Glavni meni

Auspuh izrada i servis

Započeo Andjelo, 01 April, 2011, 20:16

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Andjelo

#360
jos jedan top od
danas   ....................kao da je sezona posla sad pocela  
https://www.youtube.com/watch?v=LFnGRfwoyPs

Hohštapler

...definitivno se vidimo èim otopli da mogu da doðem, juèe sam izbegao budalu koja se prestrojavala u moju traku za nekoliko molekula (ne milimetara!)... niko me ne èuje i ne jebu me 2%... mora motor da se dere!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andjelo

za sve one koji bi hteli i na svojim  Automobilima da  odrade  neki sportski lonac ili ceo sportski izduv za trke   .....................................od ove  godine  to moze da se uradi u radionici a takodje i usisnici od prohroma za  sportske filtere 

Andjelo

evo neke prerade od danas u pitanju je Vstrom  2007 god.








Andjelo

bice slika jos sutra  izrade perforirane cevi i donjeg dela tj, ulaza u perforiranu cev ..............................a i sutra na preradi  jedna  BolDor -ka 

Andjelo

i evo auspuh je ofarban i samo sutra da ga sklopim i jos jedna slika






K0le

 [clapp]
Nego.. ¹ta se radi sa boldorkom ?  [watching]

Andjelo

Citat: K0le poslato 11 Februar, 2014, 19:21
[clapp]
Nego.. ¹ta se radi sa boldorkom ?  [watching]
sutra slike  .........stigla je danas  pred kraj radnog vremena  treba da se nakace orginal auspusi i jos par  sitnica da sredim a mozda i pojedine delove aluminijuma da se ispoliraju .............................. u pitanju je ovaj motor  http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,16279.0.html

K0le

Kad si napisao 'preradi' ja mislio da æe raditi brusilica  [panic]  :D.

Andjelo

ma jok samo vracanje u fabricko stanje   ;D

Andjelo

i koja slika gotovog auspuha 




Andjelo

a evo i BolDorke posto Gaspar nije lepo uslikao








Gašpar


dejan77

Ovaj od Stroma je moj.....sve pohvale za majstora....dogovor ispostovan do kraja, rezultat radova fantastican, cena sasvim korektna...( dobio sam ne promenjan izgled motora sa mnogo boljim zvukom )

Nikolas

Da li imas neka resenja za Yamahu fz600 i koje su cene ?

pozdrav

Andjelo

cene za prepravku su od 5000-6000 dinara u zavisnosti koliko je komplikovano za otvaranje  ......................koje je godiste FZ

Andjelo

sutra stizu 2 kom  od Varadera 1000  bice slika 

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Andjelo poslato 19 Februar, 2014, 17:14
cene za prepravku su od 5000-6000 dinara u zavisnosti koliko je komplikovano za otvaranje  ......................koje je godiste FZ
Ne smeju da se otvore previse na FZ6s2....hoce posle da oscilira ler...zalece....ti zatvoris jednu rupu , a ono radi kako treba..

p.s.
Andjelo
Nadam se da ja Bosko uspeo da skine lonce i da posalje....imao je neku akciju za izbore na kosovu pa nismo mogli da se organizujemo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

stigao je danas  samo jedan tj. levi top  ali je ubijen ,istruleo debelo  sutra cu da skinem mere i ugao  da  bi mogao nove da opravim ........................sta mislis kolega na koji fi da odradim perforiranu cev  ja se nesto dvoumim  na fi 40mm da ne bi fi 50mm bilo mnogo glasno

ЯЭВОЛУТИОН

mozes i manje...dva su lonca u pitanju...uostalom vidi koliki je fi na tom loncu...on je triple flow...ne moze taj fi na protocnim da ga gusi....i slobodnio mju stavi jednu pregradu pre cevi.....decko dosta putuje pa bi mu veca buka smetala....ili eventualno da se to resi nekim db killerom...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11