Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Novembar, 2020, 00:44
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Novembar, 2020, 21:58
realno se ovo nigde ne vozi....mozda se ponekad provoza...ali u srbiji ozes napraviti avion i leteti, brod i ploviti ali na drum ne sme nista sto nije napravila fabrika i to mora biti u izvornom obliku.....

ili da je uz otvaranje registracionog lista uradjen atest u nadleznoj instituciji ili ovlascenoj firmi da je imena
u skladu za pozitivnim zakonskim resenjem :)
ne postoji pozitivno zakonsko resenje u ovom slucaju....za bilo avu prepravku ti traza saglasnost maticne fabrike za prepravu, a jednine dve abrie koje uopste odgovaraju na tavu molbu su vw u slucaju preprave bube u buggy ili trike i honda u slucaju prepravke goldwinga u trike.....cak i da sma napravis kompletan agregat , ram i sve ostale komponente , atest ces dobiti samo u slucaju da jedan primerak das nadleznoj instituciji da ga otpilike unisti...bez obzira sto se neradi o serijsoj proizvodnji vez unikatu.....ako mislis da je svuda u svetu tako, nije...nije cak ni u evropi.....mozda u par skandinavsih drzava i u svajcerskoj...mada i u svici moze ali malo veca procedura.....dale ad pominjes zaonsko resenje bez pozitivnog u tom kontekstu...
jedino ako si radio pa znas.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

uvek postoji pozitivno zakonsko resenje ... ius positum
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 15 Novembar, 2020, 18:11
uvek postoji pozitivno zakonsko resenje ... ius positum
da bi bilo pozitivno mora da bude moguce.....ako nije moguce....uostalom evo ti prikolica, dacu ti pare pa je registruj kao samogradnju.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

jbt... pozitivno znaci vazece .. a ne ono koje ti donosi resenje u pozitivu ...

kod nas vazi pozitivno zakonodavstvo, taj izraz su nespretno preveli sa latinskog .. tamo negde 17ti vek ...
googlaj :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

реално кад ти се оће да себи направиш нешто икакво боле те курац и за атест и за њих направиш седнеш и возиш се

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 15 Novembar, 2020, 20:19
jbt... pozitivno znaci vazece .. a ne ono koje ti donosi resenje u pozitivu ...

kod nas vazi pozitivno zakonodavstvo, taj izraz su nespretno preveli sa latinskog .. tamo negde 17ti vek ...
googlaj :)

ako je nesto neprimenljivo kako je vazece....zamisli da je to postojalo u vreme otkrica tocka.....ili recimo da agencija za bezbednost informacioih tehnologije ne dozvoli koriscenje i pakovanje koniguracija od komponenti, vec moras da kupis od proizvodjaca sa atestom.....ne mozes ni mrezu da pravis ako nije predvidjeno projektom da te dve komponente rade zajedno..... nemoze ddr4 od kingstona u vas racunar vec mora paciic sun i nemoze taj veliki vec samo mali.....i nemoze ssd hard
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 Novembar, 2020, 10:53
Citat: DebeliZmaj poslato 15 Novembar, 2020, 20:19
jbt... pozitivno znaci vazece .. a ne ono koje ti donosi resenje u pozitivu ...

kod nas vazi pozitivno zakonodavstvo, taj izraz su nespretno preveli sa latinskog .. tamo negde 17ti vek ...
googlaj :)

ako je nesto neprimenljivo kako je vazece....zamisli da je to postojalo u vreme otkrica tocka.....ili recimo da agencija za bezbednost informacioih tehnologije ne dozvoli koriscenje i pakovanje koniguracija od komponenti, vec moras da kupis od proizvodjaca sa atestom.....ne mozes ni mrezu da pravis ako nije predvidjeno projektom da te dve komponente rade zajedno..... nemoze ddr4 od kingstona u vas racunar vec mora paciic sun i nemoze taj veliki vec samo mali.....i nemoze ssd hard

vrati kosticu kanticu sa lepkom ... dok nisu u veli sismisi i merlinka poceli ti se prikazuju
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dukags


bogdan



gorki

THINK BIKE !

El Jefe

Веспа да будете колега, Веспа
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ja srecu nadjo sa vespom piadjo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

ja sam ljubav i srecu nasao u mitsubishiju eclipse....bila je u hondi salonu.......nevina......prvi sam seo na nju.....2007......iljadarka.....sve adute imala,i dok sam je setao svi okretali glave za njom....i nisam ni cent zalio sto sam dao za nju i ulozio u nju :)
ukrali mi je dusmani i rakomadali za sitne pare....al i danas imaju posledice ko da su bili u cernobilu kad eksplodirao reaktor.....sta ces.....i deca im posledice imaju......

DebeliZmaj

``al i danas imaju posledice ko da su bili u cernobilu kad eksplodirao reaktor.....sta ces.....i deca im posledice imaju......`` ... kakav proser ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 26 Novembar, 2020, 03:27
``al i danas imaju posledice ko da su bili u cernobilu kad eksplodirao reaktor.....sta ces.....i deca im posledice imaju......`` ... kakav proser ...
proserius gastarbajteris
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Novembar, 2020, 08:46
Citat: DebeliZmaj poslato 26 Novembar, 2020, 03:27
``al i danas imaju posledice ko da su bili u cernobilu kad eksplodirao reaktor.....sta ces.....i deca im posledice imaju......`` ... kakav proser ...
proserius gastarbajteris

klasican...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Splinter

Небитни пролазник

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen