Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

Citat: MIGE poslato 26 Januar, 2015, 22:55
Citat: Bori¹a poslato 26 Januar, 2015, 22:52
freepartyman: moram te pitati... zamisli da je tebi tata miskovic, mitrovic ili neko slican - da li bi isto govorio kao sad?
a jesi li ti dobro procitao sta je free napisao?
Ocigledno nije  [thumb_up]

  Da ja imam vezu a udarim nekog kolima jbg nesrecan slucaj i ja bi gledao da pobegnem od robijanja.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

pitao sam te posto videh da si komentarisao sliku na kom se provocira aleksandar mitrovic, sin zeljka mitrovica
decko je vozio auto, prosao na ZELENO svetlo, devojka je pretrcavala put, na njeno CRVENO, i sranje se desilo - djavo nikad ne spava
naravno da ja ne pravdam njega sto ju je ubio, niti da mi je drago sto je devojka mrtva, naprotiv
krivo mi je sto se u ovoj drzavi gleda na tu temu ON JE MITROVICEV SIN UBIO DEVOJKU I NEMA ROBIJE
ja sam imao udes na isti nacin, pretrcavao je pesak kuda ne treba put i ja sam ga udario skuterom
isao sam na sud, i na prvom rocistu sam oslobodjen, jer on nije smeo da bude tu na putu!
mozete da se ljutite na mene i da me osudjujete zbog ove izjave koliko hocete, nemam nista protiv, ali zamislite da vama dok vozite i dok vam je zeleno na semaforu iskacu pesaci na njihovo crveno i prelaze put?
jel biste rekli 'nema veze, neka ih' ili biste jebali sve po spisku?
kako je vama kad prolazite kroz raskrsnicu motorom preko 80kmh, i iskoci vam pesak koji hoce da predje put jer zuri ili prica na telefon, na njegovo crveno svetlo?
niti sam ja tatin sin niti bilo ko, samo realno posmatram stvari
[cheers]

mi¹ko_kolo

A ti ima¹ 100% taène informacije da je pro¹ao na zeleno, dozvoljenom brzinom i da je ona "iskoèila" na kolovoz? I nemoj ga porediti sa sobom i svojim sluèajem.

freepartyman

Citat: mi¹ko_kolo poslato 26 Januar, 2015, 23:08
A ti ima¹ 100% taène informacije da je pro¹ao na zeleno, dozvoljenom brzinom i da je ona "iskoèila" na kolovoz? I nemoj ga porediti sa sobom i svojim sluèajem.
Nije poenta u svetlu, jedan zivot je izgubljen, velika nesreca, nije je udario namerno.. sigurno je da je iskoristio  uticaj tate da izadje kao sto bi i ti iskoristio da ti je on tata.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Bori¹a

ali nemate ni vi 100% tacne informacije da je prosao na crveno, da je isao brzo i da ona nije prelazila put?
svako je u pravu dok se ne dokaze suprotno
na vise mesta pise da je istina to sto sam naveo, evo npr

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/453457/Vestaci-Sin-Zeljka-Mitrovica-prosao-na-zeleno-Andrea-Bojanic-pretrcavala-ulicu

http://www.021.rs/Info/Srbija/Vestaci-Sin-Zeljka-Mitrovica-prosao-na-zeleno-i-isao-sporije-od-70-km-h.html

mada.... opet kazem da narod sve gleda 'on je zeljkov sin' i zato mu se moze, dok je istina sasvim drugacija ;)

ne radi se o tome da je on iskoristio, svi bismo iskoristili
nije lud valjda da kaze nema veze sto moj tata ima kule i gradove evo dajte mi platu 200e da se snalazim?

dao sam svoje misljenje na ovu temu, ne zelim da se zameram sa neistomisljenicima  [pop] :violina:

niki64

Ali, on je pobegao sa lica mesta, posle nesrece. a posle se prijavio policiji sa sve advokatom. Cak i za bezanje sa lica mesta postoji i to poprilicna kazna, cak mislim zatvorska ali to niko nikada nije cuo da je osudjen.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Andreja

Aaaaaa pa Borko, ako tako pi¹e u Blicu, onda je to 100% taèno!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

to postujem, ali ispao je korektan sto se predao, i bio je u pritvoru mesec i kusur dana iako je otac mogao da ga iscupa sigurno odatle...
nije sve tako crno i nije on kriv sto mu je zeljko tata [cheers]

andreja, ja ne garantujem, i ne tvrdim, ali sve novine pisu da nije kriv i da je prosao na zeleno
a ako u blicu pise da mu je otac sredio i da je smuljao, to je 100% tacno a?

mi¹ko_kolo

Prvo, nebitno je ¹ta bih ja da mi je Mitroviæ (ne daj Bo¾e) tata. Drugo, koliko treba da si pizda da pobegne¹ ne osvrnuv¹i se da li si ubio èoveka?! Pa i za psa stane¹, a ne za devojku! Mater im jebem svima u pièku!

balcan girl

imam ja druga koji je robijao godinu dana jer je ubio dete kolima koje je istrèalo iz dvorista na ulicu...iako nije bio ni pijan niti bilo sta, malo dete istrèalo na put iz dvorista u selu iza krivine, na zalost umrlo je na putu do bolnice, da je bio odrastao èovek imao bi slomljenu nogu al bi bio ziv jbg, i to sto je robijao njemu nista nije lakse od toga, on i dan danas posle 15 godina ide u crkvu na taj dan i pali svecu za tu devojèicu, a verovatno ne bi robijao da ima tatu lovatora, ali da bi se smirile strasti u selu on je isao da robija...a da i nije otisao sa lice mesta, pao je u nesvest kad su mu rekli da je dete umrlo...
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

 Ljudi najveca kazna mu je saznanje da je ubio devojku, ali nervira me sto zelite da ga besite samo zato sto mu je Mitrovic tata..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mi¹ko_kolo

Citat: balcan girl poslato 26 Januar, 2015, 23:30
imam ja druga koji je robijao godinu dana jer je ubio dete kolima koje je istrèalo iz dvorista na ulicu...iako nije bio ni pijan niti bilo sta, malo dete istrèalo na put iz dvorista u selu iza krivine, na zalost umrlo je na putu do bolnice, da je bio odrastao èovek imao bi slomljenu nogu al bi bio ziv jbg, i to sto je robijao njemu nista nije lakse od toga, on i dan danas posle 15 godina ide u crkvu na taj dan i pali svecu za tu devojèicu, a verovatno ne bi robijao da ima tatu lovatora, ali da bi se smirile strasti u selu on je isao da robija...a da i nije otisao sa lice mesta, pao je u nesvest kad su mu rekli da je dete umrlo...

Vidi¹, to je ljudska reakcija. I tako reaguju ljudi koji su "obièni" èitaj nisu sebièna stoka koja je nauèena da je iznad svih i svega.

Bori¹a

znas kako, nekorektno je pricati sta bi ti uradio sa 40+ godina (izvini ako sam pogresio ali ne znam koliko imas) i dete sa 18-19 (mojih godina)
iskreno, ja ne znam kako bih reagovao u toj situaciji, posteno... verovatno bih pozvao hitnu i otrcao po advokata odmah
da je kriv zbog postupka posle udesa, jeste, tu ga osudjujem... ali, sa druge strane, da se ona nije nasla na sred puta svega toga ne bi bilo.......... ko zna, sta bi bilo kad bi bilo [cheers]

mi¹ko_kolo

Trenutno 44, sa ubrzanom tendencijom ka 45-oj. ;D Znam ja to, ali je meni otac govorio "ne pravi sranja, presudiæu ti ja ne treba ti za to policija".

Bori¹a

naravno da mi 'smrtnici' ne smemo ni da pomisljamo na posledice takvog dogadjaj, ali meni je opet neobicno koliko je narod zaludjen drugim ljudima i njihovim zivotima...

goranvojska


mi¹ko_kolo

Naravno, samo se Njega i bojim.

goranvojska


balcan girl

Ja se iskreno jedino sebe bojim u nekim situacijama :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

goranvojska