Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

MIGE

Citat: Biker-Boy poslato 10 Januar, 2020, 19:13

pa sta mislis,da li od nasih para dobijamo kredite?ima knjiga koja super opisuje sablon..kinta se iznese,ovi sto su izneli dobiju povlastice,i onda ti mmf daje tvoju kintu na zajam

eclipse4


Biker-Boy

Vidi se da debela fejkuje, ispru¾ila se ko da je Emelianenko opauèio a ne mala ¾enica od 50kg,  pravi veæu scenu nego ¹to jeste...
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

naravno.....unovcice to....vidis da u momentu pada ima ping 999 laguje joj net


Lazic


eclipse4

nije stvar u jeftinoci prolaska.......stvar je u tome kako sam vec napisao da svi pljuju tu komunalnu,da maltretira ljude,da korumpirana bla bla bla a svi sede po strani i posmatraju kako maltretira tu ciganku (znam da je i ona ciganka) i na kraju kad je ova opauci idu komentari "jaooo,ubi zenu"
jebi ga to je nas problem......jebali bi smo svima majku i sve bi promenili al ne mrdamo ni kurcem za tako nesto.

verujem da i vucica ka dbi jajetom pogodili isli bi komentari "jao ubi coveka" a cim bi isti poso bilo bi "vucicu pederu" i tako slicnih stvari.
zato smo i ostali najjadniji i najbedniji od svih bivsih republika Jugoslavije.

Lazic


PECA BMW

ono kad im das pivo pre nego sto pocnu da rade !

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Ne bih se slozio, ovo je vrlo ozbiljno promisljena konstrukcija u datim okolnostima...

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

Citat: Laziæ poslato 15 Januar, 2020, 21:55
Ne bih se slozio, ovo je vrlo ozbiljno promisljena konstrukcija u datim okolnostima...

pa sto joj onda zidovi nisu od drveta?

El Jefe

Зато што на Дедињу нису дозвољене брвнаре.
Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic