normalnih ljudi...  skinuo bi ovaj trenutno od 20kg i stavio neki drugi, lak¹i fabrièki 600tke ili litre a za to mi treba adapter sa dve grane na jednu. A da bi nju radio moram da znam koji æu auspuh uzeti... :D :D :D  znaèi ideja da se èuje kao fen i da nema 3000kila :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

UFF

Citat: makinjo poslato 07 Maj, 2015, 12:15
Citat: UFF poslato 06 Maj, 2015, 17:37
a mozda da se ovaj put provozas do andjela da ti samo prosece te rupe na kraju i stavi veci precnik?

Dok odem kod njega put i rad majstora sa ovim sto sam vec radio ce me izaci skoro kao da mi je Andjelo radio dva druga topa.
Nisam pametan
Lep mi je zvuk samo sam skontao da je to nedovoljno jbg.... :(


jbg ja to ne gledam kao na trosak vec kao na voznju i druzenje u garazi uz pivo i budzenje izduva :D

do sad sam bio nemam pojma mozda cak i 10 puta a sutra idem opet :) bice slike

makinjo

Imas duplo manje km :p Salim se.Jbg mrsko mi da  vozim sam  Mozes da se javis kada ides sledeci put pa da opicimo zajedno :)

UFF


makinjo

Evo upravo mi javili da ne radim a trebao sam :(

A mogao sam ici aaaaaaa :(

Andjelo

nesto od danas  prerada u protocni na fi 42mm  i duzine 300mm ,ali je ostao lonac bez katalizatora  
https://www.youtube.com/watch?v=Hj_8HH8i12Y


UFF

inace majstor Andjelo sam rucno pravi perforirane cevi potrebnog precnika od table lima

http://s15.postimg.org/j98y8mujv/IMG_20150508_134105.jpg
http://s15.postimg.org/46s4k7kmj/IMG_20150508_134117_1.jpg



a ume sam rucno i da ispolira svoju ruku :D da je posece brusilicom ili sekricetom da odsece sebi palac  [rofl]

http://s15.postimg.org/m8fuvr417/IMG_20150508_145457.jpg

Nadalina

Dzukela u podznaku

UFF


Hattrick

Crno i polirano, nema greske. Ovo izgleda full.  [klanjam_se] [clapp]

OKi


CBRR1

uffe sta bi sa onim tvojim ciganskim blink blink,ja ne bih to nikada..hehe