Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 16 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

ali do sisa da se zakobaju u zemlji pa svaki dan da se vade za po 10cm na gore

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mali_zmaj

idioti!? ko li je procenat uzeo??

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic

Pro¹ao sam veèeras sluèajno preko trga, nije problem u ploèicama koje propadaju, problem je ¹to je povr¹ina takva da ispadaju plombe iz zuba i otpadaju delovi sa kola pri 10kmh, posle toga kaldrma doðe kao du¹ek... Kakva gomila morona... Svaki tucanik po kom sam ikada vozio je bio bolji od onoga...

Zeljkamp

Lazicu, upravo zbog toga sam i postavio klip. Prosao sam i ja. Situacija na tom delu trga je gora nego sto mozete da zamislite.

Ja sa siguran da im to neko naredjuje kako bi na razne nacine skrenuli paznju sa predajom Kosova koje je u toku. Sve ide kako su zamislili i sve tece po dogovoru. Od siptarskih taksi, preko hapsenja debila Djurica, ubistva Ivanovica itd...
TwinZ Auto & Moto

Lazic

Da, ono se ne mo¾e reèima opisati...

Lazic


Flavius Valerius Aurelius

#42427
Ja jo¹ nisam vid'o Hondu  sa ovoliko km a da ima isti agregat I samo s' jednu generalku...
Vid'o Kavu s' par 'iljada manje, svojim oèima.


megaidiot

vecina motora se skrsi ili batali pre sto iljada, inace nema razloga da ne traju dugo ako se ne akaju previse.

Lazic


Taraba

Meni sramota da panduri imaju vise love od doktora specijalista.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

El Jefe

А где смо ту ми Цигани? Ај курафте даја
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

A generali...? Velikomuèenici i vojskovoðe...

Taraba

Za razliku od pandura, oni imaju da gule krompir po skoli duze i da ljube guzice u vojsci da bi dosli do te titule, a i nema ih mnogo.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

VR 46

Twist of wrist!

Lazic

1312 im majki lenjih i nesposobnih...



Nego...



Lazic

1990-ta, state department...


idanijel

Harasvinjaj

Poslato sa COR-L29 pomoæu Tapatoka

Lazic


Lazic