Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

bolje da ne napise sta je trazio...se cudimo i  ti i ja :)

Lazic


bogdan

izrada dopl marke od 10 dinara   kosta 1 din po komadu  , s tim da je kupovina istih na dobrovoljnoj osnovi ,  ali se uvaljuju pod obavezno i deo zarade uplacuje ( valjda ) tome koga promovisu , ovog puta hram , obicno crveni krst  , nego  cekam nastavak da vidim kako se ovaj proveo ukoliko je provozao OVO   1,2.3 , booom








Lazic


dzimika


stile

Citat: dzimika poslato 07 Novembar, 2019, 15:49



na to ubaci u jendacinu i 100k umrlih a 60k rodjenih ,dodjes da kolakulacije da nam je drzava manja u prosloj godini za oko 100k ljudi ili nestala su dva malo veca grada...

Lazic

Isto je ¹irom Balkana... Najvi¹e se primeæuje na Kosovu, em im je natalitet drastièno opao za 20 godina, em emigriraju isto ili vi¹e... U Hrvatskoj zatvaraju bolnice i domove zdravlja... A nikom nije valjala Juga... [facepalm]

UFF

koga zabole  [neampojma]
ako vam se ne svidja idiite i vi, ili se jebite vise  [rofl] ako mislite da je jedini cilj da se razmnozavamo ko pacovi (i jos da se takmicimo u tome sa drugim nacijama, drzavama, rasama i religijama) dok ne pojedemo sve na planeti pa kad vise ne bude hrane krenemo da jedemo jedni druge
odlicno resenje  [clapp]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Ne znam kako u Srbiji,al mi ovdje generalno osjecamo nedostatak radne snage,sad i kvaliteta nije bitna vise!! Ne mozes naci majstora nizasta!! I kad ga nadjes,rokovi su upitni!! Sve sto je valjalo i pametno otislo!! A najgore mi je kad odlaze ljudi koji zapravo i ne moraju otici,stituirani!!  Nase gazde su napokon najebale,radnika ni za lijeka..,a prije samo dvije godine im je glavna prica bila "ako ti se ne svidja daj otkaz",plate nikakve!! Sad je malo prica pokrenuta nabolje po pitanju plata,ali kasno!! Moj gazda htjeo da pravi objekat,al prc,vec godinu dana ponudu cekamo,nema ko... Itd,itd... Cekam dan kad ce sve da se sunovrati...,sat otkucava...  Mada se mi u firmi trenutno satiremo od posla,nabavili jos jednu masinu,al kubrimo sa kvalitetnom radnom snagom!!!  Rokovi skocili... Ja sam taze svijez za jedan godisnji...,a nisam ni blizu istog!! Prc!!   :'(
jin-jang

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


PECA BMW

A smejali ste se teleportu koji je SNS najavljivao !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF


Lazic


El Jefe


Најзад је откривено од чега наш преседник стално сере
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe


Није смешно ни занимљиво, неописиво је тужно
Друштво за заштиту од животиња


dzimika


Lazic