Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

zemunboy

Citat: Plazma Keks poslato 08 Januar, 2013, 17:55
Citat: mareskin poslato 08 Januar, 2013, 17:06

Laziæu jesi li ovo ti? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
to me podesti na komsiju taksistu, matori je uzeo sibicom da u mraku osvetli bure sa naftom da vidi koliko je jos ostalo nafte...
ludak, dva meseca je proveo u bolnici
onda nije bila nafta :D

benzin bas se cudno pise voda

Hohštapler

Citat: Taraba poslato 08 Januar, 2013, 17:56
Da je ono Laziæ, na slici bi verovatno bila cisterna gasa ne bedna boca.

...jer boca je za pièke! ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

Citat: zemunboy poslato 08 Januar, 2013, 17:57
Citat: Plazma Keks poslato 08 Januar, 2013, 17:55
Citat: mareskin poslato 08 Januar, 2013, 17:06

Laziæu jesi li ovo ti? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
to me podesti na komsiju taksistu, matori je uzeo sibicom da u mraku osvetli bure sa naftom da vidi koliko je jos ostalo nafte...
ludak, dva meseca je proveo u bolnici
onda nije bila nafta :D

benzin bas se cudno pise voda
sta god da je bilo.
svejedno, mislis da nafta nije zapaljiva?

Hohštapler

Citat: Plazma Keks poslato 08 Januar, 2013, 17:58
Citat: zemunboy poslato 08 Januar, 2013, 17:57
Citat: Plazma Keks poslato 08 Januar, 2013, 17:55
Citat: mareskin poslato 08 Januar, 2013, 17:06

Laziæu jesi li ovo ti? [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
to me podesti na komsiju taksistu, matori je uzeo sibicom da u mraku osvetli bure sa naftom da vidi koliko je jos ostalo nafte...
ludak, dva meseca je proveo u bolnici
onda nije bila nafta :D

benzin bas se cudno pise voda
sta god da je bilo.
svejedno, mislis da nafta nije zapaljiva?

Nafta gori, benzin explodira.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Plazma Keks

kako covek moze da bude toliko ogranicen i da sa otvorenim plamenom proverava kolicinu zapaljive tecnosti?

Lazic

Nije problem u teènosti, ni benzin a jo¹ manje nafta(po¹to je te¾a i ima vi¹u temperaturu isparavanja) nisu zapaljivi u teènom stanju, ali isparenja jesu... Ako je bilo leto, moglo je i u buretu sa malo nafte da bude zapaljivih isparenja...:D

Samo pitajte, bavim se amaterski piromanijom 30+ godina...:D

zemunboy

Citat: Plazma Keks poslato 08 Januar, 2013, 18:01
kako covek moze da bude toliko ogranicen i da sa otvorenim plamenom proverava kolicinu zapaljive tecnosti?
Pitaj mog komsiju koji je na bubi gledao po mraku uz pomoc jelte upaljaca gde curi rezervoar...

Plazma Keks

bila je zima, ali bure se nalazilo u kotlarnici, tako da mu dodje na isto.

ohoho, kolega piroman ;D ja tek 23godina iskustva ;D

Lazic

#14188
@MunzeGay:
Dvostruki [facepalm] [facepalm], jer na bubi sa kljuèem 13 odvije¹ 4 ¹rafa i lepo odnese¹ rezervoar kuæi za 30 sekundi, pa ga krpi¹...  [facepalm]


@Bambi:
:D

Lazic & home made rocket

zemunboy

Citat: Lazić poslato 08 Januar, 2013, 18:16
@MunzeGay:
Dvostruki [facepalm] [facepalm], jer na bubi sa ključem 13 odviješ 4 šrafa i lepo odneseš rezervoar kući za 30 sekundi, pa ga krpiš...  [facepalm]

@Bambi:
:D
eeeeee, gde si bio pre 25 godina pametnice nasa, ovako buba ispade dvopek...

Kanarinac

hahahaha ovo me podseti

Pre nekih 12,13 godina, u ovo vreme zajebavali se sa petardama. na parkingu stajao neki wartburg sav rastavljen, samo skoljka ostala. I sad padne nama na pamet da gurnemo petardu u rezervoar. Tu bio neki klinac od 7,8 godina slusao sve to. I u jednom trenutku mali pali petardu i roka je u rezervoar i umesto da se skloni on nabio glavu i gleda. Kad je puklo i dim se rascistio malom je faca bila crna od garezi. A kad smo malo bolje pogledali pocela krv da curi. Unutra bilo staklica gomila i sve mu je po faci zavrsilo. Jbg u tom trenutku mi bilo i smesno i tuzno.

Posle mali dobio i zausku posto je svojima rekao da sam ja bacio petardu...

The One

Citat: Laziæ poslato 08 Januar, 2013, 18:12
Samo pitajte, bavim se amaterski piromanijom 30+ godina...:D
sad sam se setila kako smo "odleðavali" caddy

[yahoo]
:-*
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

mareskin

Moj... khm... roðak... biv¹i policajac je krao benzin iz slu¾benih kola 90-ih. Koristio je upaljaè da osvetli svoju tajnu operaciju :D
Lako su ga kolege na¹le. Posle eksplozije je bio jedini sa crnim licem i pocepanom uniformom koji le¾i na dupetu i unezvereno gleda okolo :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

@Una:
:-* Na pinskom ¹poretu...:D

Uncle Bob

Citat: mareskin poslato 08 Januar, 2013, 18:32
Moj... khm... roðak... biv¹i policajac je krao benzin iz slu¾benih kola 90-ih. Koristio je upaljaè da osvetli svoju tajnu operaciju :D
Lako su ga kolege na¹le. Posle eksplozije je bio jedini sa crnim licem i pocepanom uniformom koji le¾i na dupetu i unezvereno gleda okolo :D

[rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Lazic

#14196
Omiljena igraèka za novu godinu u Srba... Èak ne mora ni da je persijska...:D ®ao mi ¹to pre 25-6 godina nisu bili lako dostupni ovi digitalni satni mehanizmi...:D

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 08 Januar, 2013, 19:13
Omiljena igraèka za novu godinu u Srba... Èak ne mora ni da je persijska...:D ®ao mi ¹to pre 25-6 godina nisu bili lako dostupni ovi digitalni satni mehanizmi...:D
Bili su ako si znao èoveka koji je prijatelj sa èovekom koji ima prijatelja u Jna dodu¹e neki modeli su bili ruski a neke je pravio Èajavec. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Dukags


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM