Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

sasa ns 1


sasa ns 1


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: DebeliZmaj poslato 13 Oktobar, 2020, 16:14
el jefe... u ovo moze da se uvrne upaljac broj 8, elektropobudljivi :)

debeli...ima preko deset vtsta upaljaca oji mogu da se uvrnu u mine.....one se i prave tako da primaju na vise mesta razlicite vrste upaljaca...ovo je krusikova sestica....montira se uglavnom sipka...poluga.....inace je komplet plasticna i posto se aktivira polugom obicno je seju u zito ili visoku travu ...elektro pobudljivi upaljac se reto montira u ovu minu ali moze uglavnom kao sekundarni
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

ne znam, pisalo na kutiji upaljac broj 8, elektro pobudljivi ... aktivirali smo ga na akumulator ....

ideja je bili ili da ukupamo u duzini 20 metara te mine pa kad naidje kolona ide detonacija, i ne nisam imao mrud ....
ili da postavim na krosnje ...

ako bas moram pp da ukopavam onda sam postavljao laznu da se vidi a ispred nje na pola metra prvu fino usukanu
pa kad budala legne da demontira rasejes ga niz vetar :) ...

inace 8mic moze i u minu, menja tupe upaljac ...  moze i na projektil od ose ko si dovoljno lud da skidas njen a onim
kruzinim alatom :) ...

ako te bas loze moze i trotilski metak ili kocka ... 
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Само да је не поједу свиње као трабанта
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

-pa kad budala legne da demontira rasejes ga niz vetar- iskusan zna  :)

mali_zmaj

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Oktobar, 2020, 12:24
ne znam, pisalo na kutiji upaljac broj 8, elektro pobudljivi ... aktivirali smo ga na akumulator ....

ideja je bili ili da ukupamo u duzini 20 metara te mine pa kad naidje kolona ide detonacija, i ne nisam imao mrud ....
ili da postavim na krosnje ...

ako bas moram pp da ukopavam onda sam postavljao laznu da se vidi a ispred nje na pola metra prvu fino usukanu
pa kad budala legne da demontira rasejes ga niz vetar :) ...



inace 8mic moze i u minu, menja tupe upaljac ...  moze i na projektil od ose ko si dovoljno lud da skidas njen a onim
kruzinim alatom :) ...

ako te bas loze moze i trotilski metak ili kocka ...  

Stari diverzantu!!  ;)
jin-jang

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 15 Oktobar, 2020, 13:39
Citat: DebeliZmaj poslato 14 Oktobar, 2020, 12:24
ne znam, pisalo na kutiji upaljac broj 8, elektro pobudljivi ... aktivirali smo ga na akumulator ....

ideja je bili ili da ukupamo u duzini 20 metara te mine pa kad naidje kolona ide detonacija, i ne nisam imao mrud ....
ili da postavim na krosnje ...

ako bas moram pp da ukopavam onda sam postavljao laznu da se vidi a ispred nje na pola metra prvu fino usukanu
pa kad budala legne da demontira rasejes ga niz vetar :) ...



inace 8mic moze i u minu, menja tupe upaljac ...  moze i na projektil od ose ko si dovoljno lud da skidas njen a onim
kruzinim alatom :) ...

ako te bas loze moze i trotilski metak ili kocka ... 

Stari diverzantu!!  ;)
nou.... to mi je bio original odredjen ves ali me izbacise zbog sirenja verske i rasne netolerancije ..... pa ajd u vojnu policiju ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

Tata pandur, mama pandur.... Ne pada iver
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

pomesao si me sa nekim ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

klasican divljak

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Citat: despic poslato 28 Oktobar, 2020, 20:19



kud ide ova omladina ccc

Vala bas, bzv mi bruka ime ko god bio... budala neka... jbg, neki milosi smo kao noramlni [zvizdi] neki su caknuti :)

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

bogdan

 

gledam i nesto razmisljam , da zakon kaze da je motorcikl sve sto ima dva tocka , kocnice , svetla i zmigavce    sta bi se sve kod nas vozilo  ;D

ЯЭВОЛУТИОН

realno se ovo nigde ne vozi....mozda se ponekad provoza...ali u srbiji ozes napraviti avion i leteti, brod i ploviti ali na drum ne sme nista sto nije napravila fabrika i to mora biti u izvornom obliku.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Novembar, 2020, 21:58
realno se ovo nigde ne vozi....mozda se ponekad provoza...ali u srbiji ozes napraviti avion i leteti, brod i ploviti ali na drum ne sme nista sto nije napravila fabrika i to mora biti u izvornom obliku.....

ili da je uz otvaranje registracionog lista uradjen atest u nadleznoj instituciji ili ovlascenoj firmi da je imena
u skladu za pozitivnim zakonskim resenjem :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bogdan