Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 31 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: milomir22 poslato 12 Maj, 2019, 17:14
Ima ona prica o lezanju i istezanju zmija konstriktora pored svojih vlasnika. U fazonu, uzimaju im meru da vide kada su sposobni da ih pridave i pojedu. Koliko ima istine u tome, verujem, ne mnogo.
Kad pogleda¹ velièinu mozga nema tu mnogo mudrosti... Mora da naðe hranu, vodu, partnera, za¹titi mlade, pa opet iz poèetka... Prost algoritam...

mrle

Pa ti si Laziæu u stvari jedna velika zmija.

Biker-Boy

Zmija je simbol medicine :D
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Divlja zivotinja,koju nikad niko nije dresirao,pripitomio,kad joj instinkt proradi pa,pa...
jin-jang

UFF

umro kurac  [rofl]

pa nije ni pokusao da ga davi, glumac je sam uzeo i obmotao ga oko vrata jbt inace ne bi ni uspeo da izvede predstavu

UFF


Lazic

Pravila, pravila...   :o :wtf: [joint]




Glava Dole

A tebe crvena kao dave?  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Ne, al' ovo je anfakingbilivibl... :o :D

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 07 Maj, 2019, 23:42
Pre neki dan slu¹am ono govno bogoljuba kako prièa da neæe da zida Tesla grad ako struènjaci ka¾u da æe fekalije da ugroze izvori¹ta vode, evo struènjaci se izjasnili, sve je u redu... Ako jo¹ neko misli da ih ne treba pobiti sve do jednog, ¾elim da mu deca piju vodu sa Maki¹a èim izgrade Tesla grad...





https://www.blic.rs/vesti/drustvo/u-vodi-za-pice-amonijaka-bora-hlorida-i-natrujuma-od-sada-sme-da-bude-vise-nego-pre/xq7m388

"Kako je "Blicu" reèeno u Ministarstvu zdravlja, razlog za dono¹enje novog pravilnika je usklaðivanje domaæih propisa onima koji va¾e u Evropskoj uniji."

pa taman posla da mi pijemo cistiju vodu od njih !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Прелазим поново на ракију клековачу.
Друштво за заштиту од животиња

®or¾

Voli¹ klekovaèu ili je zdravija od ostalih [rofl]  [cheers]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Biker-Boy

E kamo srece da ga lansiramo + zajedno sa celom njegovom ekipom... :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


eclipse4

Citat: Biker-Boy poslato 14 Maj, 2019, 17:57
E kamo srece da ga lansiramo + zajedno sa celom njegovom ekipom... :)

pogotovu cemo ovako preko tastature.

skinuce ga oni 1 od 5 miliona (kako su krenuli sa ovim mirnim setnjama) 2096 godine!
oni krenuli sa mirnim protestima vucica je vec sutradan zaboleo kurac!  i hvala bogu,iskreno,sto nisam dao pare za dva autobusa koje sam hteo da sponorisem iz mog mesta,a bio sam spreman.

Lazic

Ti ga ru¹i¹ sve u 16 iz Austrougarske...