Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

friziderdzija


Lazic

 :o :o :o

Izvinjavam se svima koji ne barataju najprostijim jezikom na svetu... Pre 66 godina je èovek prorekao dana¹nje telefone... Inaèe, okasnio je sa proroèanstvom skoro 30 godina... :D




eclipse4

to kao kad bih ja napisao sada moje prorocanstvo da ce se u buducnosti naci lek za sidu i ne samo to nego ce se sida i skroz iskoreniti sa zemaljske kugle......to je bilo nesto sasvim normalno za ocekivati....po meni nista spektakularno.ko i emisije one "posle 2000"

Lazic

Ti si napisao i da je De Niro bolji glumac od Al Paæina... :P

eclipse4


UFF


mrle

Doðem na posao, a tamo me èeka vampir Darko


Lazic


mrle


Taraba

Neke stvari se ne menjaju - i dalje sneg iznenadjuje putare.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mrle

Citat: Taraba poslato 11 Decembar, 2019, 12:47
Neke stvari se ne menjaju - i dalje sneg iznenadjuje putare.

èekaj da napada za neki dan 5cm preko noæi.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bogdan

pricate o snegu  ,  a cica u minicu ,  cccc   :D

ЯЭВОЛУТИОН

kad se setim mladosti...minus mi se vracamo iz gradaona minicu sa nekim takvim kaputicem. Jja kao da je capim za bulju u prevozu kad ono nema ni gacice....silovao sam je triput od ulaza u zgradu do 11 sprata ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dragan_kineziolog

Koji je ovo bus na slici zna li iko?
Tezak je zivot nas nindzi

ЯЭВОЛУТИОН

lejlend,,,ako se ne varam....posle njega dosle one oble mecke pa tek onda manovi i rabe....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

I ja mislim da je Lejland, mada mi se èini (po seæanju) da je bio malo obliji. Mada, ¹ta zna dete ¹ta je 300 kila. Oni su povuèeni sa ulica kad sam imao desetak godina. A seæanja su varljiva... Seæam se i da sam bio visok, vitak, lep i plav. I doktor. :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

idanijel

Jeep wilys sa meèkinom maskom.

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka