Glavni meni

Smesne i zanimljive slike

Započeo Dzambo, 22 Oktobar, 2010, 01:00

0 članova i 27 gostiju pregledaju ovu temu.

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Gašpar


Major

Ko god da je svaka mu cast, usao je u istoriju :D

dzimika

nije ivan, ovo nije yamaha :D

Kanarinac

Ovo je onaj ruzni suzuki.

joka

Citat: Kanarinac poslato 19 Avgust, 2011, 14:17
Ovo je onaj ruzni suzuki.
Mo¾da je napred ru¾ni Suzuki, al pozadi je lepa, naked Yamaha! [thumb_up]  [cheers] [yahoo]

mkt


Kanarinac

http://img803.imageshack.us/img803/4459/thegas.jpg


Evo slika od pre par dana. Vozio drugar na Adi Huji, i onda kad je poobarao sve rekorde, bacio se u akrobacje. Vidi mu se strah u ocima :D Posle ovoga motor je napravio nekoliko okretanja u vazduhu, ali nije nista znacajno sjebao :)

mkt


Kengur

Zovite kad se skupljate na ada huji... Pisite u temi.

Inace, svaku mu cast!

miodrag

zmija karbonac :) dobro je ubio motor :)

Kanarinac

Na kraju je samo malo iskrivio rep, ali je juce prepeglano sve :)

jager


UFF

Citat: Kanarinac poslato 19 Avgust, 2011, 15:32
http://img803.imageshack.us/img803/4459/thegas.jpg


Evo slika od pre par dana. Vozio drugar na Adi Huji, i onda kad je poobarao sve rekorde, bacio se u akrobacje. Vidi mu se strah u ocima :D Posle ovoga motor je napravio nekoliko okretanja u vazduhu, ali nije nista znacajno sjebao :)


auuuu prvo videh sliku i jos pre nego sto sam procitao text ispod pomislih nema sanse da posle ovog nije otisao u high side

u svakom slucaju zasluzuje  [clapp] [clapp] za muda  [thumb_up] [thumb_up]

miodrag

znam coveka, ozbiljna muda :))

MILJAN

#1797
Ljudi prvo treba da shvate da za onakvo obaranje idu racing gume i racing staza a ne Huja, koja je tvrda i klizava èesto.... Mislim, jbt.. ¹ta li ljudi zami¹ljajuu svake godine.... Pro¹log puta sam gledao pad... Obara dasa do koske i naravno prokliza...Totalno bez veze lomljenje motora...
sorry za off
Cave ab homine unius libri

goranvojska


Kanarinac

Jbg najbliza staza je par stotina km u drugoj zemlji. Drasko je cini mi se na ovom motoru imao pireli corsa ili tako neku gumu. Nije bilo plastika na motoru pa steta nije velika. A i decka boli uvo, potpuno je nebazdaren :)))