Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Kad fabricki hladnjak zataji... [rofl]


El Jefe

Опет ниси пратио на часу. То је руски интернет магазин Гараж54 где се они зезају са аутомобилима. О томе ти говори и натпис на радијатору, Шта ти кажеш Илон Маск?  (шеф Тесла аутомобила) Испод лепо пише Гаража 54.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

#39784
Sta bre nisam pratio na casu? Pa ja sam screenshotovao iz tog klipa, pratim taj kanal odavno... ucinilo mi se zanimljivo za ovu temu ;) Kao da je bitno ko je napravio... neko za ozbiljnu voznju svakako nije al ideja je luda i zanimljiva... a ruski retko ko zna, kacio sam ranije par puta njihove zajebancije niko nije ni prekomentarisao... pa makar jedan minus lupio da mi bude lakse, da znam da je bar neko video... pa reko mozda slika bude zanimljivija :)

Major


Glava Dole


niki64

Stvarno, svaka cast i evo ti  minus.
P.S. Ucio ruski al nerazumem njihov humor kao ni engleski.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Lazic

Mene vi¹e zanima da li ovakav hladnjak valja èemu...?

Glava Dole

#39789
! No longer available

Ne znam, meni su mastarije ludih rusa zanimljive iako ih nista ne razumem :) Ako je sudeci po ovome - i te kako moze da zavrsi posao, bar po hladnom vremenu... jedina rec koju mislim da sam razumeo je da je i ventilator bespotreban :)

Gašpar

Citat: Laziæ poslato 19 Mart, 2018, 15:35
Mene vi¹e zanima da li ovakav hladnjak valja èemu...?

Na èega bi ga bud¾io nesreæo?  [rofl] [rofl]

Lazic

[rofl] [rofl] [rofl] Samo pitam... ;D

Nego sad vidim, Rusi radijator zovu batareja, a hladnjak radijator kao Englezi... [neampojma] ;D

Dukags


Lazic

Zahvaljujuæi Dragom Matiæu... ;D Ko ne zna ko je Dragi, nije skoro plivao u Moravi... ;D



Lazic


bogdan


Lazic

Za to vreme u Americi...

Predsednik oti¹ao u privatnu posetu sa detetom...



Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

A botovi, naravno, kao po obicaju rade u 3 smene -.- Ispravljeno :)

zVuk

Citat: Laziæ poslato 21 Mart, 2018, 11:08
Za to vreme u Americi...

Predsednik oti¹ao u privatnu posetu sa detetom...




...nego ko kaze tom predragu popovicu da su u istom hotelu..??...misim pricaju ljudi svasta....mozda i jesu, nemam pojma, ali te informacije tipa "reko mi covek", su stvarno smesne, a najgore je sto ih ljudi shvataju ozbiljno i misle da je stvarno tako, a dokaza nidje.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti