Glavni meni

Svecicu za KTM690SM

Započeo UFF, 01 April, 2011, 11:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

кАД НЕЋЕ ДА СЛУША СТАРИЈЕ. Следићи пут купи нов мотор код Срђана, па ћеш знати где ти је овлашћени сервис и продавница делова....Како ове пропелерџије обилазе Крадуловића као у цркву да иду, тако и ви наранџасти тамо у литију око Степиног Вајата
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: rboban poslato 04 April, 2011, 02:14
A da si izvadio fabricki alat od motora  i skinuo je???

skoro svaki motor ostane bez svog alata cim promeni prvog vlasnika
on je na njemu najvise izgubio pa mu je valjda zato i logicno da nesto zadrzi kao uspomenu


@revolution ja promoto izbegavam u sirokom luku jer kad sam poslednji put bio i rekao mu da sam dosao da kupim neke ktm patike koje je moj drugar kod njih uzeo jeftino covek se pokrivio od smeha i samo ponavljao "kupio je kod nas nesto jeftino?" dok sam ga ja bledo gledao... ok znam da ubijate po usima sa cenama ali nemorate jos i da se hvalite sa time

pravo da ti kazem iznenadjen sam sto uopste hoce da mi prodaju svecicu i sto nisu rekli da dodjem do njih da mi je oni zamene i naplate to bar 50eur

markodjurovic

Vec nekoliko puta sam stavljao post, e sad dal je izbrisan ili ja nisam kliknuo na "Posalji" (mada ne znam sto bi bio obrisan). U "Biker House" redovno stizu "denso" svecice, nazovi ih telefonom i nek Vulkan pogleda uporednu tabelu i nek ti kaze dal ih ima, a ako nema za kolko moze stigne. Nazalost mislim da nema ekvivalenata za iridijumske svecice. Licno na mojoj babi denso mi se mnogo bolje ponasa nego NGK.
Cisto me zanima jel moze pridje cevasti kljuc, ne mogu sa slika da provalim
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

UFF

Imenjace serviser u ktm-u kojeg je revolution spominjao kaze da moze cevasti ali bane je probao i nemoze da pridje :(

Svecicu sam danas kupio kod njih i momak koji je radio je bio skroz ok (nije srdjan koji se ponosi sto je skup pa ljudi idu u crnu goru da kupuju motore) i ponudio cak da mi on zameni ako ja nemam sa cime

@revolution pa zar ti mislis da sam ja retard da ne znam koja firma koje motore uvozi i gde se nalazi?
a kamoli da vozim motor od te iste firme a da ne znam gde su??????


[attachment deleted by admin]

BANE BROTHERHOOD

#24
pa koji je kljuc na kraju bio mare brate majku mu jel 12 tica aaa [ludak] [ludak] [ludak]ako jeste daj da napravimo onda specijalni kljuc od one gedore sto smo je naceli pa da imash za sledeci put  ja ovakvo zlo od svecice za sve ove moje godine rada josh ne vide jbga [rofl] doslo mi da  :'( od muke majke mi mile!!1a sto se tice originalnog alata iz KTM a nestao je u vidu lastavicinog repa...sto kaze mare verovatno je bivshi vlasnik bio sentimentalno vezan za motor pa je ostavio alat da moze tajno da onanishe u WC u [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

Nije 12 majku mu i u service manualu lazu :D
a nije ni 13 vec 14  [ludak]


SSZGO

ma ne citas pravilno...

ne radi ti subler...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

BANE BROTHERHOOD

znachi ja ne verujem majku mu ne mogu da verujem jbteeeeee pa kako bre cetrnaest  jbteeeee :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

sszgo nije to subler vec pomicno kljunasto merilo ;)
nije ni 14 vec 13.5 :D

Gašpar


DebeliZmaj

kad si vec rasturao .. mogao si namontirash nove led migavce :)))..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


BANE BROTHERHOOD

PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

Nasli kljuc i promenili rvecicu za 10 min
Rezervoar mi se skida na 1 sraf i to je to

Al smo se posle jebali sa banetovom trafikom
opet cudna velicina kljuca za svecice i naravno opet pod nekim nepristupacnim uglom

BANE BROTHERHOOD

iz jednog pakla u drugi pakao  [glavazid] [glavazid] [glavazid]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

Nego sta kazes bane svecicu nisam morao ni da menjam - ko nova je

BANE BROTHERHOOD

Citat: UFF poslato 05 April, 2011, 21:22
Nego sta kazes bane svecicu nisam morao ni da menjam - ko nova je
pa sacuvaj je za ne daj booze
!! ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Mali djavo ja

064 66 87 505 Marko. pokusaj kod njega
.Robert.