Glavni meni

Sprint Prince 125-prva generacija

Započeo lemy, 28 Mart, 2011, 23:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

lemy

Pozdrav,

Prodajem svoj prvi motor na kome sam se naucio. Sprint Prince 125ccm ali ne onakak kakav se sada prodaje veæ prva generacija. Motor je 2006, presao 7500km u fabrickom stanju. Motor ima 1 cilindar, i malo vise lici na coper nego ovi noviji. Kvalitet materijala je dosta solidan, mislim da je mnogo bolji nego ovi danas sto se prodaju. Kvalitet hroma takoðe, objektivno je bolji nego na ovom sto sada vozim keeway supershadow, nema nigde korozije da je probila. Motor izgleda atraktivno, ima zicane felne. Na motoru je prosle godine promenjena sajla kvacila, ostalo je sve fabricki. Treba da se promene samo ulje ( menjano je pre jedno 200-300km ali je to bilo prosle godine), da se registruje i vozi. Nije za suvise visoke ljude ali je se za niske ubio. Ja imam 180ccm i bio mi je ok. Motor je potpuno isti kao kimco zing 125.

Motor ima elekticni starter i kik start, 5 brzina.

Koga interesuju specifikacije moze pogledati na sajtu proizvodjaca http://www.giantco.com/motorcycles/prince.html

A sada cena, menjao bih ga za 650€. Za korektnog kupca ( da ne daje nepristojne ponude) na poklon ide zadnja felna sa prakticno novom gumom  i alarm u kutiji koji sam planirao da ugradim ali sam kupio drugi motor sa alarmom.

Motor se nalazi u Beogradu. Kontakt telefon 064/2-000-155

[attachment deleted by admin]