Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Èaruga ponovo u Hrvatskoj... :o ;D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Kad bi samo narad istrajao u ovom al ce on na vreme pobeci i obet ce narod ostati sam i bez icega

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 11 April, 2019, 18:00
Èaruga ponovo u Hrvatskoj... :o ;D
[/quote

]Ko ti dade minus i za¹to?  Ja roknuo PLJUS odmah!!
jin-jang

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Dukags


friziderdzija

....e kad se setim da sam ko klinac ovako lepio nos za izlog sa jawom enduro...

mrle

Citat: friziderdzija poslato 15 April, 2019, 20:46
....e kad se setim da sam ko klinac ovako lepio nos za izlog sa jawom enduro...
I MZ u Beograðanci.

El Jefe

Ендуро је био ЧЗ 175 или 250. Цена за ЧЗ 250 1977/78 у Београђанци је била 1.760.000 старих динара, Томос Електроник 90 2.200.000. Поређења ради тада је најскупља домаћа плоча оног оркестра што је га је водио сарајевски чобанин била 11.700 старих. Концерт Сантане пар година раније , карта 10,000 - једна црвена, позната у иностранству и као ценер.
Друштво за заштиту од животиња

goranvojska

1976 cz350 sport u rk beograd placena 952 000 ispod milion.imam i danas orginalni racun.

El Jefe

Друже прастари
Друштво за заштиту од животиња

Boban_m

Poni bicikl '80 bio 411.840 dindzi. Jos se sjecam. A MZ 125/150...ne postoji danas nista na svijetu sto bi moglo da pokrene djelic one zelje i mastanja dok sam ga gledao. Da bedak bude veci, kad sam nagovorio oca da mi kupi 125, bas u tom momentu vise nije bilo da se kupi od Tuzle do NS.

UFF

i tad bila jaka inflacija  [rofl]

Biker-Boy

Ja sam mogao mog da nagovaram kolko god kad nije bilo para, jbg to su bile devedesete...
I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m

Jbg, ti si mogao tad da dobijes pusku ;D

Biker-Boy

Previse mlad za pusku a previse svorc za MZ :D :(
A jedan bratov drugar je u to vreme '97-'98 imao prelep crno-crveni MZ ETZ 250, e kako sam sanjao o tom motoru, to je za mene bio najbolji motor na svetu :)
I feel the need..... the need for speed !!!

Gašpar

Evo raèun za Tomos Automatika 1990. godine. Vi¹e dinara sam ga platio sada, nego ¹to je bio tada.



Lazic

Dobro bre Ga¹o, kad ti je roðendan...? :D Elem, nemaèka marka je bila 7 dinara, znaèi 1670 maraka ili 854 evra... :o Opet ne treba zaboraviti da je tada proseèna plata bila oko 2000 maraka... E Srbi, glupi li ste... :(