Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

balavurda

#42380


Hurricane


Lazic


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Biker-Boy

Lep te jebo....  [doh]  [samoubistvo]  [povracanje]  [ljutko] [ljutko] [ljutko]




I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


eclipse4

i doktorka jevgenija bi bila mozda bolji doktor (ili sta li je vec) kada bi u ruke drzala dete,unika ili mozda procitala nesto u vezi svoje struke nego sto sedi po tvitu i prati ko sta pise :)
s druge strane ostali bi uskraceni dobre slike :)

Lazic


mali_zmaj

Nema nam spasa!! Ovo je dokaz...
jin-jang

dzimika

odavno nama nema spasa nego se tek sada zbog dostupnosti svega na internetu bolje primecuje

Biker-Boy

Bilo bi dobro kad joj se deca i unuci nebi obracali 30 godina umesto tih 30 minuta...
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2019, 18:07
Dobro bre Ga¹o, kad ti je roðendan...? :D Elem, nemaèka marka je bila 7 dinara, znaèi 1670 maraka ili 854 evra... :o Opet ne treba zaboraviti da je tada proseèna plata bila oko 2000 maraka... E Srbi, glupi li ste... :(



lazicu nemas pojam....nikad u istoriji prosecna plata nije bila 2000 maraka....bar ne u smrdiji
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Laziæ poslato 19 April, 2019, 09:26
Citat: El Jefe poslato 18 April, 2019, 23:08
https://www.makroekonomija.org/0-miroslav-zdravkovic/prosecna-zarada-u-srbiji-1990-2018/

Priznajem da sam lupio, ali moja majka je tada kao prevodilac u fsu ei Ni¹ imala platu oko 1500 maraka, a nismo se razbacivali sa parama...

@Alja:
Èitaj onda dalje... :) Znao sam tada brdo ljudi koji su imali preko 2000dm platu, a nisu bili direktori ni funkcioneri... Moja gre¹ka...

bucko

Kao fizikalac preko omladinske sam opusteno tad imao soma maraka

Lazic


Lazic

Kako oni nas lepo jebu za na¹e pare... Nije ni èudo ¹to sve knjige za prvi razred gimnazije moraju da se kupe nove... Osim informatike, ona mo¾e stara... :o



ZEKA

Citat: Laziæ poslato 09 Septembar, 2019, 17:17
Nije ni èudo ¹to sve knjige za prvi razred gimnazije moraju da se kupe nove... Osim informatike, ona mo¾e stara... :o




Kako i ne bi morale, kad se istorija menja iz dana u dan a tehnika..ko jebe tehniku.. gulite word iz 2007 za bolje i niste
(a boga mi promenice se i geografija kad vuckove gazde pritegnu sajlu zakacenu za muda)

El Jefe


Слон са обореном сурлом призива несрећу.
Друштво за заштиту од животиња