Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

zmiya


zmiya


zmiya


zmiya



lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

AndreyRR


zmiya


zmiya


zmiya

 ;D

[attachment deleted by admin]

zmiya


nesic1


Joker

Dok ima ovaca bice i vune!!!
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mkt

3 dana sisanja nikako ne kapiram .....tuga

Kengur

Napravise od njega heroja, siri bratstvo i jedinstvo... A sto ce da stavi u dzep jedno 300 000e to nikom nista... Veliki humansta u pm. Sto ne dodje u Beograd na neku javnu tribinu, pa pozdravi narod... Kaze koju lepu rec, da smo svi ljudi i da treba da se postujemo medjusobno bez obzira na resnu i versku pripadnost...
Nego dosao da osisa ovce i digne malo sebi rejting...

Da se razumemo, veliki je on muzicar, jako ga cenim kao muzicara... Ali kao coveka ne.


farbach

jebo on u prkno svakog koji je otisao na balijski koncert. Secam se da sam kada je poceo rat rekao - Dobro je vise ne moram da slusam one majmune dinove i harijeve mata tata harijeve.

neskez

Citat: farbach poslato 26 Novembar, 2011, 17:22
jebo on u prkno svakog koji je otisao na balijski koncert. Secam se da sam kada je poceo rat rekao - Dobro je vise ne moram da slusam one majmune dinove i harijeve mata tata harijeve.

I budjavi orkestar i crvljivu jabuku

HRC Boza

Kada su odr¾ani koncerti za pomoæ Kraljevu i za prikupljanje para za nove inkubatore do¹ao je minimalan broj ljudi a katre su bile daleko jeftinije!Eto kakav smo narod.
Sportom protiv droge, biciklom u Amsterdam.

MILJAN

Srbi su veæim delom uvek bili polu pismen i slabog pampæenja narod....Na ¾alost... Tako da nas treba tako... I uz du¾ i popreko...
Cave ab homine unius libri

Gašpar