Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin


Mo¾emo mi da prepoznajemo stare zanate koliko god ¾elimo, ali takav posao traje du¾e i samim tim mora da bude skuplji proizvod. Ako se neki porizvod mo¾e napraviti u maloj seriji u toku jednog meseca cena bi morala da omoguæi zanatliji da izdr¾ava porodicu i obezbedi dodatnu zaradu za dalje ulaganje. Ako pravi 5 komada neèega koliko jedan komad treba da ko¹ta da bi se prethodni uslov ispunio?

Mnoge uslu¾ne delatnosti nestaju po¹to se ljudima ne isplati da ih rade. Masovna proizvodnja, ali pre svega plitak Srpski d¾ep su razlog.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ka¾u da je nekada britanska imperija posedovala 20% povr¹ine planete i da je mogao da se obiðe ceo svet a da se ne napusti njihova teritorija... :o Kako ??? :o ;D [facepalm]










El Jefe

Нестају не само стари занати него и знања о многим занатима у Европи, баш због измештања призводње у земље јефтине радне снаге. Рецимо Француска је морала да ангажује старе мајсторе који су одавно у пензији да обучавају клинце, да се знања не би заборавила. Рецимо да у нашој земљи већ годинама нема озбиљне фирме која производи карике као што је био 27. март у Новом Саду. Када умре последњи мајстор из производње долазиће Кинези да нам држе часове.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

ali nastaju novi zato
evo bio sam sinoc kod komsije na svirci
nit je isao u bilo kakvu umetnicku, dizajnersku ili likovnu skolu nit je bravar tj sam je naucio da zavaruje..
hendrixa je pravio skoro dve godine i procenjen je na 30.000eur a sad je zavrsio batu
koristi samo eksere, matice i srafove za osnovu a sa co2 radi "ispunu"
inace je kolega bajker, pegla panigale-a pun gas ovuda kod nas do brvnare po offroad-u  [ludak]

http://i.postimg.cc/858Kygpz/na-svirci-kod-komsije.jpg
http://i.postimg.cc/zv8drwRm/u-losem-drustvu.jpg

bogdan

super , nisam odmah skapirao zasto Batu , pa kinezi su sada puni para , garant ce prvi da ode  :D

eclipse4

ja mislim da on batu nije ni na tv video kako izgleda......pretpostavljam da je pokusao milana srdoca da izsvajcuje


UFF

valter brani sarajevo je prvi evropski film ikad priklazan u kini i tamo ga vec decenijama gledaju svake godine, nema kineza koji ne zna batu :D

https://deheljan-art.com/

eclipse4

To mi opste poznato bre,nego kazem vise lici na milana nego na batu

bucko

Ako taj lici na Batu ja sam Stalone

eclipse4

ali je pljunuti milan bar priznaj  [rofl] [rofl]

El Jefe


Матуранти из Бачке Паланке.
Друштво за заштиту од животиња

bogdan


Hurricane

vole ljudi kontra pa to ti je


Hurricane


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


Biker-Boy

Bilo bi lepo da se tako zavrsi dan... :)
I feel the need..... the need for speed !!!