Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 37 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic





Zadnja strana centrale sps-a... Poster ¹efa na zidu, ali ne u prirodnoj velièini, nego mnogo veæi... :o  [facepalm]



Lazic




Zlatibor juèe... Neugledna kafanica sa drvenim klupama...

Hurricane

pa i jedna punjena pljeskavica im je ko 2 kile mlevenog mesa

sve dok ima ko da svrati a da se ne buni i treba 1000 da bude litar kisele

kevu im jebem

Biker-Boy

Eto dokaza da treba piti pivo jer je najjeftinije, 180din  ;D  [cheers]
a litar Knjaza za 450din i sokic 0,25l za 210din ne smem ni da komentarisem  :o :wtf:
I feel the need..... the need for speed !!!

mazzi

Zato sto je mnogo teze iscediti Knjaza Milosa nego napraviti pivo ;)

Lazic


Lazic


Hurricane

Eee sta mi sve uvozimo i odakle da jedemo ne bi verovali

Lazic

Ne smeta mi paradajz iz Albanije, smeta mi ¹to ova vlast radi za sve osim za nas...

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

To nije crnogorska zemlja... Oni imaju samo kamen i pomalo pra¹ine...

El Jefe

Јеби га колега, не кварите ми бизнис.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

pa ti sUradjujes s domacim izdajnikom :)

Koko

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

dzimika

Citat: Laziæ poslato 28 Jul, 2019, 12:32



I paradaiz i lubenice i ko zna sta sve jos uvozimo odande, nista to nije novo, vec godinama unazad se uvozi odande, evo moze hurican da ti potvrdi, nije to ova vlast zapocela, pocelo je to jos odavno, one jabuke iz poljske su krenule jos 2004 godine pa onda zamisli kad je i ovo krenulo, nego se krilo ranije mnogo vise

eclipse4

ne kapiram u cemu je fora? sto ne bi uvezli kad nam se moze da uvezemo,da nam se ne moze,morali bi da jedemo ono sto proizvodimo.
vlada ima pare pa nek uvozi,kupuje se nasim parama i prodaje nam se za nase pare sa zaradom opet za drzavu od cega sve curi nekima u dzep iz vlade.
sta sad ne valja nam vlada? da nam ne valja menjali bi je,cim je ne menjamo super je.
eto recimo ovi mucenici iz 1 od 6 miliona,na kraju ce se zvati 300,verujem da ce zahvaljujuci njima VUCIC I PEDERI SA VLASI biti skinuti najranije 2050 a najkasnije 2112 godine.

i nemojte nesto protiv siptara da pisete da ne bi PICKOUSTA NAKAZA slala tetoviranu crkvu na sinama sve do kraljeva i nazad za bg ili da podigne jastrebove da prelete dole ona sela ispred kraljeva (ne iza).......ajte molim vas.
nema sale sa nama Srbima vise,najjaci smo!