Glavni meni

MM,okupljanje,petak,vidikovac,semafor,pivo - upotrebiti sve u jednoj recenici

Započeo UFF, 30 Mart, 2011, 14:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 03 April, 2011, 05:21
lazicu nije tachno ... video sam te ja da vozish ispod 120 ... i to kroz krunsku :) al necu
kazem koliko i na koliko tochkovi ... :) ... sta tu sad vozila pod pratnjom ovo ono ...

Kroz Krunsku nikad preko 8-9 banke, stalno neko izlece, a KLE koci ko govno... [yahoo]

Lazic


UFF

 :o

pomislih kakvo sad okupljanje na vidikovcu u semaforu koji ne radi  :wtf:

Lazic


MIGE


balcan girl

jaooo seæam se semafora :D tad smo uèili uffa da pije pivo :D lazic ga je vozio na ktm nekih 15m do kuce a ovaj spavao pozadi :D i glavno pitanje ujutru sta sam sinoc jeo?? komsijin tepih je nesto narandzast  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] i ona konobarica sa dobrim dupetom a zubima kao raspored èasova :D :D malo malo pa veliki odmor  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


UFF


Glava Dole


Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 30 Jul, 2018, 17:50
jaooo seæam se semafora :D tad smo uèili uffa da pije pivo :D lazic ga je vozio na ktm nekih 15m do kuce a ovaj spavao pozadi :D i glavno pitanje ujutru sta sam sinoc jeo?? komsijin tepih je nesto narandzast  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] i ona konobarica sa dobrim dupetom a zubima kao raspored èasova :D :D malo malo pa veliki odmor  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
a da otvorimo  rubriku "gde su i sta rade"....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Dul boy se nije javio u svojoj temi... A svraæa na forum... A ba¹ bih voleo da èujem da je dobro... Malo mi muka lo¹ih vesti...

dzimika


Lazic