Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

Inace dolazi pickousta nakaza u Negotin,ovako izgleda pijaca gde ljudi zaradjuju....nema bato pijaca svi moraju da idu da vidu dvorsku budalu




Mozda primer "causesku" da se njemu primeni?

Lazic

Citat: mareskin poslato 16 Mart, 2019, 13:49

Drug je bio u vojsci na Kosovu 97-e i tada sam iz prve ruke èuo kako su imali organizovane provokacije vojske od strane Albanaca. O tome se ovde u medijima nije prièalo ni pisalo.


Milo¹eviæ je bio na vlasti od '88-me... Do kraja vladavine se pona¹ao kao siled¾ija, sve poku¹avao da re¹i na silu, a realno nije bio nikakav vojskovoða ni strateg... Znam jednog Albanca iz Prizrena, najvi¹e su ih na¹i cimali od oko '91ve do '97-'98, on ih je i prelomio da se dignu na oru¾je... Obièna raja ni¹ta nije volela ovk vi¹e nego mi... Taj Albanac dan danas ne misli ni¹ta lo¹e o Srbima, niti je uèestvovao u zloèinima... Da se ne vraæamo na Tita i svetske muljaèine, Milo¹eviæ je sve odigrao pogre¹no, èak se i predao kad nije trebalo... Zato sam dan danas ubeðen da je sve vreme bio amerièki èovek, ali oèigledno je da se ni oni ni on nisu dr¾ali dogovora... Kad je Hag u sred bombardovanja podigao optu¾nicu protiv njega, bilo jasno da se vi¹e ne vole... Al' da je do kraja '97-me uspeo da elimini¹e ovk nièeg posle ne bi bilo... Ili da smo pustili amere sledeæeg proleæa da se oni bakæu sa njima... Klinton je svojevremeno izjavio da im je tada najva¾nije na svetu bilo da imaju bar jednu teritoriju u svetu naseljenu muslimanima a da ih vole... Ðoku bi ih voleli da su se oni pojavili dole kao policajci...

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Jecko

Ako sam na nesto ikada bila ponosna kao Srpkinja, to je taj nas inat i besmislena hrabrost (granici se nekada sa gluposcu - da) koju imamo kao nacija.
Mislim da je mozda Biker-Boy previse mlad pa se ne seca...
Ako nicega drugog secam se 1999 (mada i '91 jer mi je tata licanin - i pola familije je tih godina jos zivelo u Hrvatskoj), gde smo mi kao mala "zaostala" drzava uspeli da se koliko toliko odbranimo, da prkosimo, da nas ne bude briga.

Ne znam za vas ali ja sam preponosna na te pilote, vojnike, svoga oca i rodjake, prijatelje, komsije i sve one koji su, sto mobilisani sto doborovoljno se prijavili da brane zivotima nas ostale.

Hurricane

 [thumb_up]


You have already posted a thanks to this post...


[srce]

Lazic


idanijel

🤔

Poslato sa COR-L29 uz pomoæ Tapatoka

El Jefe

Вјекослав Шешељ. Хајд неко теже питање.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Dukags

Kad u Novom Sadu vozi¹ moped ili baciklo obratiti pa¾nju na Beograðane kad se uparkiravaju ili isparkiravaju, upravo jedan ba¹ nije...



Lazic

Pod ovim uglom nije mogao da vidi tablice...

Flavius Valerius Aurelius

Prvo pomislih da je zajebancija, neko stvarno ovo odradio jbt....



Lazic


®or¾

 [rofl] ozbiljan komad budale

Dukags

Kad ti se kaciga sla¾e sa bojom motora


rboban

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 19 Mart, 2019, 19:48
Prvo pomislih da je zajebancija, neko stvarno ovo odradio jbt....




Doslovno FRAME SLIDER.... :)
Ride It Like You Stole It

Lazic

©izofrenija, boles' najmilija...  [rofl] [rofl] [rofl]



Lazic

Mali olo¹i koji "podr¾avaju" av i deca koja podr¾avaju uhap¹ene... U njihovim godinama ni na kraj pameti mi ne bi bilo da podr¾avam vlast, makar i najbolju na svetu... Kakvi li su im roditelji majko mila...