Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin


Ni¹ta ¹to su do sada napravili nije izdr¾alo dugo ili je u startu upropa¹teno. Bojim se da æe ga vratiti ofarbanog u pink sa sve LED rasvetom.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bogdan

Citat: mareskin poslato 10 Oktobar, 2019, 23:49

Ni¹ta ¹to su do sada napravili nije izdr¾alo dugo ili je u startu upropa¹teno. Bojim se da æe ga vratiti ofarbanog u pink sa sve LED rasvetom.

novog i lepseg    od plastike   :(

dzimika

sa glavom Vesica ja imam neki osecaj

Lazic


durmitor2000

Nacrt je tu

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Lazic


dzimika

Sto mislis da se to nece stvarno desiti

eclipse4

nadam se da ce mu nadgrobni spomenik biti ovakav samo sa napucenijim ustama i od govana!

Lazic

Citat: dzimika poslato 14 Oktobar, 2019, 09:25
Sto mislis da se to nece stvarno desiti
Ako bude razloga da mu neko nekad u buduænosti podi¾e spomenik, ne sporim... Mo¾da i zaslu¾i...

dzimika

ja ti pricam da ce promeniti lik pobedniku, nekako je cudan trenutak za restauraciju

mareskin

Citat: dzimika poslato 15 Oktobar, 2019, 11:00
ja ti pricam da ce promeniti lik pobedniku, nekako je cudan trenutak za restauraciju

Oèigledno je da se pravi lep¹i i stariji Kalemegdan (privtizovan). Bojim se, na osnovu dosada¹njeg iskustva, da æe ovi sve da upropaste èega se dohvate. Nivo mr¾nje prema sopstvenom narodu je neverovatan. Oni stvarno sve nas smatraju kao ni¾u rasu tj. graðane koji su neradnici, d¾abalbaro¹i i smetnja za njihove uzvi¹ene ciljeve. Bar tako pokazuju reèi i dela. Internet jo¹ uvek sve pamti, pa se lako mo¾e proveriti.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Zato je sinoæ govnar be¾ao kroz Knez Mihalovu sa sve obezbeðenjem... Parola, ko ga vidi nek' ga mlati... Gde li nam je samo onaj Petar? Poslednji put se javio kad je Barbara pokrenula proteste...

Lazic


Lazic


Lazic


Lazic


Lazic


Biker-Boy

Ova slika treba da ide u novu temu pod nazivom "Zalosne slike".
Covek tone i tone sve dublje....
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Zato ¹to nije umro na vreme...

dzimika

Nije to Lazicu, problem je sto kad se dobro zaradjivalo dok je bio mladji trosilo se na drogu i kurve a nije se stedelo i razmisljalo o penziji, sada kad je sve skuplje a patka se ne dize mora i vijagra da se kupuje pa je to jos dodatni trosak a od opozicije ne moze pare da dobije a i dok doceka da neka opozicija dodje na vlast on ce biti vec 2m ispod zemlje i jebe mu se sta je pricao sada