Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: stilgar poslato 16 Maj, 2019, 20:23
To se zove globalizacija, ko god da dodje isto ce biti. Ekonomski nas porobljavaju i postavljaju svoje piune. Evo sad je Venecuela na redu pa cemo videti reprizu dolaska demokratije na vlast. Ko kod nas sto je bilo.
Zato je sad u Venecueli na vlasti ¹ampion demokratije i ekonomije, prosto im cvetaju ru¾e i le¹evi se ne kvare u toplim mrtvaènicama... Milanèe ne zajebavaj...



Citat: mazzi poslato 17 Maj, 2019, 10:57
Ta prica svi su isti je i dovela SNS na vlast. Uporedimo to sa silovanjem ... Silovanje je kad te siluje i neko sa 10cm i neko sa 22cm ali verujem da sa 22 vise boli ;) Tako da nije isto :)
@Mazzi:
To je to...

eclipse4

#42081
Citat: Ivicat poslato 16 Maj, 2019, 08:23
Kada odlucis da se vratis, mozda nece biti kuce. Ili ces za komsije imati siptare ili migrante.

pa kucA ni stanova nece biti samo ako ih ja ili neko od mojih rasproda,logicno......a za komsije siptare i migrante dal cu imati?hmmmm.....vidi nisam ja predsednik drzave pa da odlucujem sta ce biti u nasoj zemlji.da se ja pitam ta govna ne bih nikad ni primao da prodju kroz moju zemlju.
a kojim povodom si ovo napisao ne shvatam.

mozda si ti doslovno svatio da cu ovde biti na duze? eeee jebi ga,lose sam se onda izrazio.....vidi ja dolazim nekad jednom mesecno nekad 5 puta nekad jednom u 3 meseca...ne se brini jako sam apdejtovan.


Citat: Hurricane poslato 16 Maj, 2019, 11:29
ma ko mo¾e da pobegne ja nemam ¹ta da mu zamerim..

svako pravi svoj izbor koji je nekad na svoj spas nekad na tuðu ¹tetu ali jedan ¾ivot se ¾ivi tako da je to opro¹teno po prirodi stvari


niti æe nama biti bolje da eclipse i ostali nisu pobegli od sranja a njima svakako jeste bolje, tako da smo ¾ivi zdravi svi i oni u blagodetima

¾ivota tamo negde i nama ovde u sranju ali na svojem sranju

al vidi ja nisam pobegao nikad niodkoga a jos manje od svoje zemlje.....jebi ga....mnogi se tu sa foruma znaju licno pa onda neko prospe znanje ovde na forumu koje nema veze sa zovotom ali avaj to vecina drugara mora da podrzava iako opet kazem nema blage veze sa zivotom sta je napisao :)
ja ceo svoj zivot od kad sam dete dolazim u AU i u DE,tu su bre moji,pa 1000 puta sam palio auto isao za vikend u soping ili odemo prosetamo,pojedemo,prespavamo u svoje ne u tudje i vratim se u nedelju uvece kuci....al sta sad ja trebam da dokumentujem to slikama??? pa gledam szzogo il kako mu nadimak....jos pola nije krocio de sam ja bio sve,jel trebam da na forumu okacim dupe moje zene u bikiniju kako tverkuje pred pavijanima da bih nekog ovde usrecio?i kad se bude nasetao i vise od mene sta ja imam sa covekom,to sto se ja zezam sa njim ponekad jebi ga mora se :)
sto se mene tice najsrecniji bih bio da imamo svi u nasoj zemlji i da se druzimo....tako shvatam i ovaj forum,uopste se ne naprezem ko sta pise al me ponekad ,iskreno,nebuloze oduseve.
necu bre da mi deca propadaju i kraj price.
vaspitani su dovoljno da znaju odakle su im koreni i jedva uvek cekaju da se vratimo kuci ne vicu ko ostali "hibridi" odavde "ali tamo je meni dosadno"......

a meni je apsolutno sve jedno dal sam ovde ili u srbiji,tj,da nemam decu ili da su starija pihhhhh pa ni sekunde ovde ne bih boravio.


Citat: UFF poslato 16 Maj, 2019, 11:42
ja mislio da je eklipse finansijski obezbedio sebe i svoju decu i unuke za ceo zivot a ono on i dalje mora da radi za neprijatelja  :(

eclipse radi za pare,pogresno si protumacio :)

Citat: Hurricane poslato 16 Maj, 2019, 11:53
Citat: eclipse4 poslato 15 Maj, 2019, 22:48
Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2019, 09:17
Ti ga ru¹i¹ sve u 16 iz Austrougarske...

kako mislis da ja mogu da ga rusim,eee da su mi te moci bilo bi ekstra,nisam ja ni pomenuo samog sebe,gde si to nasao ???

ali iskreno da ti kazem isti ucinak imamo koliko ja odavde iza tastature toliko i oni iz jedan od 5 miliona.....hahah
pevanjem i branislavom lecicem dok cita poeziju iz kamiona ce sigurno da ga oteraju.


Citat: mrle poslato 15 Maj, 2019, 17:19


Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2019, 09:17
Ti ga ru¹i¹ sve u 16 iz Austrougarske...
Glasao za njega i pobegao.

kao prvo frljas sa dve netacne informacije:

1.) glasao za NIKOLICA ne za vucica........i opet bih glasao pre za nikolica nego za onu manekenku i govno tadica koji je otiso hrvatima da se izvini.......
2.) odakle ti prijatelju informacije da sam ja od nekog pobegao??? moji su ovde jos od 70`s (DE i AU)......tako da.....mora kupis bolje dojavljace  [rofl] [rofl] [rofl]

ovde dolazim ceo moj zivot pa i po 30 puta godisnje....sad je doslo vreme da se malo duze zadrzim da bih decu iskolovao i usmerim na dobar put...kad se to odradi ja se opet vracam kuci.....

bolje svakako da si glasao za govno tadiæa nego za sline i isprdke tomu vuèiæa fikusa i vulinog

nije ti i neæe ti biti opro¹teno nikada, dobar si lik, ja te gotivim, ali ovo si nas bio zajebao samo tako  ;D


i tebe razumem, ti si imao alternativu pa si im dao glas, naravno boleo te kurac za nas koji da bi ostali ovde jer ¾elimo to

moramo da se borimo sa njima

da je moj glas odlucio ko ce pobediti,veruj mi da bih ga unovcio za dobre pare :) :) :)
i sad bih pre glasao za tomu nego za tadica al za tomu ne za pickoustog :)

Citat: milomir22 poslato 16 Maj, 2019, 14:02
Slaninar, nazalost uboo sustinu, najebali smo ga, ako ne podignemo revoluciju (onu drugu, ne majstora) i pobijemo govna, crno nam se pise.


pa evo ti revolucija vec 6 meseci duvaju u pistaljke i sviraju kurcu iz kamiona,setaju ulicom i eto vicica vec zaboleo kurac,ne zna vise kod ce i gde ce.....

brate bez motke i kamenja nema nista da es uradi,samo treba mozga imati ne lupati izloge i znakove vec govna sa vlasti a svakom policajcu koji staje narodu na put posebno suditi kad se govna istera sa vlasti.
ovo,ovo je smejurina,pa juce sam bio da napravim punomocje ovde caletu za automobile.....pa smeje se covek kakve su nam demonstracije protiv predsednika,kaze kod njih se tako ne radi ni kad treba povisiti cenu mleka seljaku a kamoli protiv rezima.sta ja da mu kazem? kako ce ga leka skinuti sa "HAHA--HAHAHA-HAHAHA" ......

http://www.youtube.com/watch?v=RucnOfVPyho

eclipse4

na zalost a ja promenio pa broj,nema vise u viberu ni kod mene.


Lazic

Bolje bi bilo da nisi glasao za njih... Ako ni¹ta, jeftinije...

Dukags


mali_zmaj

jin-jang

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 17 Maj, 2019, 20:20
Bolje bi bilo da nisi glasao za njih... Ako ni¹ta, jeftinije...

al ni za tadica ne bih :)

Lazic

I to bi bilo jeftinije...

Lazic


bogdan


Lazic


Lazic


eclipse4

Govna smrdljiva......iannone da je samo proso tuda
Ili opcija 2:
Zvedan i ulemek  ;D

zVuk

zasto mislis da bi zvezdan i ulemek ucinili nesto lose svojim poslodavcima..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic


dzimika

Sto mi zaklonise ministra sa ovim iz filma :) operisao me covek u cetvrtak :)

Lazic


eclipse4

Citat: zVuk poslato 19 Maj, 2019, 16:32
zasto mislis da bi zvezdan i ulemek ucinili nesto lose svojim poslodavcima..??

pa zato sto su ih pustili niz vodu......logicno

dzimika

Citat: Laziæ poslato 19 Maj, 2019, 21:12
Jo¹ si ¾iv?

Jos disem, manje me bole rane nego ramena, sjebao desno najvise zbog nezgodnog ustajanja iz kreveta, izgleda tetivu zeznuo, jedna od onih sto ide sa gornje strane ramena, malo ka napred, nekad boli kao djavo a nekad nista, sve zavisi

zVuk

Citat: eclipse4 poslato 19 Maj, 2019, 22:05
Citat: zVuk poslato 19 Maj, 2019, 16:32
zasto mislis da bi zvezdan i ulemek ucinili nesto lose svojim poslodavcima..??

pa zato sto su ih pustili niz vodu......logicno

[clapp]
Ko se ljuti, uleti mu kruti