Glavni meni

2. MotoGP, Jerez - ©panija

Započeo Gašpar, 01 April, 2011, 01:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Povezani događaji

Milos

Iskreno, mislio sam da ce Rossiju trebati bar pola sezone da se uhoda, ali stvari su drasticno krenule na bolje.
Pad se desio, jbg, sta je - tu je, ipak je bila kisa, i naravno da NIJE bilo namerno, zbog cega se i izvinio Stoneru.
Jako ruzno sto mu je onako nadrkano odgovorio, bez obzira na to sto se izdesavalo.
Sto rece Gaspar, Lorenzo je pobedio ni kriv ni duzan...

Jako sam se smorio zbog Simoncelli-a, definitivno veliki talenat, i moj favorit posle Rossija.


Sve u svemu, jedna od zanimljivijih GP trka :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: s.i.m.a poslato 03 April, 2011, 19:58
@revolution:
izvini sto sam ti uvredio favorita, verovatno i kad pratis ostale sportove ti sedis mirno i ne komentarises...
Ниси га увредио, али називати тако некога ко седне на мотор од 260 коња, је у неку руку неозбиљно. Уопште не улазим да ли је први или последњи на трци, тркање је спорт за људе са великим тестисима. Пробај једну трку у хепенингу....
Ја бре урлам кад гледам неке спортове. Али не називам погрдим именина ликове који терају бајк од 260 коња.
п.с.
Оно за Хеидена је констатација карактера ван стазе
Оно за Стонера је констатација стила вожње
Оно за Педрозу је шала на његов раст
Оно за Рендија је опис завршетка његових трка
Оно за Россија надимак
Оно за Лоренца је спонзорски уговор кад јер био млад
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Jel ima negde snimak da se pogleda? Nisam stigao da odgledam trku... :(

mi¹ko_kolo

Ako ima¹ SK, ima ujutru u pola sedam. Nisam ni ja gledao, al' zato vo¾njica do Ora¹ca pa ruèkiæ u Vajatu...

Kengur

jbg, tad vec krecem na posao... :(
Hvala u svakom slucaju...

Gašpar

Ima torentt na racing undergroundu, ali je 1gb i nikako da krene sa dl-om  [neampojma]


pajacbr

Ovo nije bila trka nego cirkus, da nije bilo kise sve bi bilo drugacije i kao sto rekoh... nemoze DUCATI svako da vozi!                                                                               Dobar komentar je dobio Rossi i ja mislim da je tako jer kad neko krene silaznom putanjom tako se ponasa...

sasafilipovic

©ta se desilo sa Simonèelijem, kao da je spao sa motora???

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: sasafilipovic poslato 04 April, 2011, 01:27
©ta se desilo sa Simonèelijem, kao da je spao sa motora???
у кривину му је почео бежати предњи точак, па је у покушају да поврати контролу, попустио гас мало више него што треба , па га је престигао задњи....Ренди Мамола је имао тамо неке године једно спасавање из такве ситуације...али један је Мамола. Изгледа као кад се коњ ритне и покуша да збаци јахача.

http://www.gaskrank.tv/tv/racing/big-3094.htm
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Cale

Voleli mi ili ne Lorenza,on jedini nije napravio gresku a bio je dovoljno brz.Vidi se da je sazreo.To je po meni jedna od bitnih razlika izmedju njega i Simoncellia ali Simoncellievo vreme tek dolazi.Tek ce on da pravi pizdarije po stazi ...Da je VELIK Rossi je i juce dokazao time sto je otisao u box kod Kajsije da mu se izvini na sta je ovaj dao komentar kakav je dao ali to je sve deo tog njihovog "medijskog rata " koji uvek vode.Ne brinite nece mu Vale ostati duzan :D.Drago mi je da je takmicenje toliko jako.Mislim da nikad nije bilo toliko vrhunskih vozaca u moto gp-u.Sto se tice rezultata-pa bila je kisa a tada mnoge teorije padaju u vodu i ne bih ovu trku uzimao za neki reper.Setimo se kako je isao Melandri na Kawi po suvom a kako po kisi.Po meni je Stoner i dalje favorit a u "dupetu mu" Jorge  ipak   F O R Z A   V A L L E ! ! !

serbduck



   Ova trka je bila jedna od boljih koje sam gledao u zivotu, a gledao sam...

  Simonceli ce tek da se pokaze, a Doktor je Doktor...i samo jedan.

Krenuo sa 12 pozicije, dosao do trece, pao, nastavio dalje...zavrsio peti...malo li je?

Videcemo na sledecoj trci kako stoje stvari, ali definitivno ce biti jako zanimljiva sezona.

  Moj favorit - Doktor !

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

cone

trka je bila dosta dobra, steta sto je rano doslo do pada i meni vise nije bilo zanimljivo kad je rosi pao :(
a trka moto2 mi je bila extra, dosta zanimljiva sa dosta akcije.. ianone im je pojasnio neke stvari :)

RAmireZ

Kakav æe psiholo¹ki rat nastati kad Doktor uskoro uhoda Dukca? U toj igri ¾ivaca i adrenalina mo¾e jedino Èupavi da mu parira i eventualno JL (D¾ej Lo) ako dobro plati ekipu psihologa koji se brinu o njemu  [dunce] [dunce] [dunce]
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

dekideki197

Citat: Kengur poslato 03 April, 2011, 21:54
Jel ima negde snimak da se pogleda? Nisam stigao da odgledam trku... :(
[/quhttp://vimeo.com/21883500 na ovom linku mozes da pogledas celu trku iz komada :) ote]

RRa¹ko

Citat: dekideki197 poslato 05 April, 2011, 18:59
Citat: Kengur poslato 03 April, 2011, 21:54
Jel ima negde snimak da se pogleda? Nisam stigao da odgledam trku... :(
[/quhttp://vimeo.com/21883500 na ovom linku mozes da pogledas celu trku iz komada :) ote]

ogavni arapski  [glavazid]

no ipak svaka cast za link  [cheers]

cone

ee, jeste izvalili sto je rosi na zagrevalju pred samu trku presao sve i stao na 2-3 mesto ne secam se i tako se vozikao jedan krug :D

Purec


RAmireZ

Kad hoæe da glumi Rossija  [thumb_down] [doh]
Samo jedna stvar je bolja od seksa.

Gašpar

Zna se ko je uveo skeceve u MotoGP, ne moze jedan JL da cini to isto.

A i ne mogu da verujem da je vec drugi put upao u vodu, treci put ce se udaviti i onda ce Rossi biti kriv jer mu je dao ideju  ;D