Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


El Jefe

Генијално Химлер, генијално
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Ivicat

I onda covek ustane i nabode ga glavom. Pa umesto pacijenta, na operaciskom stolu se nadje anesteziolog.

Lazic

©to bi anesteziolog bio kriv, èovek se trudi najbolje ¹to ume...




ontopic:


Ivicat

Tacno, vecina (lekara) se trudi i hoce da ti posveti vreme. Da ti objasne i odgovore na sva pitanja. Ali ne kad si kod njih u drzavnoj ustanovi, vec kad odes kod njih privatno.  [bejzbolka]

Hohštapler

Ko nas jebe. Sloba nije valjalo. Hteli smo privatno i demokratiju. E tako to izgleda.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic


slave74

Citat: Ivicat poslato 21 Januar, 2020, 19:57
Tacno, vecina (lekara) se trudi i hoce da ti posveti vreme. Da ti objasne i odgovore na sva pitanja. Ali ne kad si kod njih u drzavnoj ustanovi, vec kad odes kod njih privatno.  [bejzbolka]

Neki nece ni privatno da se posvete. Obezobrazili se, i za njih je resenje govnjiva motka.

Dukags


El Jefe

Свака мајка би пожелела зета са таквом тетоважом
Друштво за заштиту од животиња

UFF

jebo bi ako treba i zeta i nju i njenju majku zajedno ako treba da je ubedim da je tetovaza odlicna :D

dzimika

Citat: Ivicat poslato 21 Januar, 2020, 19:57
Tacno, vecina (lekara) se trudi i hoce da ti posveti vreme. Da ti objasne i odgovore na sva pitanja. Ali ne kad si kod njih u drzavnoj ustanovi, vec kad odes kod njih privatno.  [bejzbolka]

Realno jeste tako, opet treba imati srece pa naleteti na lekara koji se drzi one hipokratove kao sto sam ja naleteo proletos :D
Iskreno, kad sam pre neke godine otisao u dom zdravlja zbog bola u grudima (ispostavilo se ipak u ledjima) sestre i lekarka su stvarno bile maksimalno dobre, gde god sam posle isao na pregled da se potvrdi da nije srce svi su gledali da me ubace na raniji termin, jedino mi je kolega odavde iscimao vezu za holter, ali sve pre toga sam zavrsio u 2 do 3 nedelje

mareskin


Problem je u tome da treba imati sreæe.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Lazic

Podseæa li vas na nekoga?



eclipse4


Lazic


UFF


Lazic