Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Landser


Major


jager

Bogami i deluje kao da je pao s Marsa  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

daca.ZZR6

Kako da mu pru¾i¹ oralno zadovoljstvo koje neæe zaboraviti? Kako da mu pru¾i¹ oralno zadovoljstvo koje neæe zaboraviti? ( Add to favorites )
Broj komentara: 2
Kako da mu pru¾i¹ oralno zadovoljstvo koje neæe zaboraviti?
Pogled pravo u oèi dok se polako spu¹ta¹ dole. Nabaci zavodnièki pogled i poka¾i mu da je on (i jo¹ ne¹to njegovo) jedino ¹to te zanima.... za sada.

    Vodi raèuna da je dobro podmazan. Ako nema¹ dovoljno pljuvaèke u ustima, koristi neko egzotièno ulje. Ubaci u usta kockicu leda i topao èaj neizmenièno pre nego ¹to se "baci¹ na posao", pa ti pljuvaèke neæe nedostajati.
    Da bude u dobrom rapolo¾enju, dok je jo¹ u pantalonama ne¾no mu miluj unutra¹nju stranu penisa. Tako æe mu odmah biti jasno ¹ta ima¹ na umu.
    Poku¹aj da zadr¾i¹ dah, da bude vreo i polako duvaj u vrh njegovog penisa.Nalet toplog vazduha æe izazvati neverovatne senzacije za njega.
    Igraj se sa njegovim kuglicama. Ovde je jako va¾no da bude¹ ne¾na, nikada nemoj da ih tegli¹ ili vuèe¹.
    Ovaj posao je mnogo vi¹e od “gore- dole“ varijante. Koristi jezik da mu stimuli¹e¹ vrh penisa a u isto vreme koristite ruke.
    Teraj ga da menja polo¾aj: da stoji, kleèi, lezite ispod njega. Ako ¾eli¹ i ti malo akcije, poza 69 je prava za tebe.

Zapamti najbolje je da si dobro raspolo¾ena i opu¹tena. Mnogi mu¹karci su zadovoljni kada se ¾ena malo potrudi oko nijih, zato se spusti dole i u¾ivajte.

The One

Citat: daca.ZZR6 poslato 22 Avgust, 2011, 23:31
Kako da mu pru¾i¹ oralno zadovoljstvo koje neæe zaboraviti? Kako da mu pru¾i¹ oralno zadovoljstvo koje neæe zaboraviti?...
ovde je sme¹no ¹ta?! :)
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

miodrag

ovo mi deluje bas originalno, nekako iz prve ruke :)

Bori¹a

Zato sto ona to deli sa nama :D

mkt

meni zanimljivo i znam kome cu da prosledim link  8)

The One

Citat: mkt poslato 22 Avgust, 2011, 23:48
meni zanimljivo i znam kome cu da prosledim link  8)
da nauèi :D
@topick zanimljivo je onima koji ne znaju hi hi hi
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

daca.ZZR6

Citat: Poison girl poslato 22 Avgust, 2011, 23:50
Citat: mkt poslato 22 Avgust, 2011, 23:48
meni zanimljivo i znam kome cu da prosledim link  8)
da nauèi :D
@topick zanimljivo je onima koji ne znaju hi hi hi

;D ;D ;D ;D ;D

miodrag

znaci ovo je edukativnog karaktera :)

daca.ZZR6

Citat: miodrag poslato 23 Avgust, 2011, 00:06
znaci ovo je edukativnog karaktera :)

Nikad nisi dovoljno nauèio, ceo ¾ivot ne¹to uèi¹ il ponalja¹ ono ¹to zaboravi¹, ako ne ve¾ba¹

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

miodrag


daca.ZZR6


jager


Abdullah100k

Citat: daca.ZZR6 poslato 22 Avgust, 2011, 23:31
Kako da mu pru¾i¹ oralno zadovoljstvo koje neæe zaboraviti? Kako da mu pru¾i¹ oralno zadovoljstvo koje neæe zaboraviti? ( Add to favorites )
Kako da mu pru¾i¹ oralno zadovoljstvo koje neæe zaboraviti? Kako da mu pru¾i¹ oralno zadovoljstvo koje neæe zaboraviti?


CAMO IS MY FAVORITE COLOR

UFF

Dodala u bookmark da se podseti ako zaboravi :)

imam ja jednostavniji odgovor na to pitanje


platis mu doooobru profi kurvu i gledas ga dok mu ona pruza oralno zadovoljstvo koje nece zaboraviti   ;)

Gašpar

Tema naslovnice, broj casopisa i osoba sa fotografije - slucajnost?  :D


CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

Kengur