Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 41 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

dal ce d ima boga da ih vidim iza resetaka ona govana od cash&carry doktora i onu pickoustu nakazu sve im jebem

El Jefe

И да додам суботом сам ишао у школу
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


idanijel

Sa Facebook a preuzeta. Plaèem

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

Lazic


El Jefe


6500 амерских динара
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Imao sam prilike da slu¹am slièno ali od 20.000e sa zvuènicima od 30k i cd plejerom od par hiljada... 'bem ti 'lebac ra¾ani...

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


eclipse4

a izgleda ko akumulator na resou :)

Hohštapler

Jebo sve to ako se lo¾i¹ na zvuk a ne na muziku .. gadno je kad èovek zastrani.

Ei Ni¹ pojaèalo i zvuènici, gore neki mrljavi gramofon s prstom pra¹ine, to æaæa slu¹ao kad je bio deran, nama bilo truba, na njega metli CD dek Sony, crni, aluminijum, sa ogromnim toèkiæem "Volume" u sredini, a na njemu displej svetli plavo ("es ti deèko lud?!"), sa dve fioke s obe strane (koje izaðu da turi¹ CD na njih pa se uvuku, ala lebe ra¾ani, kao u svemirskom plovilu!).
CDovi listom bejahu mejd in Bulgaristan... Kupovali CDove na metar (daj mi odavde do ovde sve). Posle par slu¹anja se izli¾e, preskoèi deo, al aj ga jebi...

Na kompu se "pokrene" pazl babl i igramo satima, èetr' ¹ake na jednoj tastaturi a ekran 14", onaj ¹to zraèi ko ÈernobLj, (Samsung ali ne Trinitron, nego nego onaj pre njega, konkavni) u tom starom stanu na zidu nam jo¹ uvek stoje senke ucrtane u zid garant, katodna cev ko Habl.
A u sobi preglasno.  Vrte se Vajt Snejk, Atomci, Dip Parpl, disciplina kième, zizi top, nirvana, prl d¾em, ofspring amerikana, ne merem se ni setiti... Ma nikad veæe sreæe. :)
Ovi danas D¾astin Biberi ture slu¹alice i svaki u svoju sobu, pilje u telefon, sklanjaju ¹i¹kice da im ne upadaju u okice...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bogdan

srecom sam ogluveo pa mi te hi-end stvarcice vise ne znace , jedan trosak manje  ;D    ,  slazem se sa hostaplerom   vazno  je sta se slusa

Biker-Boy

Citat: Hoh¹tapler poslato 02 Decembar, 2019, 07:30
A u sobi preglasno.  Vrte se Vajt Snejk, Atomci, Dip Parpl, disciplina kième, zizi top, nirvana, prl d¾em, ofspring amerikana, ne merem se ni setiti... Ma nikad veæe sreæe. :)
Ovi danas D¾astin Biberi ture slu¹alice i svaki u svoju sobu, pilje u telefon, sklanjaju ¹i¹kice da im ne upadaju u okice...
Auuu brate sad si me vratio u srednjoskolske dane, Offspring Americana, mislim da jos negde imam taj CD, piratski naravno, e to su bila vremena :D
iako sam tada slusao muziku na nekom mini cd stubu govancetu, danas uzivam u carima muzike preko Technics 2x100w pojacala sa Heco zvucnicima, milina slusat, eee da sam to onda imo bio bi glavni baja :D
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

А што смо некада свирали на чувеној комбинацији гитара Тајфун + појачало Ураган, знаној и као врат као пањ, звук као канта
Друштво за заштиту од животиња

Hohštapler

Citat: El Jefe poslato 02 Decembar, 2019, 10:55
А што смо некада свирали на чувеној комбинацији гитара Тајфун + појачало Ураган, знаној и као врат као пањ, звук као канта

Prva gitara Melodija Menge¹, i dan danas ne znam kako sam uop¹te zavoleo gitaru posle takvog "instrumenta" :D
Posle toga mi sve bilo kao Gibson :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

dzimika


Biker-Boy

Ovaj ili je retard ili je mislio na motor izduvnog ventila YPVS :D 
I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Ко напише фул фулова тај је сигурно ретард и од њега се не купује.
Друштво за заштиту од животиња

bogdan

Citat: El Jefe poslato 02 Decembar, 2019, 10:55
А што смо некада свирали на чувеној комбинацији гитара Тајфун + појачало Ураган, знаној и као врат као пањ, звук као канта
a druga bas gitra je bila  Tornado  :)