Glavni meni

Yamaha XT 1200 Z Super Tenere

Započeo Dzigi Boy, 28 Mart, 2011, 23:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Pa ova mora da ide kad ne moze da koci. Vidis da joj je ostao samo jedan disk napred ;D

pit

Citat: Boban_m poslato 12 Oktobar, 2011, 16:52
Pa ova mora da ide kad ne moze da koci. Vidis da joj je ostao samo jedan disk napred ;D

            Trenutno Honda nema motor koji moze da joj parira ni po cemu u toj klasi.

Boban_m

Zato ¹to je to prevazidjena klasa. Drugi su veæ pokupili veæinu tr¾i¹ta. Da se pojavila prije 10ak godina...

pit



            Ako tako mislis....

MILJAN

©ta je ovo? Usporen snimak? :D Pa ovog æe da pojede neko sa 400cc - skakavcem :)
Cave ab homine unius libri

Dzigi Boy

XTZ 1200 je upravo stigao i to crni [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [balavi] [balavi] [balavi]

Jel ima neko ono nemacko GS djubre da se poderemo????


Bice slike ovih dana [cheers] [cheers]


UFF

gde je stigao?

kupio si novu teneru a vozis mrtvog fiata?  [ludak]

Cubric

E to se zove ljubitelj motocikala. :D [thumb_up]
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

Dzigi Boy

Citat: UFF poslato 31 Oktobar, 2011, 18:02
gde je stigao?

kupio si novu teneru a vozis mrtvog fiata?  [ludak]

Valjda si citao temu od pocetka, pricao sam da moj brat hoce da kupi XTZ pa me zanimalo sta, kako..itd......

Konacno je stigao kod njega naravno......ali to znaci da TDM 900 njegov prelazi pod moju jurisdikciju, a ja se sada trudim da i skelu zadrzim, jer se sa njom najlepse vozim........

Tako da trenutno imamo 3 motocikla u porodici....a naravno da cu i ja imati prilike da vidim o cemu se tu radi.....a mrtvi fijat je na reanimaciji bas sam dosao iz garaze, nece jos dugo biti mrtav..

jager

Citat: pit poslato 12 Oktobar, 2011, 19:49
Citat: Boban_m poslato 12 Oktobar, 2011, 16:52
Pa ova mora da ide kad ne moze da koci. Vidis da joj je ostao samo jedan disk napred ;D

            Trenutno Honda nema motor koji moze da joj parira ni po cemu u toj klasi.

A ti bi voleo da je tako, jel' ? :P

A ovo?

http://hondamc2011.com/bikes/concept-v4x-2/


pit

Citat: jager poslato 02 Novembar, 2011, 19:20
Citat: pit poslato 12 Oktobar, 2011, 19:49
Citat: Boban_m poslato 12 Oktobar, 2011, 16:52
Pa ova mora da ide kad ne moze da koci. Vidis da joj je ostao samo jedan disk napred ;D

           Trenutno Honda nema motor koji moze da joj parira ni po cemu u toj klasi.

         

A ti bi voleo da je tako, jel' ? :P

A ovo?

http://hondamc2011.com/bikes/concept-v4x-2/



                          Stvarno nemam nista protiv Honde ali ovo na slici tesko da moze da parira novoj ST 1200 mada mora da priznam da je interesantna kreacija ali po meni je to skroz drumska varijanta.

MILJAN

Nije vi¹e koncept...Upravo je izbaèena na jednom sajmu.. EICMA show ....Krenula serijska proizvodnja..V4 motor sa 150KS.
Cave ab homine unius libri

MILJAN

Citat: pit poslato 02 Novembar, 2011, 23:14
Citat: jager poslato 02 Novembar, 2011, 19:20
Citat: pit poslato 12 Oktobar, 2011, 19:49
Citat: Boban_m poslato 12 Oktobar, 2011, 16:52
Pa ova mora da ide kad ne moze da koci. Vidis da joj je ostao samo jedan disk napred ;D

            Trenutno Honda nema motor koji moze da joj parira ni po cemu u toj klasi.

         

A ti bi voleo da je tako, jel' ? :P

A ovo?

http://hondamc2011.com/bikes/concept-v4x-2/



                          Stvarno nemam nista protiv Honde ali ovo na slici tesko da moze da parira novoj ST 1200 mada mora da priznam da je interesantna kreacija ali po meni je to skroz drumska varijanta.
Zato se i cove cross tourer
Cave ab homine unius libri

jager

Citat: pit poslato 02 Novembar, 2011, 23:14
  Stvarno nemam nista protiv Honde ali ovo na slici tesko da moze da parira novoj ST 1200 mada mora da priznam da je interesantna kreacija ali po meni je to skroz drumska varijanta.

Ja mislim da je ova Honda prava ma¹ina i da æe debelo pokolebati sve koji razmi¹ljaju o GS-u ili ST1200. Kakva æe biti na offu, ostaje da se vidi kada krene redovna prodaja i kad je majstori dohvate po blatu i rupama. A biæe testova, ne bojim se :) Ne verujem da æe biti lo¹ija od ST1200. 150 konja zvuèi, mora¹ priznati, jako lepo.... ;D

Koliko sam bio razoèaran pojavom Crossrunnera, za kog smatram da su proma¹ili temu, toliko se radujem ovoj novoj zverini. Daleko od toga da se osnovano radujem, svakako æu ga kupiti za jedno 10 godina, ali nema veze ;D Taman pred moto-penziju, hehe...

ЯЭВОЛУТИОН

drzi se ti afrike....sad kad je uradis ima da se vozis do kraja zivota, ne do ponzije.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pit

Citat: jager poslato 03 Novembar, 2011, 03:12
Citat: pit poslato 02 Novembar, 2011, 23:14
   Stvarno nemam nista protiv Honde ali ovo na slici tesko da moze da parira novoj ST 1200 mada mora da priznam da je interesantna kreacija ali po meni je to skroz drumska varijanta.

Ja mislim da je ova Honda prava ma¹ina i da æe debelo pokolebati sve koji razmi¹ljaju o GS-u ili ST1200. Kakva æe biti na offu, ostaje da se vidi kada krene redovna prodaja i kad je majstori dohvate po blatu i rupama. A biæe testova, ne bojim se :) Ne verujem da æe biti lo¹ija od ST1200. 150 konja zvuèi, mora¹ priznati, jako lepo.... ;D

Koliko sam bio razoèaran pojavom Crossrunnera, za kog smatram da su proma¹ili temu, toliko se radujem ovoj novoj zverini. Daleko od toga da se osnovano radujem, svakako æu ga kupiti za jedno 10 godina, ali nema veze ;D Taman pred moto-penziju, hehe...


              Dizajn je ono sto prodaje motore a tu Honda redovno kiksira tj meni je ovo novo hondino cedo ko ruzno pace.A ako si malo realan mora da priznas da je ST 1200 mnogo lepsa i off-rouderski dizajnirana. I ma koliko za GS 1200 mislim da je nekvalitetan i bagovit, dizajn mu je perfektan i to je ono sto ga prodaje.
             

Dzigi Boy

#76

Dzigi Boy

#77
evo fotki neka ih admini lepo okace








Dzigi Boy

#79
evo ga i prednji