Glavni meni

2. MotoGP, Jerez - ©panija

Započeo Gašpar, 01 April, 2011, 01:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Povezani događaji

Gašpar

Samo da vam pokazem nesto i odoh da gledam Moto2



s.i.m.a

uuuuu moram da promenim redosled u kladionici :D

Gašpar


nakaznick

Jel ima neki link za trku? Na ovom iznad prenose biciklizam.

Gašpar


Gašpar

1. Na sledecoj trci pobedjuje Rossi
2. Sta se desilo sa super-brzim Hondama?  ;D
3. I Rossi je covek, nemojte ga odmah osudjivati, ovo je sport i greske se svima dogadjaju
4. Kada se Rossi bude povukao, ja navijam za Simoncellia
5. Spies razocarao
6. Lorenzo ni kriv ni duzan pobedio
7. Rossi ipak zavrsio kao peti
8. Nije mi jasno zasto Stoner nije nastavio trku  [ludak]

Gašpar

I da, upravo se Rossi izvinio Stoneru, usao je u box, zamolio ga da mu oprosti.
Stoner je odgovorio nesto u stilu - Ovo je sport, nase ambicije su nadmasile nas talenat, nije problem.
Rossi - Izvini jos jednom
Stoner - Nikakav problem, razumem te u potpunosti!

s.i.m.a

kako mi idu na k... komentatori... kakvo crno iskustvo lorenza, uzeo je prvo mest samo zato sto je bezmudic... mnogo mi se svidja kako su ga lako obisli simonceli i rosi...

edit: kad se rosi povuce tad u gp stize iannone i ne vidim razlog navijti za nekog drugog :)

mohikanac

Al je bilo padova................... Rosi je vozio na samoj granici,ali da nije pao bio bi prvi.

Gašpar

Ja sam gledao na BBC-u. Jorge je na kraju rekao kako je bilo lako da pobedi, nakon Rossijevog i Stonerovog pada.
Stvarno dobar motoGP vikend.

ЯЭВОЛУТИОН

Шта рећи после овакве трке.
Росси до пада и обарања Стонера фантастичан. Симончели водио трку па из чиста мира пао. Обрадовео сам се гледајући Спиеса на другој позицији али и он паде.....На крају Лорензо први, Хоббит други, а пичкоња трећи....много падова али због борбе...одлична трка
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE

Citat: Gaspar poslato 03 April, 2011, 15:59
I da, upravo se Rossi izvinio Stoneru, usao je u box, zamolio ga da mu oprosti.
Stoner je odgovorio nesto u stilu - Ovo je sport, nase ambicije su nadmasile nas talenat, nije problem.
Rossi - Izvini jos jednom
Stoner - Nikakav problem, razumem te u potpunosti!

 "TVOJE AMBICIJE SU PREMASILE TVOJ TALENAT"  Stoner rece Rosiju....   Klasican samar.........

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: WOLVERINE poslato 03 April, 2011, 16:12
Citat: Gaspar poslato 03 April, 2011, 15:59
I da, upravo se Rossi izvinio Stoneru, usao je u box, zamolio ga da mu oprosti.
Stoner je odgovorio nesto u stilu - Ovo je sport, nase ambicije su nadmasile nas talenat, nije problem.
Rossi - Izvini jos jednom
Stoner - Nikakav problem, razumem te u potpunosti!

  "TVOJE AMBICIJE SU PREMASILE TVOJ TALENAT"  Stoner rece Rosiju....   Klasican samar.........
И то каже лик кога је Росси стигао кренувши са 12 позиције на старту, и то све до пола трке...па ја би се покрио ушима и ћутао....Возило се по киши и нормално је да неко клизне, па и Россију се то може догодити...људи су падали по стази и без борбе..из чиста мира (Симончели,Крачлов,Спиес)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

s.i.m.a

videcemo odgovor na stazi :D

samo da lor... bezmudic ne izvuce korist iz svega toga

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: s.i.m.a poslato 03 April, 2011, 16:04
kako mi idu na k... komentatori... kakvo crno iskustvo lorenza, uzeo je prvo mest samo zato sto je bezmudic... mnogo mi se svidja kako su ga lako obisli simonceli i rosi...

edit: kad se rosi povuce tad u gp stize iannone i ne vidim razlog navijti za nekog drugog :)
Потерај ти мало мотор по стази па називај после безмудићем светског шампиона.
п.с.
Пичкоња је назив за Хајдена
Хоббит за Педросу
Стока за Стонера
Доктор за Россија
Де Падије за Ренди де Пунијеа
Чупавац за Симончелија

А Лоренца зову чупа чупс...али ти вероватно тада ниси ни знао како изгледа мотор.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Tihi_ZR

Koji god da je, Rossi svima ide na zivce i ubija ih na psiholoskom planu te ne cudi ovakav odgovor Stonera.

WOLVERINE



Doktor je doktor, ne bi imao takav nadimak da nije to. E sad mislim da je konkurancija ozbiljna. Favoriti od konstruktora su mi bili Dukati a vozac Lorenco, prosle godine. Za Rossia nikad nisam naviao, posto mi je nekako debilasto odbojan. Ali to kaze i vecina komentatora ili ga volite ili ne. Ja ga postujem zbog znanja koje je nenadmasno....

Ove godine favorizujem Stonera i Hondu, a posle njih Lorenca- mislim da ce JL i ove godine biti No.1.............

s.i.m.a

@revolution:
izvini sto sam ti uvredio favorita, verovatno i kad pratis ostale sportove ti sedis mirno i ne komentarises...

Gašpar

Citat: revolution poslato 03 April, 2011, 16:25
А Лоренца зову чупа чупс...али ти вероватно тада ниси ни знао како изгледа мотор.

Dobro, nije to bas toooliko daleka istorija  ;)

s.i.m.a

a bio sam blizu sa izjavom sa predhodne strane sa rosijem i stonerom...  od sledece trke u kladionici definitvno rosija stavljam za No1, dal zbog kise ili su konacno namestili motor kako doktoru odgovara...