Glavni meni

Svecicu za KTM690SM

Započeo UFF, 01 April, 2011, 11:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Zamenio ulje, filtere, kocionu tecnost, antifriz... a svece nema nigde

U user maual-u kaze NGK LKAR8AI-9

Pa ako moze neko da mi nadje takvu iridijumsku bi uzeo, a moze i obcina, a i ne mora ngk ako nema mozed i neka druga firma (bolja) samo da je za moj motor

Gde kupiti?

dzimika


UFF

 [rofl]

mas nema

znas kad ce onda lav da je ima?

u masu mi rekli da moze da se poruci i da dodje za mesec i po dana  [ludak] ko da sam porucio space shutle pa ceo motor bi pre stigao

rboban

Vidi koja je zamenska DENSO, KDM ih je uvozio... pa ako oni imaju na stanju.....
Ride It Like You Stole It

UFF

Vec kontaktirao:

MAS
Guevaru
KDM
Promoto
neki euroauto itd...

i izgleda da mi u samom modelu svecice pise kad cu da je nadjem :D

NGK LKAR8AI-9

Gašpar

Videcu danas u Vrscu kod momka koji ih prodaje, pa ti javljam odmah.

UFF

Ajde, da ne bude uskoro od ktm-a ovaj model u proslom rodu u pitanju NGK LKAR8AI-9

dzimika

pokusaj za svaki slucaj u lavu jer se desava da imaju neke stvari na stanju jer njima to ne ide tako cesto a ima nekoliko bajkera medju prodavcima

dzimika


UFF

evo je u polo-u:
50070101191   NGK Spark Plug LKAR 8 AI-9 as KTM / Husaberg   € 21.00

ako ne nadjem nigde ovde zvacu njega
do tad cu da proverim zazor i da je ocistim a ako jos neko zna gde ima ovde da se uzme nek  [callme]

pedriic

kupi odma' ¹es' komada èim naðe¹ :)

ЯЭВОЛУТИОН

Zovi momka koji diluje KTM kos autokomande, kada skrenes u v.stepe prva desno i sa leve strane posle 30 m...ako ti treba telefon./..ili radeta kocku....jesi se ti napio veceras
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Nisam se napio ali lazic jeste tolko da nije mogao ni da hoda
A ja do semafora isao peske :)

nasao sam je izgleda u promoto-u idem sutra da je uzmem ali mi ti posalji broj tog momka na pp jer neznam ko je a moze da zatreba (ja znam samo za gileta iz zemuna sto se tice ktm delova)

UFF

Evo brat bane je danas gledao ktm i svecicu i cudio se :D

[attachment deleted by admin]

UFF

Kaze sta je bre ovo sto je ovako mala?
Kljuc 12 ide..  valjda..

UFF

I onda je sjebao gedoru pokusavajuci meni da napravi kljuc za svecicu koji moze da udje jer mu smeta glava koja je po nagibom...

[attachment deleted by admin]

UFF

I na kraju nista, nismo ni proverili kakva je svecica  [rofl]

samo je ostalo visak delova ;)

Gašpar

Citat: UFF poslato 04 April, 2011, 01:07
Nisam se napio ali lazic jeste tolko da nije mogao ni da hoda
A ja do semafora isao peske :)

nasao sam je izgleda u promoto-u idem sutra da je uzmem ali mi ti posalji broj tog momka na pp jer neznam ko je a moze da zatreba (ja znam samo za gileta iz zemuna sto se tice ktm delova)

Prema revolution-ovom objasnjenju, to i jeste Promoto. Desno kod Vajata i prva levo je promoto  ;)

rboban

A da si izvadio fabricki alat od motora  i skinuo je???
Ride It Like You Stole It

CADILLAC

#19
Adresa : ProMoto - Jove Ilica 9, oko 100m od Stepinog Vajata ,trazi Srdjana, on je ,koliko se secam vlasnik...011/3098-118...cool lik ! :D [clapp] [thumb_up]...ili Novi Sad, PriMoto, Futoski put 44, 021/6614214 , mob. 0641954910 .- [hello]
BMW BoxerClub Pancevo 666