Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 35 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mrle

Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2019, 09:17
Ti ga ru¹i¹ sve u 16 iz Austrougarske...
Glasao za njega i pobegao.

eclipse4

#42062
Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2019, 09:17
Ti ga ru¹i¹ sve u 16 iz Austrougarske...

kako mislis da ja mogu da ga rusim,eee da su mi te moci bilo bi ekstra,nisam ja ni pomenuo samog sebe,gde si to nasao ???

ali iskreno da ti kazem isti ucinak imamo koliko ja odavde iza tastature toliko i oni iz jedan od 5 miliona.....hahah
pevanjem i branislavom lecicem dok cita poeziju iz kamiona ce sigurno da ga oteraju.


Citat: mrle poslato 15 Maj, 2019, 17:19
Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2019, 09:17
Ti ga ru¹i¹ sve u 16 iz Austrougarske...
Glasao za njega i pobegao.

kao prvo frljas sa dve netacne informacije:

1.) glasao za NIKOLICA ne za vucica........i opet bih glasao pre za nikolica nego za onu manekenku i govno tadica koji je otiso hrvatima da se izvini.......
2.) odakle ti prijatelju informacije da sam ja od nekog pobegao??? moji su ovde jos od 70`s (DE i AU)......tako da.....mora kupis bolje dojavljace  [rofl] [rofl] [rofl]

ovde dolazim ceo moj zivot pa i po 30 puta godisnje....sad je doslo vreme da se malo duze zadrzim da bih decu iskolovao i usmerim na dobar put...kad se to odradi ja se opet vracam kuci.....

Ivicat

Kada odlucis da se vratis, mozda nece biti kuce. Ili ces za komsije imati siptare ili migrante.

idanijel

Ba¹ tako.

Poslato sa COR-L29 uz pomoæ Tapatoka

Hurricane

ma ko mo¾e da pobegne ja nemam ¹ta da mu zamerim..

svako pravi svoj izbor koji je nekad na svoj spas nekad na tuðu ¹tetu ali jedan ¾ivot se ¾ivi tako da je to opro¹teno po prirodi stvari


niti æe nama biti bolje da eclipse i ostali nisu pobegli od sranja a njima svakako jeste bolje, tako da smo ¾ivi zdravi svi i oni u blagodetima

¾ivota tamo negde i nama ovde u sranju ali na svojem sranju

Ivicat

Niko nikoga ne osudjuje. Vec pricamo o realnosti.

UFF

ja mislio da je eklipse finansijski obezbedio sebe i svoju decu i unuke za ceo zivot a ono on i dalje mora da radi za neprijatelja  :(

Hurricane

#42068
Citat: eclipse4 poslato 15 Maj, 2019, 22:48
Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2019, 09:17
Ti ga ru¹i¹ sve u 16 iz Austrougarske...

kako mislis da ja mogu da ga rusim,eee da su mi te moci bilo bi ekstra,nisam ja ni pomenuo samog sebe,gde si to nasao ???

ali iskreno da ti kazem isti ucinak imamo koliko ja odavde iza tastature toliko i oni iz jedan od 5 miliona.....hahah
pevanjem i branislavom lecicem dok cita poeziju iz kamiona ce sigurno da ga oteraju.


Citat: mrle poslato 15 Maj, 2019, 17:19


Citat: Laziæ poslato 15 Maj, 2019, 09:17
Ti ga ru¹i¹ sve u 16 iz Austrougarske...
Glasao za njega i pobegao.

kao prvo frljas sa dve netacne informacije:

1.) glasao za NIKOLICA ne za vucica........i opet bih glasao pre za nikolica nego za onu manekenku i govno tadica koji je otiso hrvatima da se izvini.......
2.) odakle ti prijatelju informacije da sam ja od nekog pobegao??? moji su ovde jos od 70`s (DE i AU)......tako da.....mora kupis bolje dojavljace  [rofl] [rofl] [rofl]

ovde dolazim ceo moj zivot pa i po 30 puta godisnje....sad je doslo vreme da se malo duze zadrzim da bih decu iskolovao i usmerim na dobar put...kad se to odradi ja se opet vracam kuci.....

bolje svakako da si glasao za govno tadiæa nego za sline i isprdke tomu vuèiæa fikusa i vulinog

nije ti i neæe ti biti opro¹teno nikada, dobar si lik, ja te gotivim, ali ovo si nas bio zajebao samo tako  ;D


i tebe razumem, ti si imao alternativu pa si im dao glas, naravno boleo te kurac za nas koji da bi ostali ovde jer ¾elimo to

moramo da se borimo sa njima

Slaninar

Aman ljudi, pa oni svi zajedno jedu, piju i smeju se. Boli ih kurac. Tu se sad svaðati ko je za koga glasao - isto svi nude. Jedan poène, drugi preuzme, treæi nastavi, ali veæ 30 godina je u pravcu jednom: rasturanje dr¾ave i rasprodaja svega privatnim korporacijama. Da radimo za male pare u fabrici i radujemo se "¹to ima pos'o i ne tuèe po leðima motkom - smem i da pi¹am svakih dva sata - kad 'oæu!"
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

milomir22

Slaninar, nazalost uboo sustinu, najebali smo ga, ako ne podignemo revoluciju (onu drugu, ne majstora) i pobijemo govna, crno nam se pise.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic


bogdan

jel to ono     zirafac zirafu  uz slatko i kafu
                                                 LJuba Moljac

stilgar

Citat: Slaninar poslato 16 Maj, 2019, 12:20
Aman ljudi, pa oni svi zajedno jedu, piju i smeju se. Boli ih kurac. Tu se sad svaðati ko je za koga glasao - isto svi nude. Jedan poène, drugi preuzme, treæi nastavi, ali veæ 30 godina je u pravcu jednom: rasturanje dr¾ave i rasprodaja svega privatnim korporacijama. Da radimo za male pare u fabrici i radujemo se "¹to ima pos'o i ne tuèe po leðima motkom - smem i da pi¹am svakih dva sata - kad 'oæu!"
To se zove globalizacija, ko god da dodje isto ce biti. Ekonomski nas porobljavaju i postavljaju svoje piune. Evo sad je Venecuela na redu pa cemo videti reprizu dolaska demokratije na vlast. Ko kod nas sto je bilo.

Послато са SM-A405FN уз помоћ Тапатока

Lazic


UFF

lazicu to je pisala pickica neka
droga i jedno i drugo pa ili se drogiras ili ne, ako ne onda radis sve strejt a ako da onda gore ide amfetamine/cocaine a dole xanax ili benzodenzo-stagod
prvo da uradis sta mozes mnogo bolje od kafe (za pickice) a drugo je ne da prihvatis sta ne mozes vec da te zabole kurac ceo za to  [rofl]

Lazic


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mazzi

Ta prica svi su isti je i dovela SNS na vlast. Uporedimo to sa silovanjem ... Silovanje je kad te siluje i neko sa 10cm i neko sa 22cm ali verujem da sa 22 vise boli ;) Tako da nije isto :)

feelgod

Taj sa 22cm nema potrebe da siluje, domacice same skacu na njega :).