Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 34 gostiju pregledaju ovu temu.

Dukags


Hohštapler

...to su njegovi protekti. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Opet sere¹... :P Pogledaj gumu na slici, ta je mo¾da bila protektovana ali pre 20 godina...

mali_zmaj

Ma taj na slici je ko ovi u drugoj temi kojima ne trebaju zimske,ne treba pojas,ne trebaju brisaèi,ne treba ni¹ta...,ali je vjerovatno gola sirotinja,pa se snalazi.. A kad neko izgine zato ¹to je zakoèio,pa ostavio ploèice na zemlji...,onda ka¾e jebiga desilo se!!
jin-jang

Lazic

Ovaj na slici je Amerikanac... Otvori¹ Google Earth, ode¹ u USA, uvelièa¹ bilo koji parking pa da vidi¹ ¹ta su fleke od ulja, to ni na Balkanu nikad nisi mogao da vidi¹...

sremac

Pa oni prave veoma nekvalitetne aute i majstori skupi :D  :D :D

p.s. sad sam stvarno kucao, ranodm parkinge mekova  , mahom fleke od ulja na parking mestima
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Lazic

Kad je Boban iz Bratunca emigrirao pre 6 godina, gledao mu adresu na googlu, tad sam prvi put primetio fleke od ulja svuda... Moj gejmobil stoji vi¹e od godinu dana na istom mestu, nema taèkice ispod... :o Alo bre, francusko vozilo staro 17 godina sa èetvrt miliona kilometara na satu... :o

mali_zmaj

Moj Jatafi poku¹ao da curka jednom,tj. kad sam ga uzeo...,jebao sam mu kevu na servisu...,èuj semering da rikne..,mr¹!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Kad se setim prièa o amerièkim vozilima koja prelaze milione kilometara i istih prièa o nepouzdanosti francuskih, mom bi do sada trebalo d'ispadne ceo agregat na ulicu...

El Jefe

То је уље од хамбургера.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


mali_zmaj

Ma generalno svaki auto ima svoje mane i slabe taèke,al samo ne treba zanemarivati redovne servise,i sanirati kvarove èim se pojavi problem... Mislim da æe se u buduænosti uvoðenjem trocilindrika,smanjivanjem kubika¾e,a poveæanjem snage,trajnost motora smanjiti...,tj. broj preðenih km. Ako se veæ ne preðe na ful elektrifikaciju u meðuvremenu. Amerikanci generalno prave oversize motore,ali su aljkavi i neodr¾avaju iste,jedino ta bruka ccm-a ,spa¹ava stvar...,ali i tome æe doæi kraj.. Ja vozim veæ èetvrtog Fiata,a svi ga pljuju,kad sam ga sredio,tj. pozamjenjivao stvari zanemarivane od strane pro¹lih vlasnika,bez straha mogu otputovati bilo gdje...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

Pa zajebantu stari..,mjenjao sam ¹to su bili mali,stari..,itd..,niti jedan me nije ostavio nigdje!! Kad rikne,rikne akomulator ispred zgrade u januaru...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Za 13 godina, jedna prastara Honda i isto toliko star Pikaso... ;D Hondu smo menjali da se Leo vi¹e ne bi vozio pozadi sa decom...

mali_zmaj

Punta keca zamjenio,kolica nisu stala u njega,Seicenta,¾ena brojila da je mali,ja ga obo¾avao,nikad jeftinije odr¾avanje,a zabava za voziti,za grada orava makinica,Bravo mi bio prolazno rije¹enje,dok ne skupim lovu za Ideju...,Ideja je tu jo¹ naredne dvije i po godine...,barem,a mo¾da i vi¹e...,sve radi,vrlo malo tro¹i,ulja ne¹to sitno,od mjenjanja do mjenjanja!! Sva elektronika radi... Turbina krenula malo zvi¾dati,serviseri ka¾u pusti mo¾e to jo¹ puno,ja æu da je sredim....,jbg. ima dijagnoza za moje stanje!!!
;)  :P

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

To se u narodu zove, picajzla... :o ;D :-*

Dukags


Hurricane

meni je ¾ivotni san da probam neku od ovih kreacija u miksu motor sa ma¹inom iz auta, ako bude sreæe u ¾ivotu takav projekat bih voleo da napravim..

naravno bmw bi bio poslednji izbor, trenutno se najvi¹e lo¾im na Lazarevu bud¾evinu sa V8 Maserati motorom

on to jebeno najbolje radi

Lazic

Na ovaj stavi¹ lonac umesto tank torbe i usput kuva¹ ruèak...